paul_ina 27.04.06, 01:33 Dziewczyny, należymy do jednej z najbardziej świadomych i zarazem wrażliwych grup społecznych. Pamiętałyście? Ja wpłaciłam na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fiordilligi Re: 1% 27.04.06, 10:31 Ja już drugi rok z rzędu na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci - żałuję, że tylko ten jeden procent :-( Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: 1% 27.04.06, 22:27 Chodzi o wyrobienie w sobie odruchu, że tak należy :))) Nie tylko o ten 1% - o poczucie powinności. Odpowiedz Link Zgłoś