Dodaj do ulubionych

Pudełeczka

20.01.06, 23:49
Wzięłam się właśnie niedawno za robienie tego oto pudełka Tomoko Fuse:
origami.paginas.sapo.pt/caixa2.htm
Ach serce me sie raduje na efekty. Teraz dopiero dojrzałam do konstatacji, ilez zależy od gatunku papieru. znalazłam swietny papier, jakiego wczesniej nie widzialam w sprzedaży-pakowy z naklejoną chyba folia PCV, ale tak cieniuchną, ze całośc jest dość sztywna, a przy tym tak elastyczna i swietnie pracuje na zagięciach. Babcie będą zadowolone z tych puzderek.
Obserwuj wątek
    • graz.ka Re: Pudełeczka 21.01.06, 10:40
      Dzięki za namiary na papier - wypróbuję :)
      • molla7 Re: Pudełeczka 23.01.06, 22:54
        tu widac ten papier:)
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=35496763
        • graz.ka Re: Pudełeczka 01.02.06, 15:49
          Kupiłam papier! Zapowiada się obiecująco... :)
          • molla7 Re: Pudełeczka 03.02.06, 20:12
            czerwono-amarantowy tez?
            • graz.ka Re: Pudełeczka 03.02.06, 20:50
              Ten w złote niteczki? Tak :)
              • molla7 Re: Pudełeczka 06.02.06, 23:42
                a na forum rękodzieło fruwają moje motylki i kolibry:D
                • graz.ka i - niepudełeczka 07.02.06, 07:41
                  No to ja wrzucę do poogladania Twoje obrazki:
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=35496763&a=36171941
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=35496763&a=36202849
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=35496763&a=36203047
    • graz.ka Pudełeczka - oglądaj już na Fotoforum /nt 04.02.07, 11:10

    • graz.ka podnoszę dla miłośników T. Fuse :) 03.02.08, 15:44

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka