Dodaj do ulubionych

Delikatesy Wiśniewski

12.09.13, 14:00
Byłam już trzykrotnie, jestem bardzo zadowolona. Koniec z PGR w którym karaluchy urządzają sobie wyścigi. Panie sprzedawczynie też z poprzedniej epoki. U Wiśniewskiego ogrom towaru, właściwie jest wszystko, ceny nie wyższe niż w PGR ale wystrój i czystość
wyższa o klasę. Aby tylko nie skończył jak Marcpol.
Obserwuj wątek
      • m_arita Re: Delikatesy Wiśniewski 12.09.13, 15:04
        Jesteś "nieoceniony" a już myślałam że odkryłam Amerykę a ten wątek był już w kwietniu.
        Mimo to, uważam że warto było przypomnieć. Mnie tam bardzo pasuje. Jeśli nie muszę wyjechać samochodem, mogę spacerkiem zrobić zakupy w przyzwoitym sklepie.
        • f.l.y Re: Delikatesy Wiśniewski 20.09.13, 15:22
          zaglądam tam często, z asortymentu jestem zadowolona, ale panie (szczególnie te ze stoiska warzywnego) też są jakby z innej epoki i nieco zaspane... właściwie nie są - bo ciągle trzeba prosić kasjerów, żeby się owe panie zjawiły....

ale generalnie jest ok..
          • sos71 Re: Delikatesy Wiśniewski 28.10.13, 09:10
            Ja też robię zakupy w Delikatesach Wiśniewski. Jestem zadowolona z tego sklepu .Asortyment duży ,może cenowo nie najtaniej ale ogólnie fajnie .Chodzę tam co drugi dzień i właśnie o tym chce napisać dlaczego.Wybieram zawsze dzień gdzie jest super zmiana. Dwie panie na dziale mięsnym wspaniałe zawsze uśmiechnięte ,doradzą ,podpowiedzą ,zażartują .Kasjerzy też spoko na tej zmianie (p.Kasia i p.Tomek jeśli pamiętam dobrze) fajni ludzie uśmiechnięci i pogodni super się uzupełniają.Reszta na tej zmianie też spoko.Ale w te dni gdzie jest ta pani na dziale mięsnym na innej zmianie to już nie chodzę.Co za gbur (grubsza blondynka chyba Marta)ta pani przechodzi samą siebie zawsze oburzona ,obsługuje z łaski jak by była tu na przymus po prostu porażka.Jest to też opinia i innych sąsiadów z mojego bloku którzy przychodzą na tą FAJNIEJSZĄ zmianę.Poza tym jednym minusem jest spoko mamy blisko ,ogÓlnie OK.POZDRAWIAM.
            • grubas71 Re: Delikatesy Wiśniewski 28.12.13, 01:24
              Jestem tego samego zdania co poprzednik.Mieszkam w bloku obok i też robię tam zakupy ale tylko co drugi dzień.Nie chodzę wtedy gdy jest ten gbur gruba blondynka.Ona nie nadaje się do handlu w sklepie niemiła,opryskliwa i w ogóle porażka.Panie Wiśniewski czy pan tego nie czyta ta kobieta obniża panu obroty w sklepie czy pan tego nie widzi i nie słyszy co mówią klienci? A tak ogólnie to mi też się podoba choć nie widzę od paru dni pani kierownik takiej wysokiej miłej pani brunetki,bez niej jakby trochę smutniej na sklepie.POZDR.
              • lavelial Re: Delikatesy Wiśniewski 28.12.13, 10:17
                Sklep jest ok. Tylko szkoda że ceny które na początku funkcjonowania byly konkurencyjne dla innych okolicznych sklepów już takie nie są. To tak na zasadzie przyciagniemy klientów a później jakos będzie. I jest ...
                • mamba1974 Re: Delikatesy Wiśniewski 28.12.13, 23:00
                  No nareszcie został poruszony temat tej pani z działu mięsnego.Drodzy państwo ja już szykowałam się na nią od paru tygodni aby ją tu opisać bo rozmowa z jedną z pań kierowniczek nie dała efektu ale jeśli to czyta pan właściciel tego sklepu to proszę pana o to aby jej się ze swojej załogi po prostu pozbył.Osoba nie na właściwym miejscu,nie nadająca się do obsługi klienta pod żadnym względem.Jej arogancja i podejście do kupujących jest nie do zniesienia,osoby piszące wcześniej ja osobiście popieram co do zachowania tej pani i dokąd ona będzie moja noga w tym sklepie nie postanie,moja i mojej rodziny. Sklep fajny, dobrze zatowarowany ,reszta obsługi też ok.
                    • sibeliuss Re: Delikatesy Wiśniewski 30.12.13, 22:36
                      Jak bierzesz więcej niż dwie rzeczy niskiej gramatury to babsztyl zaczyna autentycznie warczeć, ale to jest coś niesamowitego, to jej "coś jeszcze" można nagrać i na youtube będzie hit. Tylko, że jej humor mi lata tam gdzie lata i biorę wtedy jeszcze kilka rzeczy po 15 deko, dla sportu smile
                      • f.l.y Re: Delikatesy Wiśniewski 30.12.13, 22:42
                        wszyscy klienci urażeni zachowaniem tej kobiety, powinni się skrzyknąć i pójść na zakupy do działu wędlin smile

to bym chciała na youtube zobaczyć! big_grin

ps' ja tam kilogramami kupuję serducha dla mojej psicy smile może poproszę o 2 szt? wink
                        • mamba1974 Re: Delikatesy Wiśniewski 03.01.14, 18:10
                          Ja byłam świadkiem jak ostatnio sąsiad z bloku robił u tej pani zakupy inagle ona wybuchła chciał trzy razy po 15 dkg wedliny dostał taką odpowiedz że mu w pięty poszło . Jak weszłam do sklepu to tak rzucał mięchem że cud i kierowniczki nie zareagowały bo ona by już nie pracowała.A potem powiedziała pocichu że to ona wychowa sobie klientów, w i ona postawi swoje warunki.A jeszcze jak ktoś przyjdzie pokroić. wędlinę lub zmielić mieso o 20.30 to gratuluje nie ma szans wrzask i krzyk bo która to godzina my już pomylismy sprzęt i wogóle.Z tym wychowaniem nas to hahaha zobaczymy kto kogo droga pani Marto smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka