Dodaj do ulubionych

Słuchajcie kobitki pojawiła się "Zosia-Samosia"

26.07.02, 12:49
I strasznie nas szkaluje. Wyrażam niniejszym protest.
Obserwuj wątek
    • Gość: leo Re: Słuchajcie kobitki pojawiła się 'Zosia-Samosi IP: *.datastar.pl 26.07.02, 12:55
      robisz jej bezpłatną reklamę :-))

      Popieram twój protest
      • lyche1 Re: Nie robię jej reklamy 26.07.02, 13:07
        Nigdy niewchodzę do podobnych wątków. Odpowiedź bezpośrednia jest raczej
        zachętą. Teraz ją olewam. Jak to Muszek napisał? o tych wrogach. Zastanawiałam
        się właśnie, ze nieskorzystam z usługi : lista osób ignorowanych
        • lastka Re: Oooolać Zosie, olać zosie, olać zosie!!!!!!!!! 26.07.02, 13:22
          Poprośmy Zosi niech się wynosi!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • ydorius Re: Oooolać Zosie, olać zosie, olać zosie!!!!!!!! 26.07.02, 13:24

            Kurczę, a mi ta Zosia jak z nieba spadła. Mam taki podły nastrój a tu kabaret i
            debilizm w jednym. Nic mi tak nie poprawia nastroju jak nieszkodliwa ludzka
            głoupota...

            :-)))

            .y.

            ----------------------------------
            What is home without Plumtree's Potted Meat?
            Incomplete.
          • suzume sorry, lastka, ale 26.07.02, 13:25
            inwalidom należy się szacunek
            umysłowym też ;)
            • lastka Re: sorry, su, ale 26.07.02, 13:26
              suzume napisała:

              > inwalidom należy się szacunek
              > umysłowym też ;)


              A mnie uczyli, że jak mnie nikt szacunku nie okazuje i ja mu tez nie muszę.





              >
              • suzume lastka, kochanie 26.07.02, 13:28
                ale zosia jest chora
                nie wie co mówi
                albo wie i nie może się powstrzymać (bo chora) i się wstydzi
                tolerancji trochę dla mniejszości umysłowych ;)

                lastka napisała:

                > suzume napisała:
                >
                > > inwalidom należy się szacunek
                > > umysłowym też ;)
                >
                >
                > A mnie uczyli, że jak mnie nikt szacunku nie okazuje i ja mu tez nie muszę.
                >
                >
                >
                >
                >
                > >
                • lastka Re: lastka, kochanie 26.07.02, 13:30
                  suzume napisała:

                  > ale zosia jest chora
                  > nie wie co mówi
                  > albo wie i nie może się powstrzymać (bo chora) i się wstydzi
                  > tolerancji trochę dla mniejszości umysłowych ;)

                  No dobra przepraszam, niech jej będzie, jak se pogada to może jej ulży...wiem a
                  może ona ma akurat menopauze ta 4 coś w końcu znaczy nie?

                  >
                  > lastka napisała:
                  >
                  > > suzume napisała:
                  > >
                  > > > inwalidom należy się szacunek
                  > > > umysłowym też ;)
                  > >
                  > >
                  > > A mnie uczyli, że jak mnie nikt szacunku nie okazuje i ja mu tez nie muszę
                  > .
                  > >
                  > >
                  > >
                  > >
                  > >
                  > > >
                  • ydorius Re: lastka, kochanie 26.07.02, 13:31

                    Poziom IQ...

                    .y.

                    ----------------------------------
                    What is home without Plumtree's Potted Meat?
                    Incomplete.
                    • lastka Re: lastka, kochanie 26.07.02, 13:36
                      ydorius napisał:

                      >
                      > Poziom IQ...

                      aaaa no to już wszystko jasne :)


                      >
                      > .y.
                      >
                      > ----------------------------------
                      > What is home without Plumtree's Potted Meat?
                      > Incomplete.
    • lyche1 Re: Pomocy 26.07.02, 13:31
      Przebrzydła Gazeta ciągle mnie wylogowuje!! Was też? Czy to zemsta Matreka?
      • ydorius Re: Pomocy 26.07.02, 13:32

        Mnie też. Ale na szczęście zalogowanie się ponowne nie trwa trzech lat, jak to
        już bywało...

        .y.

        ----------------------------------
        What is home without Plumtree's Potted Meat?
        Incomplete.
        • lyche1 Re: Czy oni zawsze muszą to robić w piątek? 26.07.02, 13:33
        • Gość: agnes Re: zosia zniknela ? IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 13:35
          Gdzies mi zaginal ten "przecudowny watek" zalozony przez zosie. Czyby redakcja
          go wyciela? Jak tak to chyba po problemie - tna zosie odgornie ;)
          • zocha4 Re: zosia zniknela ? 26.07.02, 13:36
            Gość portalu: agnes napisał(a):

            > Gdzies mi zaginal ten "przecudowny watek" zalozony przez zosie. Czyby
            redakcja
            > go wyciela? Jak tak to chyba po problemie - tna zosie odgornie ;)

            Faktycznie, redakcja dba o dobre samopoczucie kurew.
            • zocha4 Re: zosia zniknela ? 26.07.02, 13:37
              zocha4 napisała:

              > Faktycznie, redakcja dba o dobre samopoczucie kurew.

              Acha, dodam jeszcze, ze na kurewstwie najlepiej sie przeciez zarabia.
            • lastka Re: su, ja Cię baaaardzo przepraszam... 26.07.02, 13:39
              ...ale to co ona na nas powiedziała to i umysłowemu nie można darować!!!
              • suzume lastka... 26.07.02, 13:42
                ona się z nami dzieli doświadczeniami zawodowymi.
                cytuję: 'na kurestwie najlepiej się zarabia'
                ja co prawda nie skorzystam, ale skoro zosi się dobrze powodzi, to cieszę się
                razem z nią, zwłaszcza że praca to pewnie ciężka i niewdzięczna

                ps: podobno kiła psuje mózg ;)
                • ydorius Re: lastka... 26.07.02, 13:44

                  Warunkiem koniecznym jest posiadanie mózgu.

                  Lastko, wyluzuj. Zosia nie zna znaczenia 95% słów, którymi się posługuje...

                  .y.

                  ----------------------------------
                  What is home without Plumtree's Potted Meat?
                  Incomplete.
                • zocha4 Re: lastka... 26.07.02, 13:44
                  suzume napisała:

                  > ja co prawda nie skorzystam,

                  Tak ci sie tylko zdaje. Nadstawianie cipy na lewo i prawo to tez kurestwo.

                  > ps: podobno kiła psuje mózg ;)

                  Nie masz sie czego obawiac. Twojemu i tak juz nic nie zaszkodzi.
                  • suzume zosiu... 26.07.02, 13:53
                    zocha4 napisała:

                    > Tak ci sie tylko zdaje. Nadstawianie cipy na lewo i prawo to tez kurestwo.

                    kochana - wierzę mistrzyni w swoim fachu
                    powiedz mi tylko - jak Ty w końcu społecznie nadstawiasz, to skąd wiesz, że to
                    intatne zajęcie?

                    > Nie masz sie czego obawiac. Twojemu i tak juz nic nie zaszkodzi.

                    pewnie nie. Twojej pustce też nie :)
                    • zocha4 Re: zosiu... 26.07.02, 13:56
                      suzume napisała:

                      > kochana - wierzę mistrzyni w swoim fachu

                      Jako mistrzynie w swoim fachu to przedstawiaja sie raczej uczestniczki
                      tego forum powinnas ich zapytac.

                      > powiedz mi tylko - jak Ty w końcu społecznie nadstawiasz, to skąd wiesz, że
                      to
                      > intatne zajęcie?

                      Z forum GW. A pisalam, ze spolecznie to ty kiecke zadzierasz.


                      > pewnie nie. Twojej pustce też nie :)

                      Powtarzane madrosci nie maja wartosci.
                      • suzume Re: zosiu... 26.07.02, 14:00
                        zocha4 napisała:

                        > Z forum GW. A pisalam, ze spolecznie to ty kiecke zadzierasz.

                        a konkretnie, słonko?

                        > Powtarzane madrosci nie maja wartosci.

                        zate nie powtarzaj, tylko oddychaj głęboko i miarowo
                        i pamiętaj - zatwardzenie nie trwa wiecznie :)
                        • zocha4 Re: zosiu... 26.07.02, 14:03
                          suzume napisała:

                          > a konkretnie, słonko?

                          Co konkretnie, jak zadzierasz, czy jakie nosisz kiecki?

                          > zate nie powtarzaj, tylko oddychaj głęboko i miarowo
                          > i pamiętaj - zatwardzenie nie trwa wiecznie :)

                          Gleboko i miarowo to ty mozesz sobie oddychac, jak cie bedzie rznal
                          twoj alfons.
                          • suzume Re: zosiu... 26.07.02, 14:06
                            zocha4 napisała:

                            > Co konkretnie, jak zadzierasz, czy jakie nosisz kiecki?

                            to też
                            i jeszcze kiedy, gdzie

                            odpowiedzi "zawsze" i "wszędzie" nie będą punktowane

                            > Gleboko i miarowo to ty mozesz sobie oddychac, jak cie bedzie rznal
                            > twoj alfons.

                            rozumiem, że kolejna dobra rada profesjonalistki z wieloletnim stażem...
                            • zocha4 Re: zosiu... 26.07.02, 14:09
                              suzume napisała:

                              > odpowiedzi "zawsze" i "wszędzie" nie będą punktowane

                              Jak to, dlaczego prawidlowe odpowiedzi akurat nie sa punktowane?

