Dodaj do ulubionych

SUPERMAN ;-)))

09.07.02, 11:30
Co sadzicie o naszym nowym ministrze finansow? Taki wysportowany, o nienagannym
uczesaniu...

www.zw.com.pl/art3.html
Obserwuj wątek
    • lalka74 Re: SUPERMAN ;-))) 09.07.02, 11:32
      Rewelacja!
      A ponieważ ostatnio dużo czasu poświęcał rozwojowi wewnętrznemu i poszukiwaniu
      sensu zycia - może coś z tego będzie ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka