molla7
20.01.06, 23:49
Wzięłam się właśnie niedawno za robienie tego oto pudełka Tomoko Fuse:
origami.paginas.sapo.pt/caixa2.htm
Ach serce me sie raduje na efekty. Teraz dopiero dojrzałam do konstatacji, ilez zależy od gatunku papieru. znalazłam swietny papier, jakiego wczesniej nie widzialam w sprzedaży-pakowy z naklejoną chyba folia PCV, ale tak cieniuchną, ze całośc jest dość sztywna, a przy tym tak elastyczna i swietnie pracuje na zagięciach. Babcie będą zadowolone z tych puzderek.