Gość: Ilona
IP: *.ruczaj.pl
10.02.03, 23:30
jeszcze do wątku ślubno-weselnego.
Powiedzcie z jakich prezentów najbardziej się ucieszyłyście (-liście) albo na
jakie najbardziej liczycie?
Chciałabym wybrać coś fajnego, niebanalnego żeby nie wyskoczyć z piątym
tosterem, albo trzecim zestawem kieliszków. Koperta odpada, listy prezentów
nie było. Liczę na Waszą pomoc.