polskiprl 18.06.07, 22:13 Ma ktos moze konto na gronie i czy moglby mi zaproszenie wyslac? prosze was bardzo jest mi to bardzo potrzebne. natychmiast. PRosze. Mail: polskiprl@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
heart_of_ice Re: Grono.net 18.06.07, 23:47 nie wiem, jak inni, ale ja w gronie znajomych wole miec znajomych, a nie takich, ktorzy nie maja znajomych...;) Pauli -- Jeśli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego, co mówi - patrz na nią" Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Grono.net 18.06.07, 23:54 wysłałabym Ci, ale byłam tam ze 2 razy i nie pamiętam swojego nicku ani hasła :P (a w ogóle po co ludziom grono?) Odpowiedz Link Zgłoś
rapsodiagitana Re: Grono.net 19.06.07, 01:05 Ja chciałam kiedyś do grona, bo szukałam znajomego :) (nie znalazłam w końcu). A potem zaczęłam się tam na forach udzielać tematycznych. Fajne są niektóre. Odpowiedz Link Zgłoś
poranaherbate Re: Grono.net 19.06.07, 10:37 ja tez bardzo lubie;) i grona tematyczne sa fajne i przypomina mi grono.net o urodzianch wszystkich znajomcyh z wyprzedzeniem tygodniowym a ze ja ma problem z zapamietywaniem dat to dla mnie to rewelacyjna sparwa;) Odpowiedz Link Zgłoś