To forum powinno sie chyba nazywać dla BEZNADZIEJNYCH.
Wiekszośc watków rozpoczyna sie od "jestem sam, sama...", "Czy mozna ty
poznac...", "Gdzie się podziały fajne, fajni...." Sam dodałem dwa nowe watki

Tragedia. Siedzimy jak małpy w klatkach przed komputerami i narzekamy.
Wyjdxmy z tej beznadzieji wokół nas jest masa fajnych ludzi, tylko trzeba ich
zauważyc.