Gość: armagedon
IP: 46.112.252.*
17.11.10, 22:05
Władyk z twoim plakatem wyborczym na terenie Muzeum Narodowego w Przemyślu- placówce samorządu wojewódzkiego to przegiąłeś. Co na to władze urzędu? PIS powinien wstydzić się za twoje nepotyczne niezgodne z kierunkiem Pisu zachowania. Rodzina na swoim to motto dla ciebie. PARR, PGM , a doszły mnie jeszce słuchy, że zabiegałeś o posady gdzie indziej.