Dodaj do ulubionych

Do kobiet.

    • wichrowe_wzgorza Re: Do kobiet. 04.02.09, 20:27
      lubie_gazete napisał:

      > Czy nie krępujecie się rozbieracie do rosołu przy lekarzu?
      > Czy nie jest Wam głupio,że inny facet ogląda Wasze intymne części ciała i co
      > gorsza dotyka je i maca? Nie czujecie się tym upokorzone?
      > Idzie np.fajna młoda elegancka laseczka do faceta ginekologa a on się jej pyta
      > o śluz na majtkach albo okres,a ona obcemu facetowi musi odpowiadać na takie
      > pytania.A potem jeszcze rozbierać się do naga i dać macać.Dla mnie to
      > upakarzające ,nie pozwoliłbym chodzić do faceta.
      > Facet to zawsze facet czy ginekolog czy nie.Czułbym się trochę tak jakby moja
      > kobieta była darmową prostytutką (sorry za dosadność,ale kto,mając wybór
      > lekarza kobiety,idzie do faceta i rozbiera się).
      >

      To chyba jakaś nędzna prowokacja:)) Choć w sumie zbyt wiele jest kobiet, które
      myślą w podobny sposób i przegrywają swoje zdrowie...
      Kiedy człowiek idzie do lekarza, powinien mieć świadomość, że idzie do
      specjalisty od ciała, który z nagością obcuje co dzień...
      • 83kimi Re: Do kobiet. 04.02.09, 20:30
        Już tyle razy byłam u ginekologa i jeszcze mnie żaden nie obmacywał. Ani facet
        ani kobieta. I nigdy nie rozbierałam się do rosołu. Ojej, straszne, chyba złych
        lekarzy wybrałam.
        • liisa.valo Re: Do kobiet. 04.02.09, 20:35
          Dam ci numer do mojego. Wchodzę, a on jeszcze, gdy jestem w progu, mówi:
          "Wyskakuj z tych łaszków, oł maj bejbe"
          • teklana Re: Do kobiet. 04.02.09, 20:38
            Nie zazdroszczę,mój doktore tez ma ogromne poczucie humoru-pozostanę
            mu wierna;-);-)
    • wrednaegoistka Re: Do kobiet. 04.02.09, 20:31
      o fu, masz rację, gościu.
      W życiu do lekarza nie pójdę

      ;-)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka