18.06.07, 22:13
Ma ktos moze konto na gronie i czy moglby mi zaproszenie wyslac? prosze was
bardzo jest mi to bardzo potrzebne. natychmiast.
PRosze.
Mail: polskiprl@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • polskiprl Re: Grono.net 18.06.07, 22:51
      ???
      • wiarusik Re: Grono.net 18.06.07, 22:54
        Mnie też nikt nie zaprosił;)
      • hopeless4 Re: Grono.net 18.06.07, 23:49
        wyslalam prosze bardzo;)
    • heart_of_ice Re: Grono.net 18.06.07, 23:47
      nie wiem, jak inni, ale ja w gronie znajomych wole miec znajomych, a nie takich,
      ktorzy nie maja znajomych...;)

      Pauli
      --
      Jeśli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego, co mówi - patrz
      na nią"
    • aurelia_aurita Re: Grono.net 18.06.07, 23:54
      wysłałabym Ci, ale byłam tam ze 2 razy i nie pamiętam swojego nicku ani hasła :P
      (a w ogóle po co ludziom grono?)
      • rapsodiagitana Re: Grono.net 19.06.07, 01:05
        Ja chciałam kiedyś do grona, bo szukałam znajomego :) (nie znalazłam w końcu). A
        potem zaczęłam się tam na forach udzielać tematycznych. Fajne są niektóre.
        • poranaherbate Re: Grono.net 19.06.07, 10:37
          ja tez bardzo lubie;) i grona tematyczne sa fajne i przypomina mi grono.net o
          urodzianch wszystkich znajomcyh z wyprzedzeniem tygodniowym a ze ja ma problem
          z zapamietywaniem dat to dla mnie to rewelacyjna sparwa;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka