Gość: maszyna prosta IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:00 ale nie wiem czy mogę go upublicznić, bo mam wielu niechętnych sobie ludzi w Przemyślu. Proszę o wsparcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:03 Popieram publikację:) P.S. Byłam przekonana, że już podróżujesz sobie beztrosko po USA;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:14 Przełożyłem bilet na 13 stycznia, bo mi Iwaneczko i Urząd Miasta robi kłopoty w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:17 Podaj mi jakiś kontakt, proszę. Mam dla Ciebie ofertę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:30 Jak? Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: napisałem nowy artykuł 18.12.09, 17:32 Na mojego gazetowego maila:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszyna prosta Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.110.* 18.12.09, 17:35 co to jest?a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pysio Re: napisałem nowy artykuł IP: 213.25.24.* 18.12.09, 17:56 Wal z tym artykułem choćby na łamach naszego forum. Każdy z nas ma niechętnych sobie ludzi i z tego powodu to nie jest żaden powód.Jeśli to nie tajemnica to uchyl rąbka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fiki Miki Re: napisałem nowy artykuł IP: 79.139.112.* 18.12.09, 18:31 Pysio dobrze mówi - jeden z trzeżwiejszych na tym forum ! Wal czlowieku prosto z mostu jak Mykola wali a potem wali wszystko i wszystkich tak jak on to kulturalnie i po ludzku czyni . Przyklad bierz od mądrzejszych więc Pysio dobrze podpowiada Wallll i to też zarazem - WALLLLLLL a potem Pysia za tą poradę chwal !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: armagedon Re: @ IP: 188.33.88.* 18.12.09, 20:35 maszyno my tu gadu gadu a ksiądz gruszki kradnie. Dawaj tekst!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kurcze Pieczone Re: Jestem ZA!!!! IP: 79.139.112.* 19.12.09, 10:03 Kurcze Pieczone- Wal wkońcu czlowieku nie pekaj, lecz Wal prosto z Mostu ( może być nawet z Mostu Kolejowego ) ale WAL - jak trzeba to cię Kurcze Pieczone - poprę ,ale Broń Boże coś pluć na wschód - zachód lub Kosciół bo inazcej - Kurcze Pieczone ,to .......zrobię to co mój dziadek zrobił za Franciszka Józefa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Jestem ZA!!!! IP: *.ptvk.pl 19.12.09, 10:30 Czekam, czekam i nie mogę się doczekać. Zapodaj tekst Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszyna prosta Re: @ IP: 79.139.110.* 19.12.09, 11:59 Fanka, podaj jakiegoś prawdziwego maila bo tamten nie działa, a przynajmniej tak mówi moja maszyna virtualna, a Ja wierzę jej bezgranicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: @ 19.12.09, 13:23 Działa. Wczoraj dostałam od Ciebie maila i odpisałam Ci. Dostałeś ofertę? Odpowiedz Link Zgłoś