hermina25
04.04.09, 09:16
Pracuję w dużej firmie,mam zagwarantowany w umowie system premii zależny od
moich wynikow.Dodatkowo dostajemy nagrody za nadprogramową sprzedaż (każdego
miesiąca jestem w pierwszej trojce pod względem wynikow w moim zakładzie pracy
,a także w całym oddziale wrocławskim).Wczoraj dowiedziałam się ,że nagrody
zostały wstrzymane ,a są to dość duże pieniądze i teraz pytanie-czy pracodawca
ma obowiązek wypłacić mi premię w tym miesiącu? Gdzie mam się zgłosić,jeżeli
będą problemy z odzyskaniem nagrody?!Pytam,bo są obce są mi wszelkie przepisy
prawne dotyczące kodeksu pracy.