27.04.06, 01:33
Dziewczyny,

należymy do jednej z najbardziej świadomych i zarazem wrażliwych grup społecznych.

Pamiętałyście?

Ja wpłaciłam na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.
Obserwuj wątek
    • fiordilligi Re: 1% 27.04.06, 10:31
      Ja już drugi rok z rzędu na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci - żałuję, że tylko
      ten jeden procent :-(
      • paul_ina Re: 1% 27.04.06, 22:27
        Chodzi o wyrobienie w sobie odruchu, że tak należy :)))
        Nie tylko o ten 1% - o poczucie powinności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka