dzikoozka 20.06.08, 10:13 mnie przerastają. Czy to naprawde jest teraz trędi i dżezi? Ja chyba wapno jestem, bo mnie wszcząchneło na widok żółtych rajtek do czarnych rybaczek i baletek. Jakoś klaunowato mi to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:17 kotkaaaa napisała: ...zbrodnia! na? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:20 Może to były pończochy lub podkolanówki, widoczna była tylko łydka Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:16 dzikoozka napisała: > mnie przerastają. Czy to naprawde jest teraz trędi i dżezi? > Ja chyba wapno jestem, bo mnie wszcząchneło na widok żółtych rajtek > do czarnych rybaczek i baletek. Jakoś klaunowato mi to wygląda. Wczoraj wpadłem w zachwyt. Nogi w pomarańczowych :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:19 Kolejne skojarzenie to przebranie na przedszkolny bal karnawałowy, za przczółkę Maje Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:55 dzikoozka napisała: > Kolejne skojarzenie to przebranie na przedszkolny bal karnawałowy, > za przczółkę Maje A dzisiaj: żołte baleryny i bluzka, białe spodnie i korale. Plus stringi :D Odpowiedz Link Zgłoś
8n Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:19 nie zauważyłam. ale swoje różowe kocham. szkoda, że jest tak gorąco ostatnio.. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 10:24 też mam takie cienkie różowe z takimi kwiatkami jakby no ale to inna bajka Odpowiedz Link Zgłoś
pijawka_lekarska Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:05 Żółte to jeszcze ujdą. Najgorsze by były wściekle różowe, taki amarant w stylu Barbie Odpowiedz Link Zgłoś
naonja81 Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:04 dzikoozka napisała: > mnie przerastają. a mnie PRZERAŻAJĄ !!! aaAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
silic Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:32 Połączenie czarnego i żółtego zawsze mi się podobało. Nie wiedziałem, że to teraz jest modne, ale wyjaśnia mi to fakt, że widziałem wczoraj ze 3 panienki w takim połączeniu. Za najbardziej dramatyczne uważam te niby getry czy kalesony noszone przez niektóre dziewczęta... paskudne to. Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:40 silic napisał: > Za najbardziej dramatyczne uważam te niby getry czy kalesony noszone przez > niektóre dziewczęta... paskudne to. Uwielbiam gietry, nie rób scen ;) > Odpowiedz Link Zgłoś
silic Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:58 Chodzi o te takie obcisłe kalesony , zazwyczaj czarne, noszone pod spódniczki czy inne części ubrania. Takie ni pies ni wydra. Jeszcze jak któraś ma trochę grubsze nogi to już dramat pełnowymiarowy. Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 14:57 hotally napisała: > to nie jest trendy... ;] > Może zsikała się ? Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly.profanator Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 11:36 dzikoozka napisała: > Jakoś klaunowato mi to wygląda. Potwierdzam. Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:46 jestes stare i do tego zlasowane wapno:PPP a widziałas takie zjeljonezjeljoniutkie:)))))? Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:54 nie ale ja nie dość ze stara to i slepa jeszcze jestem :)) czy lize moze wicdziałam ale myślałam ze były czerwone? Odpowiedz Link Zgłoś
ciaew Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 12:56 a mnie ostatnio drażni ten bazarowy żółty w ogóle. gdzie nie spojrzeć wszędzie żółte i te same bolerka, baleriny, tandentne torebki. fuuuu.... Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_monika Re: Żółte rajstopy 20.06.08, 15:49 Jak w CCCP albo w Chinach jak cos "modne" to wszystkie w tym latają. Zazdroszczę Londynowi pod tym względem. Odpowiedz Link Zgłoś