Dodaj do ulubionych

Prostytutki PRECZ!!!

05.01.06, 19:50
wyrzuce wszystkie
Obserwuj wątek
    • valentino_g Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 19:59
      jak dojdę do władzy pierwsza rzecz jaką się zajmę to, zaraz po zmianie systemu
      edukacji oraz podatków, totalna walka z tymi dziwkami
      • khaki3 Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:02
        Jesli ja dojde do wladzy to pierwsza rzecz jaka zrobie to wykastrowanie takich
        chamow jak Wy:) I naucze kultury i szacunku do ludzi takich prostakow jak Wy:)

        Gdyby mezczyzni nie chcieli milosci za pieniadze to i prostytuek nie bylo na
        swiecie.Jest zapotrzebowanie jest i osoba spelniajaca uslugi.Moze lepiej zaczac
        od tych,ktorzy korzystaja z tego typu uslug a nie zaczynac od tych ktorzy je
        oferuja?
        • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:04
          ile bierzesz za numerek?
        • valentino_g Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:05
          ej, chłopie, chłopie. A skorzystałeś kiedys z ich usług ??
          • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:10
            nie korzystam, cos ty
      • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:03
        ja walcze i walcze ale sa nie do zaje..ia
      • psychcio Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 20:07
        valentino_g napisał:
        > ... totalna walka z tymi dziwkami

        Słusznie!!! Nie chcą dać za darmo :))))
      • maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:58
        Pozostawie to bez komentarza. A do ucha tak aby nikt nie slyszal to powiem ci przez male "c" zes sam dziwka. Dziwka, prostak i cham. ciekawe kim jestes na codzien? mezczyzna z klasa, eh.

        • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:05
          przystojny dzentelmen
          • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:08
            władek pany! eeeeeeeee, zdechnę ze śmiechu, trzymaj się niedługo!
            • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:15
              co ci sie nie podoba?
              • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:18
                władziu ty mi się podobasz, niezmiernie, taka dawka dobrego nastroju na
                wieczór, to się rzadko zdarza; mianuję cię władkiem miesiąca! ale sorry - nie
                gentelmenem, bo to za duża podpucha
                • maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:19
                  ale slodko sie zrobilo
                  • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:22
                    w końcu maksymalnie idziemy, na 1999? nie śmiem tak całkiem drażnić władzia, w
                    końcu to gentelmen z bezwględną misją
                    • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:25
                      starannie ja realizuje:)
                • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:23
                  bo nie znasz prawdziwych dzentelnenow
                  • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:31
                    te prawdziwek! może z ciebie gentelmen, ale z jakiego chowu? to musi być
                    specyficzna grupa, z burakowa?
                    • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:34
                      a niech ci bedzie, nie zamierzam sie juz klocic
                      • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:36
                        no jakże, toż to tylko gentelmeńska wymiana zdań, fiucie!
                        • maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:46
                          :)
                        • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:46
                          nie wyzywaj mnie od fiutow dziwko
          • maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:11
            Smieszny jestes. Kozystales z usług prostytutek?
            • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:16
              ja no cos ty
            • maximus1982 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:21
              to lepiej nie kozystaj. bo jeszcze ci sie spodoba i sam zostaniesz prostytutka. a w ten czas powiem ci zes dziwka prosta jest.
              • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:25
                nie dam ci okazji
                • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:27
                  jemu nie daj, ale sobie owszem, szansę np.?
                  • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:30
                    lecz sie
                    • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:32
                      módl się, bez beretu, to nie pomaga, uwierz
                      • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:35
                        nie modle sie i nie chodze w berecie
                        • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:37
                          nie ma dla ciebie nadziei....
    • psychcio Władzio, dlaczego przerwałeć leczenie??? 05.01.06, 20:09
      • wwladyslaww Re: Władzio, dlaczego przerwałeć leczenie??? 05.01.06, 20:11
        Precz z prostytucja
    • maialina1 KLIENCI PRECZ! 05.01.06, 20:11
      ZABIC WSZYSTKICH!! TO I ZAWOD PROSTYTUTEK SIE SKONCZY.
      • wwladyslaww Re: KLIENCI PRECZ! 05.01.06, 20:13
        NIECH SIEDZA W BURDELACH NIE W GAZECIE!!!!!!!!!
      • valentino_g SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:15
        ale do tego jest potrzebne uświadamianie ludzią jakie zagrozenia, nie tylko
        zdrowotne, ale przede wszsytkim psychiczne z tego płyną.
        Mam nadzieję, że panowie z PiSu coś zrobią w tym kierunku.


        BTW
        jeszcze niedawno byłem niesamowitym zwolennikiem prostytucji. Uważałem, że
        powinno być to zalegalizowane.
        Jak widac przeszedłem na jasną stronę mocy :)
        • rosa_de_vratislavia Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:18
          valentino_g napisał:

          > ale do tego jest potrzebne uświadamianie ludzią jakie zagrozenia, nie tylko
          > zdrowotne, ale przede wszsytkim psychiczne z tego płyną.

          A moim oczom zagraża Twoja ortografia, bo aż mnie bolą, jak patrzę na Twoje
          wypociny.
          Więc zanim rozpoczniesz krucjatę przeciw prostytutkom, odrób grzecznie lekcje.
          • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 20:19
            mam głęobo w dupie swoja ortografie :) buehehehe :)
            • maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 22:05
              A my mamy w dupie opinie analfabety!
              Zjeżdżaj z forum, bo analfabeci nie mają tu posłuchu!
              • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 22:59
                coś taka nerwowa ?? jestes dziwką czy nauczycielką języka polskiego która nic w
                życiu nie osiągnęła oprócz ciepłej posadki za 800 zł w szkole podstawowowej ??
                • zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:03
                  Coś taki wyrywny? Jesteś prostym durniem, czy trendy managerem za 8 tysi, z
                  brawurą, komórą, wozem i bez mózgu?
                  • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:07
                    dla Ciebie mogę być tym bez mózgu :)
                    wsio mi to :)
                    • zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:09
                      generalnie ci wsio, jak to wsiokowi buraczanemu
                      • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:12
                        DLACZEGO OBRAZASZ KOGOS KTO MADRZE MOWI
                  • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:09
                    i mam takie zdanie: tylko człowiek malo inteligentny zwraca uwagę na ortografię
                    a nie na meritum sprawy, poproetu nie ma nic innego do powiedzienia ale chce na
                    siłę zaistnieć -> no to ortografia jest dobra na wszsytko :)
                    • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:13
                      MASZ RACJE A SZMATY ZAWSZE SIE PRZYCZEPIA
                • maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:08
                  valentino_g napisał:

                  > coś taka nerwowa ?? jestes dziwką czy nauczycielką języka polskiego która nic
                  w
                  >
                  > życiu nie osiągnęła oprócz ciepłej posadki za 800 zł w szkole
                  podstawowowej ??

                  Cos taki prymitywny ze tylko dwie kategorie rozrozniasz?
                  To ja tez ci dam dwie: jesteś idiotą czy kretynem?
                  • maialina1 Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:10
                    Sorry, ja ci dam więcej do wyboru, dorzucę jeszcze: jesteś burakiem ze wsi czy
                    prostakiem z prowincji? jesteś totalnym downem czy tylko analfabetą?
                    • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:15
                      dla Ciebie wszystkim :)

                      buziaki :)

                      maialina1 napisał:

                      > Sorry, ja ci dam więcej do wyboru, dorzucę jeszcze: jesteś burakiem ze wsi
                      czy
                      > prostakiem z prowincji? jesteś totalnym downem czy tylko analfabetą?
                  • valentino_g Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:12
                    tak - rozróżniam tylko 2 kategorie, tak samo jak w życiu- nie ma czegoś
                    pośrodku

                    moge być idiotą i kretynem :) ja i tak wiem swoje :)
          • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 21:31
            a jakie znaczenie ma tu ortografia
        • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 21:31
          ja mam to samo, nie jestem moherem ale uwazam ze PiS ma racje
          • zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 22:15
            jesteś moherem duraku
            • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:20
              ty idiotko nie bedziesz kazala mi ich kochac
              • zansibar Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:33
                ty kretonie, nie wiesz, ze one nie są od kochania?
                • wielo-kropek Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:37
                  zansibar napisała:

                  > ty kretonie, nie wiesz, ze one nie są od kochania?
                  No wlasnie. One maja milosc do jego pieniedzy, a nie do niego.
                • wwladyslaww Re: SŁUSZNIE !! 05.01.06, 23:45
                  to niech nie wymagaja
    • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:04
      gdzie?
      • wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:23
        Jak juz bylo mowione, najskuteczniejsza walka z nimi byloby przestac
        korzystac z nich, a one wtedy same znikna (no, moze czesc z nich
        zacznie dawac za darmo, w co watpie).Jeszcze bardziej realniejsze byloby
        przywrocic talibow. To sa chlopy, ktore potrafia kobiety trzymac krotko.
        • ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:48
          wielo-kropek napisał:
          Jeszcze bardziej realniejsze byloby
          > przywrocic talibow. To sa chlopy, ktore potrafia kobiety trzymac krotko.
          BEZ KOMENTARZA
        • ikcaj Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:40
          tak k.restwa nie zwalczysz ;) k.restwo to stan ducha i potencjal dawania d.py na
          lewo i prawo(nie tylko d.py zreszta). Nawet jakby nikt z nich "nie korzystal"
          k.rew byloby pelno bo to cecha charakteru.Znajdowalyby sie tylko w stanie
          wzglednego spoczynku;) ps. dziekuje za poprawienie nastroju na noc ;D
    • zeussss Wladek 05.01.06, 22:47
      wyrzuc, masz racje:)
    • ramadann Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:52
      Wwladyslaww masz racje, co one tu robia!!!
    • ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:53
      grube precz, prostytutki precz. wytnij najlepiej wszystkie babki i będziesz się
      cieszył niezmąconą czystością na świecie. a tak na marginesie: świat
      prostytucji to wytwór mężczyzn. gdyby nie było zapotrzebowania, nie byłoby
      prostytucji.
      • ramadann Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 22:54
        ale na ch.. one w Gazecie
      • wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:02
        ramadayes napisała:

        a tak na marginesie: świat
        > prostytucji to wytwór mężczyzn.
        Tak, najwygodniej i najlatwiej jest zwalic wine na mezczyzn. A kto je
        zrodzil jak nie kobiety? Kobieta ponoc z mezczyzny powstala, ale do
        prostytucji niestety sama siebie wystawila (pomijam przypadki kiedy
        kobiety sa zmuszane, tzw. handel nimi), wiec nie win tu mezczyzn bardziej
        anizeli same prostytutki.

        • ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:07
          no ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie popyt interes by padł? a sytuację popytu
          stwarzają przede wszystkim faceci.
          • zeussss Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:08
            nie koniecznie, teraz jest taka konkurencja ze malo sie nie pozabijaja
            • nocnick Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:16
              precz z alfonsami
          • wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:22
            ramadayes napisała:

            > no ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie popyt interes by padł? a sytuację popytu
            > stwarzają przede wszystkim faceci.
            Wszystkim jest wiadomo, ze bez klientow biznes by upadl.Nie w calosci
            jednak zgodze sie z ta druga czescia, bo widze ja troszke inaczej. Uwazam
            ze popyt na nie, glownie one same soba stwarzaja. Kto wiec w sklepie
            stwarza popyt na towar, klient? Raczej nie, to w interesie sklepikarza
            glownie lezy zeby go reklamowac, zeby go sprzedac. To on z tego zysku zyje,
            nie klient. Podobnie ma sie rzecz tutaj. To kobiety dla pieniedzy
            zajmuja sie prostytucja. Kto wg ciebie ponosi wieksza wine w przypadku
            np. narkotykow, ten ktory nimi handluje i robi to tylko i wylacznie dla
            kasy, czy ten ktory je od niego kupuje i je uzywa?
            • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:23
              NO WLASNIE
              • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:35
                nie drzyj się, dziadu
                • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:37
                  TY DZIADOWO ULICZNA
                  • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:39
                    ty dupku sromotny, hłe hłe;
                    niedorozwinięty;
                    chcesz, żeby cię ku.. kochały? ło jezu, za ile?
                    biedaku....
                    • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:41
                      NIENAWIDZE SZMAT!!!!!!!!!!!!!!
                      • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:43
                        to ich nie noś, idź się ubierz porządnie
                        • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:47
                          co sie oburzasz, jestes prostytutka?
                          • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:48
                            co się nakręcasz, jesteś wybranżowionym siłowo alfonsem?
                            • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:49
                              ile bierzesz za numerek?
                              • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:50
                                nie jestem recepcjonistą
                                • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:53
                                  to co przebierasz sie za pielegniarke?
                                  • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:55
                                    ty dajesz bez przebrania pupy...
                                    • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:56
                                      ja nie jestem prostytutka
                                      • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:57
                                        tylko polak, mały
                                        • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:59
                                          no i ch..
                                          • zansibar Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 00:01
                                            pejczyk już zakupił? na te k niekochające?
                    • wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:43
                      zansibar napisała:


                      > chcesz, żeby cię ku.. kochały? ło jezu, za ile?
                      > biedaku....
                      Nie wazne za ile. I tak bedzie to samo. Wiecej pieniedzy, wiecej milosci
                      do nich bedzie dziewczyna miala. Do niego bedzie i tak to samo, no, moze
                      troche z glebszym przelykiem pojdzie, ale to i tak z racji tej milosci
                      do forsy.
            • ramadayes Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:36
              myślę,że istnieje tu zależność cyrkularna, na zasadzie sprzężenia zwrotnego,
              jedno napędza drugie. gdyby jeden z tych elementów systemu się wyłamał z gry,
              drugi by padł.
              • wielo-kropek Re: Prostytutki PRECZ!!! 05.01.06, 23:39
                Z tym sie zgadzam jaknajbardziej.
    • czekoladka_84 A po co? 05.01.06, 23:40
      To bardzo potrzebna grupa zawodowa. Gdyby ich nie było to pełno niewyżytych,
      sfrustrowanych facetów chodziłoby po ulicach.
      • ramadayes Re: A po co? 05.01.06, 23:46
        no jasne, szczególnie ci faceci o różnych różniastych marzeniach i potrzebach
        seksualnych, które to mogą spokojnie spełnić we współpracy z prostytutką, a
        boją się z własną żoną, bo wydaje im się to za grzeszne na żonę.
      • wielo-kropek Re: A po co? 05.01.06, 23:50
        Ktoras tu nie tak dawno pisala, ze bez prostytutek wzroslaby liczba
        morderstw i innych przestepstw. Wyglada na to, ze zbawienne sa te
        prostytutki. Faceci nie chodziliby niewyzyci jak ty sadzisz. Jedynie
        inaczej by zdobywali dziewczyny i wiadomo inaczej, tzn z wiekszym lub
        mniejszym szacunkiem je traktowali (prostytutka wcale nie jest szanowana).
        Ja osobiscie uwazm, ze gdyby nie bylo prostytutek ogolne podejscie facetow
        do kobiet by sie zmienilo,na lepsze. Facet niejeden lubi latwizne, tzn.
        zaplacic, stad tez inne starania pod adres kobiety nie musi praktykowac
        czy wzbogacac siebie w nie.
        • wwladyslaww Re: A po co? 05.01.06, 23:51
          podpisuje sie
        • zansibar Re: A po co? 05.01.06, 23:53
          No ta... Ale nasz władzio najwyraźniej jest w innej lidze, myli mu się to z
          miłością, tylko jeszcze nie doszedł, czy one tego chcą (wspomniał, że wymagają)
          czy on jednak nie chce (nie zmuszą go)
          • wwladyslaww Re: A po co? 05.01.06, 23:55
            wladzio wie co to milosc
            • zansibar Re: A po co? 05.01.06, 23:56
              władzio w ogóle jest gites, tylko czasem.... nie teges
              • wwladyslaww Re: A po co? 05.01.06, 23:57
                zajebisty jest
                • zansibar Re: A po co? 05.01.06, 23:58
                  normalnie do rany
                  nie przykładać na boga!
                  • wwladyslaww Re: A po co? 05.01.06, 23:59
                    az tak dobry to nie jestem
                    • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:00
                      bracie władziu! bez kozery powiem - wierzę!
                • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:00
                  wwladyslaww napisał:

                  > zajebisty jest
                  No to teraz wiadomo dlaczego nie korzystasz z nich. Jestes rozrywany
                  przez kobiety, trzymajac portfel w kieszeni. Nie jeden by tak chcial.
                  • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:02
                    odczep sie ja nie korzystam z prostytutek, mam kochanke zamezna
                    • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:05
                      Skąpiradło :P
                      • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:08
                        wole kupic prezent kochance niz na dziwki wydawac
                        • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:12
                          no ta, ale twoja kochanica, skoro zamężna, a planów nie macie, to chyba dziwka
                          jest? płatna prezentowo...
                          • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:17
                            ch.. cie moje plany obchodza i nie obrazaj mojej p[artnerki
                            • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:20
                              no pewnie że nie obchodzą, co mi tam jakieś wały z kochanicami za mydełko fa!
                              • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:26
                                szmato jeszcze raz tak powiesz to ci leb ukrece!!!
                                • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:28
                                  a wszystko to, bo ciebie kocham! musisz znać ten przebój wale gentelmeński!
                                  • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:31
                                    ja nie szukam zony nie licz na nic
                                    • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:33
                                      ja nie szukam dupka, sam się nawinął
                                      • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:36
                                        wypad
                                        ide spac bo snil mi sie wczoraj okulita, ktory mowil do mnie "szanuj oczy"
                                        powaga
                                        • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:38
                                          nie ma co szanować, jak już dawno z widzeniem, słyszeniem i rozumieniem ciężko,
                                          dobrej nocy
                                          • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 09:49
                                            powinienem twoim zdaniem szanowac dziwki, wiem kazda dziwka tak powie
                      • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:11
                        On skapiradlem raczej nie jest. To one pazerne sa, stad tez i
                        nieporozumienie powstalo.
                        • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:18
                          fakt
        • czekoladka_84 Re: A po co? 05.01.06, 23:59
          Tak? Ja sądze inaczej. Na świecie jest bardzo dużo osób o różnych upodobaniach,
          często są to dewiacje. Więc chyba lepiej jest jak taki facet idzie do
          prostytutki niż miałby spowodować uraz psychiczny u "normalnej" kobiety.
          • ramadayes Re: A po co? 06.01.06, 00:02
            czekoladka_84 napisała:

            > Tak? Ja sądze inaczej. Na świecie jest bardzo dużo osób o różnych
            upodobaniach,
            >
            > często są to dewiacje. Więc chyba lepiej jest jak taki facet idzie do
            > prostytutki niż miałby spowodować uraz psychiczny u "normalnej" kobiety.
            Dlaczego lepiej?!!
            • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:04
              No bo prostytutka jest na to przygotowana i raczej nic nie jest w stanie jej
              zaszokować. Szczególnie "weteranki" w zawodzie.
              • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:08
                czekoladka_84 napisała:

                > No bo prostytutka jest na to przygotowana i raczej nic nie jest w stanie jej
                > zaszokować. Szczególnie "weteranki" w zawodzie.
                A skadze to takie szerokie, tresciwe rozeznanie w temacie mamy,
                czekoladko, co? I na weteranstwie sie znamy.
                • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:13
                  To tylko logiczne myślenie. :)
                  • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:17
                    czekoladka_84 napisała:

                    > To tylko logiczne myślenie. :)
                    Ach tak. Szkoda ze ja tak logicznie myslec nie umiem. Ty z pewnoscia ta
                    slodziutka czekoladka jestes.
                    • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:19
                      Po pierwsze nie słodziutka. Po drugie to współczuje, że nie potrafisz myśleć
                      logicznie. No ale cóż każdy ma jakieś wady.
                      • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:22
                        No to dobrze ze nie. Ja lubie bardziej gorzkie czekolady. Pociesze cie i
                        dodam ze logiczne myslenie (znaczy sie jego brak) nie jest jest jedyna
                        moja wada. Ja caly i pelny jestem wad. Jednym slowem -wadliwy. I co ty na
                        to?
                        • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:26
                          Współczuje. Chociaż musze coś wyznać, ja też jestem wadliwa :D
                          • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:29
                            Nie wierze. Napewno nie w takim stopniu co ja. Tobie sie pewnie tylko
                            tak wydaje ze jestes wadliwa. A moze ci ktos takich glupot nagadal i
                            w nie uwierzylas.
                            • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:32
                              No dobra przyznaje się. Po prostu tak napisałam, żebyś się lepiej poczuł. :)
                              • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:36
                                Wspolczujaca jestes. No i poczulem sie lepiej. Smak czekoladki mnie
                                oslodzil. Ty o wszystkich dobre samopoczucie tak dbasz mocno, czy tylko w
                                moim przypadku dopuscilas wyjatku?. Mam nadzieje ze nie z litosci to
                                czynisz.
                                • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:38
                                  Jestem miła i uprzejma dla wszystkich stworzeń, nawet Kropków. :)
                                  • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:42
                                    Niezaprzeczalnie tak to wyglada w tym twoim przypadku, jakze szczegolnym
                                    zreszta. A czy jestes mila nawet kiedy kropki i inne stworzenia bywaja
                                    niegrzeczne?
                                    • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:45
                                      Oczywiście, ja po prostu jestem taka grzeczna, uprzejma, potulna dziewuszka.
                                      Acha zapomniałam dodać skromna.
                                      • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:51

                                        Nie wiem skad i jak, ale twoja skromnosc zostala dostrzerzona. Co do
                                        reszty, lacznie z potulnoscia, wydaje mi sie, ze ona tez jest twoja
                                        ozdoba. Nie watpie teraz ze jestes bez wad. Jestes wiec przeciwnoscia
                                        moja, niepowtarzalna.
                                        • czekoladka_84 Re: A po co? 06.01.06, 00:56
                                          Kropek idź już spać bo zaczynasz coś mieć jakieś urojenia. Miłej nocy.
                                          • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 01:02
                                            Urojenia pewnie nie bez powodu. Dobrze ze je zauwazasz. Spac jescze nie
                                            ide. Ide ogladac mecz hokejowy o zloty medal (Kanada-Rosja) juniorow. A
                                            tobie zycze dobrej nocki i milych urojen taksamo.
                  • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:19
                    zadko kto ma taka wiedze
          • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:03
            władzio niewątpliwie powoduje uraz, myślę, że może na to odpowiedzieć "no i
            ch..", oszczędzę mu, pozwolisz, zachodu, bo go oczywiście szanuję niezmiernie:)
            • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:12
              jaki uraz?
              • zansibar Re: A po co? 06.01.06, 00:15
                wszelaki władziu, możesz spowodować, jak to człek wszechstronny...
                • wwladyslaww Re: A po co? 06.01.06, 00:20
                  jak najbardziej wszechstronny
          • wielo-kropek Re: A po co? 06.01.06, 00:04
            A czemu do prostytutki go wysylasz. Czyzby one procz swych utartych uslug
            mialy jescze lecznicze a nawet zbawienne talenty?
    • trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:48
      rano z łóżka? słusznie, trzeba poscielić i pokój wywietrzyc.
      • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:49
        nie wpuscilbym cie do lozka
        • trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:55
          ehhh siurek ty jestes zielony ;)))
          • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 09:56
            siurek to sobie mow na meza jak ci pozwoli a nie na mnie!!!
            • trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:11
              Hyhyhy uważaj bo ci żyłka pęknie w fiutku :DDDDDD
              • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:12
                co uderzylem w czuly punkt pizdeczko?
                • trzydziecha1 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:19
                  nie jesteś w stanie impotencie :DDDDDDDDDDDDD
                  EOT
                  • wwladyslaww Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:20
                    przy tobie to kazdy jest impotentem
    • wiktoryna25 Re: Prostytutki PRECZ!!! 06.01.06, 10:55
      prostytutek jak i tego calego radosnego sexbiznesu nie da sie wyplenic...to
      niech go moze wreszcie zalegalizuja i opodatkuja ...tylko wtedy panstwo przejmie
      niejako role alfonsa ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka