Dodaj do ulubionych

napisałem nowy artykuł

IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:00
ale nie wiem czy mogę go upublicznić, bo mam wielu niechętnych sobie
ludzi w Przemyślu. Proszę o wsparcie.
Obserwuj wątek
    • fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:03
      Popieram publikację:)

      P.S. Byłam przekonana, że już podróżujesz sobie beztrosko po USA;)
      • Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:14
        Przełożyłem bilet na 13 stycznia, bo mi Iwaneczko i Urząd Miasta
        robi kłopoty w pracy.
        • fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:17
          Podaj mi jakiś kontakt, proszę. Mam dla Ciebie ofertę.
          • Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:30

            Jak?
            • fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:32
              Na mojego gazetowego maila:)
              • Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:35
                co to jest?a
                • fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:37
                  fanka_online@gazeta.pl
                  • Gość: pysio Re: napisałem nowy artykuł IP: 213.25.24.* 18.12.09, 17:56
                    Wal z tym artykułem choćby na łamach naszego forum. Każdy z nas ma niechętnych
                    sobie ludzi i z tego powodu to nie jest żaden powód.Jeśli to nie tajemnica to
                    uchyl rąbka.
                    • Gość: Fiki Miki Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.112.* 18.12.09, 18:31
                      Pysio dobrze mówi - jeden z trzeżwiejszych na tym forum !
                      Wal czlowieku prosto z mostu jak Mykola wali a potem wali wszystko
                      i wszystkich tak jak on to kulturalnie i po ludzku
                      czyni .
                      Przyklad bierz od mądrzejszych więc Pysio dobrze podpowiada
                      Wallll i to też zarazem - WALLLLLLL a potem Pysia za tą poradę
                      chwal !!!!
    • fanka_online Re: @ 18.12.09, 18:13
      • Gość: armagedon Re: @ IP: 188.33.88.* 18.12.09, 20:35
        maszyno my tu gadu gadu a ksiądz gruszki kradnie. Dawaj tekst!!!!!!
        Pozdrawiam!!!!!!!!!
        • Gość: Analityk Jestem ZA!!!! IP: *.ptvk.pl 19.12.09, 06:50
          ..bez przeciw
          • Gość: Kurcze Pieczone Re: Jestem ZA!!!! IP: 79.139.112.* 19.12.09, 10:03
            Kurcze Pieczone- Wal wkońcu czlowieku nie pekaj, lecz Wal prosto z
            Mostu ( może być nawet z Mostu Kolejowego ) ale WAL - jak trzeba
            to cię Kurcze Pieczone - poprę ,ale Broń Boże coś pluć na wschód -
            zachód lub Kosciół bo inazcej - Kurcze Pieczone ,to .......zrobię
            to co mój dziadek zrobił za Franciszka Józefa.
            • Gość: darek Re: Jestem ZA!!!! IP: *.ptvk.pl 19.12.09, 10:30
              Czekam, czekam i nie mogę się doczekać. Zapodaj tekst
      • Gość: maszyna prosta Re: @ IP: 79.139.110.* 19.12.09, 11:59
        Fanka, podaj jakiegoś prawdziwego maila bo tamten nie działa, a
        przynajmniej tak mówi moja maszyna virtualna, a Ja wierzę jej
        bezgranicznie.
        • fanka_online Re: @ 19.12.09, 13:23
          Działa. Wczoraj dostałam od Ciebie maila i odpisałam Ci. Dostałeś ofertę?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka