valentino_g Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 19:59 jak dojdę do władzy pierwsza rzecz jaką się zajmę to, zaraz po zmianie systemu edukacji oraz podatków, totalna walka z tymi dziwkami Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:02 Jesli ja dojde do wladzy to pierwsza rzecz jaka zrobie to wykastrowanie takich chamow jak Wy:) I naucze kultury i szacunku do ludzi takich prostakow jak Wy:) Gdyby mezczyzni nie chcieli milosci za pieniadze to i prostytuek nie bylo na swiecie.Jest zapotrzebowanie jest i osoba spelniajaca uslugi.Moze lepiej zaczac od tych,ktorzy korzystaja z tego typu uslug a nie zaczynac od tych ktorzy je oferuja? Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:05 ej, chłopie, chłopie. A skorzystałeś kiedys z ich usług ?? Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:03 ja walcze i walcze ale sa nie do zaje..ia Odpowiedz Link Zgłoś
psychcio Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:07 valentino_g napisał: > ... totalna walka z tymi dziwkami Słusznie!!! Nie chcą dać za darmo :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:58 Pozostawie to bez komentarza. A do ucha tak aby nikt nie slyszal to powiem ci przez male "c" zes sam dziwka. Dziwka, prostak i cham. ciekawe kim jestes na codzien? mezczyzna z klasa, eh. Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:08 władek pany! eeeeeeeee, zdechnę ze śmiechu, trzymaj się niedługo! Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:18 władziu ty mi się podobasz, niezmiernie, taka dawka dobrego nastroju na wieczór, to się rzadko zdarza; mianuję cię władkiem miesiąca! ale sorry - nie gentelmenem, bo to za duża podpucha Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:22 w końcu maksymalnie idziemy, na 1999? nie śmiem tak całkiem drażnić władzia, w końcu to gentelmen z bezwględną misją Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:23 bo nie znasz prawdziwych dzentelnenow Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:31 te prawdziwek! może z ciebie gentelmen, ale z jakiego chowu? to musi być specyficzna grupa, z burakowa? Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:34 a niech ci bedzie, nie zamierzam sie juz klocic Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:36 no jakże, toż to tylko gentelmeńska wymiana zdań, fiucie! Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:46 nie wyzywaj mnie od fiutow dziwko Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:11 Smieszny jestes. Kozystales z usług prostytutek? Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:21 to lepiej nie kozystaj. bo jeszcze ci sie spodoba i sam zostaniesz prostytutka. a w ten czas powiem ci zes dziwka prosta jest. Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:27 jemu nie daj, ale sobie owszem, szansę np.? Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:32 módl się, bez beretu, to nie pomaga, uwierz Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:35 nie modle sie i nie chodze w berecie Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Władzio, dlaczego przerwałeć leczenie??? 05.01.06, 20:11 Precz z prostytucja Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 KLIENCI PRECZ! 05.01.06, 20:11 ZABIC WSZYSTKICH!! TO I ZAWOD PROSTYTUTEK SIE SKONCZY. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: KLIENCI PRECZ! 05.01.06, 20:13 NIECH SIEDZA W BURDELACH NIE W GAZECIE!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:15 ale do tego jest potrzebne uświadamianie ludzią jakie zagrozenia, nie tylko zdrowotne, ale przede wszsytkim psychiczne z tego płyną. Mam nadzieję, że panowie z PiSu coś zrobią w tym kierunku. BTW jeszcze niedawno byłem niesamowitym zwolennikiem prostytucji. Uważałem, że powinno być to zalegalizowane. Jak widac przeszedłem na jasną stronę mocy :) Odpowiedz Link Zgłoś
rosa_de_vratislavia Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:18 valentino_g napisał: > ale do tego jest potrzebne uświadamianie ludzią jakie zagrozenia, nie tylko > zdrowotne, ale przede wszsytkim psychiczne z tego płyną. A moim oczom zagraża Twoja ortografia, bo aż mnie bolą, jak patrzę na Twoje wypociny. Więc zanim rozpoczniesz krucjatę przeciw prostytutkom, odrób grzecznie lekcje. Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:19 mam głęobo w dupie swoja ortografie :) buehehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 22:05 A my mamy w dupie opinie analfabety! Zjeżdżaj z forum, bo analfabeci nie mają tu posłuchu! Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 22:59 coś taka nerwowa ?? jestes dziwką czy nauczycielką języka polskiego która nic w życiu nie osiągnęła oprócz ciepłej posadki za 800 zł w szkole podstawowowej ?? Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:03 Coś taki wyrywny? Jesteś prostym durniem, czy trendy managerem za 8 tysi, z brawurą, komórą, wozem i bez mózgu? Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:07 dla Ciebie mogę być tym bez mózgu :) wsio mi to :) Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:09 generalnie ci wsio, jak to wsiokowi buraczanemu Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:12 DLACZEGO OBRAZASZ KOGOS KTO MADRZE MOWI Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:09 i mam takie zdanie: tylko człowiek malo inteligentny zwraca uwagę na ortografię a nie na meritum sprawy, poproetu nie ma nic innego do powiedzienia ale chce na siłę zaistnieć -> no to ortografia jest dobra na wszsytko :) Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:13 MASZ RACJE A SZMATY ZAWSZE SIE PRZYCZEPIA Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:08 valentino_g napisał: > coś taka nerwowa ?? jestes dziwką czy nauczycielką języka polskiego która nic w > > życiu nie osiągnęła oprócz ciepłej posadki za 800 zł w szkole podstawowowej ?? Cos taki prymitywny ze tylko dwie kategorie rozrozniasz? To ja tez ci dam dwie: jesteś idiotą czy kretynem? Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:10 Sorry, ja ci dam więcej do wyboru, dorzucę jeszcze: jesteś burakiem ze wsi czy prostakiem z prowincji? jesteś totalnym downem czy tylko analfabetą? Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:15 dla Ciebie wszystkim :) buziaki :) maialina1 napisał: > Sorry, ja ci dam więcej do wyboru, dorzucę jeszcze: jesteś burakiem ze wsi czy > prostakiem z prowincji? jesteś totalnym downem czy tylko analfabetą? Odpowiedz Link Zgłoś
valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:12 tak - rozróżniam tylko 2 kategorie, tak samo jak w życiu- nie ma czegoś pośrodku moge być idiotą i kretynem :) ja i tak wiem swoje :) Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 21:31 ja mam to samo, nie jestem moherem ale uwazam ze PiS ma racje Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:20 ty idiotko nie bedziesz kazala mi ich kochac Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:33 ty kretonie, nie wiesz, ze one nie są od kochania? Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:37 zansibar napisała: > ty kretonie, nie wiesz, ze one nie są od kochania? No wlasnie. One maja milosc do jego pieniedzy, a nie do niego. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:23 Jak juz bylo mowione, najskuteczniejsza walka z nimi byloby przestac korzystac z nich, a one wtedy same znikna (no, moze czesc z nich zacznie dawac za darmo, w co watpie).Jeszcze bardziej realniejsze byloby przywrocic talibow. To sa chlopy, ktore potrafia kobiety trzymac krotko. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:48 wielo-kropek napisał: Jeszcze bardziej realniejsze byloby > przywrocic talibow. To sa chlopy, ktore potrafia kobiety trzymac krotko. BEZ KOMENTARZA Odpowiedz Link Zgłoś
ikcaj Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:40 tak k.restwa nie zwalczysz ;) k.restwo to stan ducha i potencjal dawania d.py na lewo i prawo(nie tylko d.py zreszta). Nawet jakby nikt z nich "nie korzystal" k.rew byloby pelno bo to cecha charakteru.Znajdowalyby sie tylko w stanie wzglednego spoczynku;) ps. dziekuje za poprawienie nastroju na noc ;D Odpowiedz Link Zgłoś
ramadann Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:52 Wwladyslaww masz racje, co one tu robia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:53 grube precz, prostytutki precz. wytnij najlepiej wszystkie babki i będziesz się cieszył niezmąconą czystością na świecie. a tak na marginesie: świat prostytucji to wytwór mężczyzn. gdyby nie było zapotrzebowania, nie byłoby prostytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:02 ramadayes napisała: a tak na marginesie: świat > prostytucji to wytwór mężczyzn. Tak, najwygodniej i najlatwiej jest zwalic wine na mezczyzn. A kto je zrodzil jak nie kobiety? Kobieta ponoc z mezczyzny powstala, ale do prostytucji niestety sama siebie wystawila (pomijam przypadki kiedy kobiety sa zmuszane, tzw. handel nimi), wiec nie win tu mezczyzn bardziej anizeli same prostytutki. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:07 no ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie popyt interes by padł? a sytuację popytu stwarzają przede wszystkim faceci. Odpowiedz Link Zgłoś
zeussss Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:08 nie koniecznie, teraz jest taka konkurencja ze malo sie nie pozabijaja Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:22 ramadayes napisała: > no ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie popyt interes by padł? a sytuację popytu > stwarzają przede wszystkim faceci. Wszystkim jest wiadomo, ze bez klientow biznes by upadl.Nie w calosci jednak zgodze sie z ta druga czescia, bo widze ja troszke inaczej. Uwazam ze popyt na nie, glownie one same soba stwarzaja. Kto wiec w sklepie stwarza popyt na towar, klient? Raczej nie, to w interesie sklepikarza glownie lezy zeby go reklamowac, zeby go sprzedac. To on z tego zysku zyje, nie klient. Podobnie ma sie rzecz tutaj. To kobiety dla pieniedzy zajmuja sie prostytucja. Kto wg ciebie ponosi wieksza wine w przypadku np. narkotykow, ten ktory nimi handluje i robi to tylko i wylacznie dla kasy, czy ten ktory je od niego kupuje i je uzywa? Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:39 ty dupku sromotny, hłe hłe; niedorozwinięty; chcesz, żeby cię ku.. kochały? ło jezu, za ile? biedaku.... Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:41 NIENAWIDZE SZMAT!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:43 to ich nie noś, idź się ubierz porządnie Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:47 co sie oburzasz, jestes prostytutka? Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:48 co się nakręcasz, jesteś wybranżowionym siłowo alfonsem? Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:53 to co przebierasz sie za pielegniarke? Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:55 ty dajesz bez przebrania pupy... Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:01 pejczyk już zakupił? na te k niekochające? Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:43 zansibar napisała: > chcesz, żeby cię ku.. kochały? ło jezu, za ile? > biedaku.... Nie wazne za ile. I tak bedzie to samo. Wiecej pieniedzy, wiecej milosci do nich bedzie dziewczyna miala. Do niego bedzie i tak to samo, no, moze troche z glebszym przelykiem pojdzie, ale to i tak z racji tej milosci do forsy. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:36 myślę,że istnieje tu zależność cyrkularna, na zasadzie sprzężenia zwrotnego, jedno napędza drugie. gdyby jeden z tych elementów systemu się wyłamał z gry, drugi by padł. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:39 Z tym sie zgadzam jaknajbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 A po co? 05.01.06, 23:40 To bardzo potrzebna grupa zawodowa. Gdyby ich nie było to pełno niewyżytych, sfrustrowanych facetów chodziłoby po ulicach. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: A po co? 05.01.06, 23:46 no jasne, szczególnie ci faceci o różnych różniastych marzeniach i potrzebach seksualnych, które to mogą spokojnie spełnić we współpracy z prostytutką, a boją się z własną żoną, bo wydaje im się to za grzeszne na żonę. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 05.01.06, 23:50 Ktoras tu nie tak dawno pisala, ze bez prostytutek wzroslaby liczba morderstw i innych przestepstw. Wyglada na to, ze zbawienne sa te prostytutki. Faceci nie chodziliby niewyzyci jak ty sadzisz. Jedynie inaczej by zdobywali dziewczyny i wiadomo inaczej, tzn z wiekszym lub mniejszym szacunkiem je traktowali (prostytutka wcale nie jest szanowana). Ja osobiscie uwazm, ze gdyby nie bylo prostytutek ogolne podejscie facetow do kobiet by sie zmienilo,na lepsze. Facet niejeden lubi latwizne, tzn. zaplacic, stad tez inne starania pod adres kobiety nie musi praktykowac czy wzbogacac siebie w nie. Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 05.01.06, 23:53 No ta... Ale nasz władzio najwyraźniej jest w innej lidze, myli mu się to z miłością, tylko jeszcze nie doszedł, czy one tego chcą (wspomniał, że wymagają) czy on jednak nie chce (nie zmuszą go) Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 05.01.06, 23:56 władzio w ogóle jest gites, tylko czasem.... nie teges Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:00 bracie władziu! bez kozery powiem - wierzę! Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:00 wwladyslaww napisał: > zajebisty jest No to teraz wiadomo dlaczego nie korzystasz z nich. Jestes rozrywany przez kobiety, trzymajac portfel w kieszeni. Nie jeden by tak chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:02 odczep sie ja nie korzystam z prostytutek, mam kochanke zamezna Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:08 wole kupic prezent kochance niz na dziwki wydawac Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:12 no ta, ale twoja kochanica, skoro zamężna, a planów nie macie, to chyba dziwka jest? płatna prezentowo... Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:17 ch.. cie moje plany obchodza i nie obrazaj mojej p[artnerki Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:20 no pewnie że nie obchodzą, co mi tam jakieś wały z kochanicami za mydełko fa! Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:26 szmato jeszcze raz tak powiesz to ci leb ukrece!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:28 a wszystko to, bo ciebie kocham! musisz znać ten przebój wale gentelmeński! Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:36 wypad ide spac bo snil mi sie wczoraj okulita, ktory mowil do mnie "szanuj oczy" powaga Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:38 nie ma co szanować, jak już dawno z widzeniem, słyszeniem i rozumieniem ciężko, dobrej nocy Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 09:49 powinienem twoim zdaniem szanowac dziwki, wiem kazda dziwka tak powie Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:11 On skapiradlem raczej nie jest. To one pazerne sa, stad tez i nieporozumienie powstalo. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 05.01.06, 23:59 Tak? Ja sądze inaczej. Na świecie jest bardzo dużo osób o różnych upodobaniach, często są to dewiacje. Więc chyba lepiej jest jak taki facet idzie do prostytutki niż miałby spowodować uraz psychiczny u "normalnej" kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: A po co? 06.01.06, 00:02 czekoladka_84 napisała: > Tak? Ja sądze inaczej. Na świecie jest bardzo dużo osób o różnych upodobaniach, > > często są to dewiacje. Więc chyba lepiej jest jak taki facet idzie do > prostytutki niż miałby spowodować uraz psychiczny u "normalnej" kobiety. Dlaczego lepiej?!! Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:04 No bo prostytutka jest na to przygotowana i raczej nic nie jest w stanie jej zaszokować. Szczególnie "weteranki" w zawodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:08 czekoladka_84 napisała: > No bo prostytutka jest na to przygotowana i raczej nic nie jest w stanie jej > zaszokować. Szczególnie "weteranki" w zawodzie. A skadze to takie szerokie, tresciwe rozeznanie w temacie mamy, czekoladko, co? I na weteranstwie sie znamy. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:17 czekoladka_84 napisała: > To tylko logiczne myślenie. :) Ach tak. Szkoda ze ja tak logicznie myslec nie umiem. Ty z pewnoscia ta slodziutka czekoladka jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:19 Po pierwsze nie słodziutka. Po drugie to współczuje, że nie potrafisz myśleć logicznie. No ale cóż każdy ma jakieś wady. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:22 No to dobrze ze nie. Ja lubie bardziej gorzkie czekolady. Pociesze cie i dodam ze logiczne myslenie (znaczy sie jego brak) nie jest jest jedyna moja wada. Ja caly i pelny jestem wad. Jednym slowem -wadliwy. I co ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:26 Współczuje. Chociaż musze coś wyznać, ja też jestem wadliwa :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:29 Nie wierze. Napewno nie w takim stopniu co ja. Tobie sie pewnie tylko tak wydaje ze jestes wadliwa. A moze ci ktos takich glupot nagadal i w nie uwierzylas. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:32 No dobra przyznaje się. Po prostu tak napisałam, żebyś się lepiej poczuł. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:36 Wspolczujaca jestes. No i poczulem sie lepiej. Smak czekoladki mnie oslodzil. Ty o wszystkich dobre samopoczucie tak dbasz mocno, czy tylko w moim przypadku dopuscilas wyjatku?. Mam nadzieje ze nie z litosci to czynisz. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:38 Jestem miła i uprzejma dla wszystkich stworzeń, nawet Kropków. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:42 Niezaprzeczalnie tak to wyglada w tym twoim przypadku, jakze szczegolnym zreszta. A czy jestes mila nawet kiedy kropki i inne stworzenia bywaja niegrzeczne? Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:45 Oczywiście, ja po prostu jestem taka grzeczna, uprzejma, potulna dziewuszka. Acha zapomniałam dodać skromna. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:51 Nie wiem skad i jak, ale twoja skromnosc zostala dostrzerzona. Co do reszty, lacznie z potulnoscia, wydaje mi sie, ze ona tez jest twoja ozdoba. Nie watpie teraz ze jestes bez wad. Jestes wiec przeciwnoscia moja, niepowtarzalna. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:56 Kropek idź już spać bo zaczynasz coś mieć jakieś urojenia. Miłej nocy. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 01:02 Urojenia pewnie nie bez powodu. Dobrze ze je zauwazasz. Spac jescze nie ide. Ide ogladac mecz hokejowy o zloty medal (Kanada-Rosja) juniorow. A tobie zycze dobrej nocki i milych urojen taksamo. Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:03 władzio niewątpliwie powoduje uraz, myślę, że może na to odpowiedzieć "no i ch..", oszczędzę mu, pozwolisz, zachodu, bo go oczywiście szanuję niezmiernie:) Odpowiedz Link Zgłoś
zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:15 wszelaki władziu, możesz spowodować, jak to człek wszechstronny... Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:04 A czemu do prostytutki go wysylasz. Czyzby one procz swych utartych uslug mialy jescze lecznicze a nawet zbawienne talenty? Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:48 rano z łóżka? słusznie, trzeba poscielić i pokój wywietrzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:49 nie wpuscilbym cie do lozka Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:55 ehhh siurek ty jestes zielony ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:56 siurek to sobie mow na meza jak ci pozwoli a nie na mnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:11 Hyhyhy uważaj bo ci żyłka pęknie w fiutku :DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:12 co uderzylem w czuly punkt pizdeczko? Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:19 nie jesteś w stanie impotencie :DDDDDDDDDDDDD EOT Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:20 przy tobie to kazdy jest impotentem Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoryna25 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:55 prostytutek jak i tego calego radosnego sexbiznesu nie da sie wyplenic...to niech go moze wreszcie zalegalizuja i opodatkuja ...tylko wtedy panstwo przejmie niejako role alfonsa ;) Odpowiedz Link Zgłoś