                              > rozumiem, że kolejna dobra rada profesjonalistki z wieloletnim stażem...

                              Przeczytaj jeszcze raz. Wyraznie pisalam o TWOIM alfonsie.
                              • suzume Re: zosiu... 26.07.02, 14:16
                                zocha4 napisała:

                                > Jak to, dlaczego prawidlowe odpowiedzi akurat nie sa punktowane?

                                bo są nieprecyzyjne
                                ja wiem, że to okrtne zmuszać pierworniaka do wysiłku (he he he)umysłowego, ale
                                już taka wredna jestem - nazwiska, adresy, kontakty

                                > Przeczytaj jeszcze raz. Wyraznie pisalam o TWOIM alfonsie.

                                no bez przesady - nie będę aż 2 razy czytać Twoich rojeń. ale "alfons" to chyba
                                Twój slang środowiskowy?
                                • zocha4 Re: zosiu... 26.07.02, 14:21
                                  suzume napisała:

                                  > bo są nieprecyzyjne

                                  Byc moze, ale w twoim przypadku trudno o precyzje, kiedy cie cieczka
                                  dopada.

                                  > no bez przesady - nie będę aż 2 razy czytać Twoich rojeń. ale "alfons" to
                                  chyba
                                  >
                                  > Twój slang środowiskowy?

                                  Nie, to dawne okreslenie, ktore wszyscy znali. To raczej twoje srodowisko, na
                                  fali tzw. "nowoczesnosci" szuka dla niego roznych eufemizmow
                                  • Gość: agnes ZOCHA ŻAŁOSNA JESTEŚ IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 14:24
                                    • Gość: Zocha5 ŻAŁOSNE JEST TWOJE MARNE ŻYCIE. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.02, 14:27
    • lyche1 Re: To ja tak szybko się zapytam 26.07.02, 13:43
      czym wywabić "cienką czerwoną linię" namalowaną czerwonym długopisem na moich
      odświętnych jeansach?
      • Gość: Vika Re: To ja tak szybko się zapytam IP: *.ewave.at 26.07.02, 13:56
        lyche1 napisała:

        > czym wywabić "cienką czerwoną linię" namalowaną czerwonym długopisem na moich
        > odświętnych jeansach?
        zamalowac cale na czerwono dlugopisem:-)
        Sory!Nie wiem...:-(((((((Mam tylko pomysl,zeby bylo rowno.
        • zocha4 Re: To ja tak szybko się zapytam 26.07.02, 13:59
          Gość portalu: Vika napisał(a):

          > > czym wywabić "cienką czerwoną linię" namalowaną czerwonym długopisem na mo
          > ich
          > > odświętnych jeansach?
          > zamalowac cale na czerwono dlugopisem:-)
          > Sory!Nie wiem...:-(((((((Mam tylko pomysl,zeby bylo rowno.

          Pewnie, kto by tam wiedzial jak uprac spodnie. Dzisiaj dziewczyny musza
          poswiecic tak duzo czasu na nauke antykoncepcji, ze na nauke tak prozaicznych
          czynnosci jak pranie juz nie starcza czasu.
          • suzume no to nas zocha naucz 26.07.02, 14:01
            jak się wywabia długopis

            ale Ty pewnie nie wiesz...
            • zocha4 Re: no to nas zocha naucz 26.07.02, 14:05
              suzume napisała:

              > jak się wywabia długopis
              >
              > ale Ty pewnie nie wiesz...

              Wiem, ale po co mam was uczyc, i tak wam nie starczy czasu na pranie.
              Wolicie robic co innego.
              • suzume no widzisz - nie wiesz :P 26.07.02, 14:06

        • lyche1 Re: To ja tak szybko się zapytam 26.07.02, 14:02
          Gość portalu: Vika napisał(a):

          > lyche1 napisała:
          >
          > > czym wywabić "cienką czerwoną linię" namalowaną czerwonym długopisem na mo
          > ich
          > > odświętnych jeansach?
          > zamalowac cale na czerwono dlugopisem:-)
          > Sory!Nie wiem...:-(((((((Mam tylko pomysl,zeby bylo rowno.
          Dzięki Vika. Dawno się tak nie uśmiałam. ( Ja sama wpierwszej chwili nie byłam
          lepsza bo już złapałam za domestos)Znasz kawał o czerwonej kropce?
    • Gość: Lena Ale syf umysłowy zapanował w tym wątku. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.02, 14:03
      Czy czerpiecie radość z wzajemnego obrzucania się mięsem ?
      Jedne warte drugich. Bosze...
    • suzume zocha, we wszystkich odmianach 26.07.02, 14:34
      męczysz się, a ja nie mogę patrzeć, jak ktoś cierpi (no bo taka już wrażliwa
      jestem)
      pomagać Ci się brzydzę (no bo taka już wrażliwa jestem)
      trzymaj się - na świecie są dobrzy ludzie i w razie czego Cię uśpią

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka