Dodaj do ulubionych

Żółte rajstopy

20.06.08, 10:13
mnie przerastają. Czy to naprawde jest teraz trędi i dżezi?
Ja chyba wapno jestem, bo mnie wszcząchneło na widok żółtych rajtek
do czarnych rybaczek i baletek. Jakoś klaunowato mi to wygląda.
Obserwuj wątek
    • kotkaaaa Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:16
      rajstopy w taki upal to zbrodnia!
      • grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:17
        kotkaaaa napisała:

        ...zbrodnia!

        na? ;)
        • kotkaaaa Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:18
          sobie i otoczeniu;)
          • dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:20
            Może to były pończochy lub podkolanówki, widoczna była tylko łydka
    • grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:16
      dzikoozka napisała:

      > mnie przerastają. Czy to naprawde jest teraz trędi i dżezi?
      > Ja chyba wapno jestem, bo mnie wszcząchneło na widok żółtych
      rajtek
      > do czarnych rybaczek i baletek. Jakoś klaunowato mi to wygląda.

      Wczoraj wpadłem w zachwyt. Nogi w pomarańczowych :)
      • dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:19
        Kolejne skojarzenie to przebranie na przedszkolny bal karnawałowy,
        za przczółkę Maje
        • grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:55
          dzikoozka napisała:

          > Kolejne skojarzenie to przebranie na przedszkolny bal karnawałowy,
          > za przczółkę Maje

          A dzisiaj: żołte baleryny i bluzka, białe spodnie i korale. Plus
          stringi :D
    • 8n Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:19
      nie zauważyłam. ale swoje różowe kocham. szkoda, że jest tak gorąco ostatnio..
      • dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:24
        też mam takie cienkie różowe z takimi kwiatkami jakby no ale to inna
        bajka
      • pijawka_lekarska Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:05
        Żółte to jeszcze ujdą. Najgorsze by były wściekle różowe, taki amarant w stylu
        Barbie
    • naonja81 Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:04
      dzikoozka napisała:

      > mnie przerastają.

      a mnie PRZERAŻAJĄ !!! aaAAAAAAAAAAAAAAAAAA :))))))))))
    • silic Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:32
      Połączenie czarnego i żółtego zawsze mi się podobało. Nie wiedziałem, że to
      teraz jest modne, ale wyjaśnia mi to fakt, że widziałem wczoraj ze 3 panienki w
      takim połączeniu.
      Za najbardziej dramatyczne uważam te niby getry czy kalesony noszone przez
      niektóre dziewczęta... paskudne to.
      • funny_game Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:40
        silic napisał:


        > Za najbardziej dramatyczne uważam te niby getry czy kalesony noszone przez
        > niektóre dziewczęta... paskudne to.

        Uwielbiam gietry, nie rób scen ;)

        >
        • silic Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:58
          Chodzi o te takie obcisłe kalesony , zazwyczaj czarne, noszone pod spódniczki
          czy inne części ubrania. Takie ni pies ni wydra. Jeszcze jak któraś ma trochę
          grubsze nogi to już dramat pełnowymiarowy.
          • pechowy_kot Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:49
            leginsy ;)
    • hotally Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:35
      to nie jest trendy... ;]
      • leptosom Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:57
        hotally napisała:

        > to nie jest trendy... ;]
        >
        Może zsikała się ?
    • wesoly.profanator Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:36
      dzikoozka napisała:

      > Jakoś klaunowato mi to wygląda.

      Potwierdzam.
    • mmagi Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:46
      jestes stare i do tego zlasowane wapno:PPP
      a widziałas takie zjeljonezjeljoniutkie:)))))?
      • dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:54
        nie ale ja nie dość ze stara to i slepa jeszcze jestem :)) czy lize
        moze wicdziałam ale myślałam ze były czerwone?
    • ciaew Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:56
      a mnie ostatnio drażni ten bazarowy żółty w ogóle. gdzie nie spojrzeć wszędzie
      żółte i te same bolerka, baleriny, tandentne torebki.
      fuuuu....
      • dzika_monika Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 15:49
        Jak w CCCP albo w Chinach jak cos "modne" to wszystkie w tym latają. Zazdroszczę
        Londynowi pod tym względem.
    • gupijasio Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:56
      ale tylko w kroku? czy całe?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka