04.08.22, 02:09
Jak to jest,ze te mniej urodziwe kobiety tak bardzo lubia upokarzac te atrakcyjne ? Zaobserwowalam to wiele razy.A jak im to nie wychodzi to przynajmniej sciagnac do swojego niskiego poziomu.Tez was takie cos smieszy ? :)
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Zawisc. 04.08.22, 10:03
      Mnie śmieszy Twój narcyzm. Uważasz się za piękność i z tego powodu wszystkie inne kobiety mają przed Tobą bić czołem?

A skoro wypisujesz takie bzdury na forum, to chyba musisz mieć ukryte kompleksy. Może wytłumaczysz, co znaczy "upokarzać te atrakcyjne"? Pięknej i mądrej kobiety nie da się upokorzyć, bo ona zna swoją wartość, a wartość ta nie zależy od postępowania innych.
      • ellenka556 Re: Zawisc. 05.08.22, 18:11
        Na jakiej podstawie twierdzisz,ze jestem narcystyczna i uwazam sie za pieknosc ? Wyczytalas gdzies,ze pisze o sobie ? :) Zalozylam normalny temat a Ty sie do mnie rzucasz,co z kolei mnie smieszy :)
        • obrotowy elenka - wszystkie kobiety sa piekne. 12.08.22, 15:29
          tylko nie wszystkie sa na czas - chetne.

i tego sie 3miej.
      • ellenka556 Re: Zawisc. 05.08.22, 18:40
        I moze pieknej i madrej kobiety tak jak piszesz nie da sie upokorzyc,ale beda i tak probowac.A takie akcje dla nikogo nie sa przyjemne.
    • obrotowy nie. 04.08.22, 16:15
      ellenka556 napisał(a):
      > Jak to jest, ze te mniej urodziwe kobiety tak bardzo lubia upokarzac te atrakcyjne ?
      Zaobserwowalam to wiele razy.

- a ja wcale.

A jak im to nie wychodzi to przynajmniej sciagnac do swojego niskiego poziomu.Tez was takie cos smieszy ? :)

- nie smieszy, ale czasami to widac.
      ale co cie w tym martwi ?

- to ich sprawa.

think pink :)
      • ellenka556 Re: nie. 05.08.22, 18:43
        Nigdy nie zaobserwowales/as ? To widocznie jestes bardzo malo spostrzegawaczy/a.
        • obrotowy nadal nie. 05.08.22, 23:38
          ellenka556 napisał(a):
          > Nigdy nie zaobserwowales/as ? To widocznie jestes bardzo malo spostrzegawaczy/a

bzdety.

napisalem, juz, ze zaobserwowalem.

nie jestem jednak DURNA zawistna baba - i takie reakcje olewam.
          • ellenka556 Re: nadal nie. 11.08.22, 14:40
            Napisales,ze wcale nie zaobserwowales wiec po co sie teraz glupio wypierasz.A jesli temat Ciebie nie dotyczy albo nie masz nic sensownego do powiedzenia to moze skoncentruj sie na innych tematach.
    • stasi1 Re: Zawisc. 04.08.22, 17:57
      Ciekawe w jaki sposób to robią?
      • ellenka556 Re: Zawisc. 05.08.22, 18:35
        W jaki ? Np probujac za wszelka cene obnizyc samoocene,zlosliwe uwagi,wysmiewanie sie,intrygi,roznoszenie nieprawdziwych plotek,czasami nawet przemoc fizyczna.Mam nadzieje,ze pomoglam.
      • xdanax Re: Zawisc. 05.08.22, 21:57
        W różny, Stasi. Córce koleżanki doradzały, by sobie ścięła włosy, bo długie są niemodne. Bardziej życzliwe koleżanki z pracy jej doniosły, że to przez złośliwość i zazdrość tak ją namawiały do obcięcia włosów.

Pewna kobieta napisała o mnie taką rymowankę, że nie śmiem jej tu przytoczyć. Zrobiła to na swoim blogu, potem wszystkiego się wyparła. Kobiety są czasami okrutne.
        • stasi1 Re: Zawisc. 07.08.22, 11:49
          Skoro napisała na swoim blogu to raczej trudno aby się tego wyparła
    • ellenka556 Re: Zawisc. 05.08.22, 19:35
      A i z reguly im kobieta glupsza tym bardziej zajadla w tym upokarzaniu.
      • ellenka556 Re: Zawisc. 05.08.22, 19:49
        W sumie faceci tez potrafia sie zalosnie zachowywac jak sa zakompleksieni :)
        • joanna37 Re: Zawisc. 06.08.22, 12:37
          Masz rację, czym głupsze, tym bardziej zawistne. Atrakcyjna, zgrabna, modna i elegancka, co stało być bardzo zauwazalne jak poszłam do liceum. Od tamtego czasu zauważyłam, że kobiety czujące się mniej atrakcyjnymi ode mnie, zwłaszcza te głupie i zakompleksiałe, stały się często bardzo zawisłe i przyjemność sprawia im upokarzanie mnie. Posunęły się nawet do tego, aby okaleczyć mój wizerunek. Mam już 40 lat i kilka lat temu zostałam przez ich zawiść lekko okaleczona, oczywiście nic strasznego.
    • enith Re: Zawisc. 05.08.22, 22:45
      Nie mam na szczęście takich doświadczeń oraz nie znam osobiście nikogo, kto by się na podobny problem skarżył. Natomiast wiem, że różni ludzie chodzą po świecie, zawistni też. Nie tylko zresztą uroda jest przedmiotem zawiści, wszystko inne również może nim być (status finansowy, wykształcenie, praca, rodzina itd.). Mądry człowiek nie będzie sobie głowy czyjąś zazdrością zawracać, bo zwyczajnie życia mu będzie szkoda na takie rozkminy.
    • zaczarowanyogrod Re: Zawisc. 08.08.22, 08:36
      Nie spotkałam się z czymś takim. Ale część tych zazdroszczących innym czegoś już taka jest ale to nie ze względu na urodę. Była taka sytuacja u mnie w liceum że były dwie kolezanki jedna według mnie ładna druga trochę mniej od niej. Ta mniej ładna była pod koniec szkoły z chłopakiem z równoległej klasy i u niego mieszkała. Nie wiem czy była zazdrosna o tego chłopaka, czy w ogóle o sytuację. Ale taka niby przyjaciółka a wymyślała o niej różne rzeczy i rozpowiadała po szkole. Jak chłopak przyniósł wychowawczyni zwolnienie od dziewczyny to tamta rozpowiadała ze ona jest w ciąży. Ale jak z nią była to udawała miła koleżanka. Ta sama dziewczyna zazdrosna o moja ocenę z przedmiotu który był jej potrzebny na studia i z zachowania też doszukiwała się co ja nie zrobiłam a ona zrobiła żebym ja miała lepsze oceny. Nie pokazała nic co ona mogła zrobić lepiej tylko co ja nie tak jak ona. Zależało jej nie żeby ona miala lepsze tylko aby mi je obniżono. Mi na tym nie zależało można było obniżyć ale wychowawczyni miała inne zdanie. A uroda według mnie podobna.
    • akle2 Re: Zawisc. 13.08.22, 18:10
      Ja zaobserwowałam tylko niewybredne komentarze na temat karpich ust i silikonowych cycków. Prawdziwej urody raczej nikt nie upokarza, ale tej jest niestety coraz mniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka