Dodaj do ulubionych

Władyk przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: 46.112.252.* 17.11.10, 22:05
Władyk z twoim plakatem wyborczym na terenie Muzeum Narodowego w Przemyślu- placówce samorządu wojewódzkiego to przegiąłeś. Co na to władze urzędu? PIS powinien wstydzić się za twoje nepotyczne niezgodne z kierunkiem Pisu zachowania. Rodzina na swoim to motto dla ciebie. PARR, PGM , a doszły mnie jeszce słuchy, że zabiegałeś o posady gdzie indziej.
Obserwuj wątek
    • Gość: armagedon Re: Władyk przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 46.112.209.* 18.11.10, 21:45
      Władyyyk jesteś spoko gość. Ali(e) kandydatem i radnym jesteś i byłeś mizernym. nepotyzm, wymuszenia partyjno-układowe, a ty mówisz o przejrzystości i uczciwości ?-he,he,he,
    • Gość: Analityk Re: Władyk przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl 18.11.10, 23:17
      ten Władyk to kulef jakaś?
      • Gość: polak_katoliklive Re: Władyk przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.range86-166.btcentralplus.com 19.11.10, 01:20
        Stachu Kiślak gadał, ży Władyk nie ji z samegu Przymyślja inu z Nirypki alub z jakijś innyj wichury.
        • Gość: grand Re: Władyk przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.10, 06:58
          Chodzi Władyk od domu do domu niczym domokrążca zostawiając swoje ulotki i prosząc o głos. Oj Władyk coś strach w oczy zagląda, że ucieknie ciepłe krzesełko w Radzie a co za tym idzie zbiedniejesz o 1600 zł miesięcznie. A jak jeszcze wyrzucą cię z Muzeum to dopiero będzie bieda. Trzeba będzie iść po kuronia do PUPu. A Robert Ch. już nie pomoże bo nazwaliście go TW Krzysiek i już was nie lubi. Dziś o 24 zaczyna się cisza wyborcza, więc Władyk pozostaje ci już tylko modlitwa, że ludzi otumani i na ciebie zagłosują. Módl się Władyk, módl!
          • Gość: armagedon Re: Władyk IP: 46.113.21.* 01.12.10, 21:51
            Władyk tera je znowu bezradnym. Bedzi chodził i złatwiał geszefty. Ali kto si .ujem urodził kanarkiem nie gibnie.
            • Gość: format Re: Władyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.10, 06:42
              Bezradnym został ale z dyrektorka Muzeum zapewne go wywalą. W województwie rządzi koalicja PO+PSL+SLD i już wkrótce zaczną usuwać PiSiorów ze stołków. Przykro mi Władyk. I co ty teraz zrobisz? Bida! Dobrze, że jeszcze stare baby za namową dwóch kurdupli (Kaczyński i Rydzyk) wybrały cię na radnego. W dowód wdzięczności powinieneś Władyk przekazać chodź jedną dietę na Radio Maryja. Ojciec dyrektor też ma swoje wydatki!
              • Gość: xyz Re: Władyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.10, 18:44
                ot pokazali teraz Władyka w telewizorni, taż on tera szef pisuara w Peremyślu, nawet krawata miał ładnie na środku zawiązanego, ali on jakiś wystraszony,
                • Gość: a Re: Władyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 15:05
                  jak Władyka ze stołka kustosza muzea wykobzają to łon dalij bedzie kustoszem wszelkich trunków i gilajzy, przeciż na tym sie zna i robił specjalizacyje w tym fachu, inni mają trzydniówki a łon jak zakosztuje to tydzień mało, łon se da rade, ma łeb nie od parady jeno do picia, tera jak jest szef od pisuara w Peremyslu to już nie bedzie chyba teczkowym M.K.
                  • Gość: armagedon Re: Władyk IP: 46.113.246.* 04.12.10, 23:32
                    zastanawiano się ostatnio w pisie dlaczego ponieśli porażkę. mimo że mówiono im , że przez obłudę samego pisu, to nie przyjmowali tego do wiadomości. sztandarowym przykładem jest niestety układ i kolesiostwo Władyka, który wbrew zaleceniom Kim-ir-jara wprowadza w życie slogan "Rodzina na swoim". posady załatwia- jak za komuny pierwszy kacyk pzperowski i niczym nie odbiega od tej znienawidzonej komuny, a nawet przewyższa ją.
                    • Gość: armagedon Re: Władyk IP: 46.113.208.* 07.12.10, 22:05
                      Władyk w tej swojej mycce i płaszczu wyglądasz nie jak z-ca dyr.. ali jak minister. Władyk taż ty musisz pójść w ministry du stulicy. taż ty wykapany minister obojętnie od czego, ali ministyer tyś pełną gębą.
                      • Gość: a Re: Władyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 09:27
                        teczkowy Władyk (bo un Członkowi teczke nosi) i Matasiewicz jadum do stulicy do Członka coby im jakieś ciepłe zydle sprawił, bo tu juz ci pozamiatali i stołków nima a życie ciężkie i pić sie chce
                        • Gość: a Re: Władyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 15:23
                          www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=23940&Itemid=40
                          już wrócili z warszawy i knują co tu teraz zrobić mając wytyczne członka i jara, a tu hamryszczaka wy....dolą ze szpitala, władyka wykobzają z muzea, a matasiewicz już został w rzeszowie wywalony, ostał mu się ino gabinet na dworskiego
                          • Gość: armagedon Re: Władyk IP: 46.113.211.* 14.12.10, 22:11
                            Władyk wygląda jak Duce, a swoją drogą nepotyczne zagrywki Władyka nie przystoją pis-owi. Jak prezydent jest teraz be to niech syn, synowa,córka i inne władkowe pociotki złożą wypowiedzenia z pracy.
                            • Gość: armagedon Re: kustosz IP: 46.112.255.* 28.12.10, 02:46
                              trzeba Wład-y-ka odświeżyć.
                              • Gość: armani Re: kustosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 20:07
                                Armagedon.
                                Melduję Kustosz odkurzony przed świętami .

                                A teraz co???
                                • Gość: mani Re: kustosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.11, 22:31
                                  Ale głupie pytanie. Jak to co dalej. Teraz znowu się zakurzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka