Dodaj do ulubionych

Ja pierdziele

31.08.05, 14:17
To forum powinno sie chyba nazywać dla BEZNADZIEJNYCH.
Wiekszośc watków rozpoczyna sie od "jestem sam, sama...", "Czy mozna ty
poznac...", "Gdzie się podziały fajne, fajni...." Sam dodałem dwa nowe watkisad
Tragedia. Siedzimy jak małpy w klatkach przed komputerami i narzekamy.
Wyjdxmy z tej beznadzieji wokół nas jest masa fajnych ludzi, tylko trzeba ich
zauważyc.
Obserwuj wątek
    • gad_forumowy Re: Ja pierdziele 31.08.05, 18:29
      A potem spotka się takiego co powtarza "ja pierdziele"...
    • konrado80 to po co tu siedzisz??? 31.08.05, 20:29
      przeciez nikt Cie tu nie trzyma
      • gad_forumowy Re: to po co tu siedzisz??? 01.09.05, 00:26
        Klawiatura go podnieca (pewnie ma gumową).
        • vesuvius Do Gada Forumowego 01.09.05, 07:56
          To mój topik, sam go założyłem i moge pisać co zechce.
          Napisałem to co mysle, jesli spojrzysz na topiki to zobaczysz ze wiekszośc z
          nich nosi tytuł "jestem sam..." itp. a odpowiedzi - "nie martw sie....". Jakby
          to miało komu cos pomudz??? Ładne mi rady. Na niesmiałość na pewno nie pomoga.
          Więc nie musisz tak kasać i schowaj jad do kieszeni. I napisz cos
          konstruktywnego.
          • gad_forumowy Re: Do Gada Forumowego 01.09.05, 09:32
            Uszy do góry, ty też kogoś sobie znajdziesz smile
            • vesuvius Re: Do Gada Forumowego 01.09.05, 10:38
              Co jakis czas kogos mam, ale problem jest w tym ze to nigdy nie jest TA osoba.
              • gad_forumowy Re: Do Gada Forumowego 01.09.05, 12:33
                Z kwiatuszka na kwiatuszek... Nice smile
                <oklaski>
              • gad_forumowy Dodam... 01.09.05, 12:34
                vesuvius = wulkan miłości wink
                • vesuvius Re: Dodam... 01.09.05, 14:06
                  dziekuję bardzo za uznanie, gdybys miał nick "gadzica forumowa" to wziołbym to
                  za podryw.smile
    • fiore11 Re: Ja pierdziele 14.09.05, 13:33
      Hej, vesuviusie, czy vesuviuszusmile Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to jest to
      forum dla SAMOTNYCH I NIEŚMIAŁYCH, więc raczej nie spodziewaj się tutaj tekstów
      w stylu "cześć! Nie jestem samotny! Jestem szczęśliwy, bo mam kogoś!"smile To nie
      jest takie proste wyjść gdzieś i kogoś poznać. Zwłaszcza jeśli jesteś właśnie
      osobą nieśmiałą. A wyjść gdzieś samotnie?!smile Chyba żartujesz! Teraz? Gdy każdy
      pojawia się z kimś? To już nie na moje nerwysmile
      • open_mind Re: Ja pierdziele 14.09.05, 22:39
        > A wyjść gdzieś samotnie?!smile Chyba żartujesz! Teraz? Gdy każdy
        > pojawia się z kimś? To już nie na moje nerwysmile

        No to wystarczy dogadać się z innymi samotnymi i wyjść razem. Ale vesuvius ma
        rację - wielu chyba woli narzekać przed komputerem. Wystarczy, że każdy poda
        skąd jest i może znajdzie bratnią duszę do towarzystwa.
        • glista_ludzka Re: Ja pierdziele 28.09.05, 10:57
          Taaaaak, zwłaszcza że większość samotnych to dziewczyny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka