Gość: ja
IP: *.lublin.mm.pl
10.12.11, 13:27
Szykujesię zmiana na stanowisku Naczelnego Dyrektora w Wojewódzkim Szpitala w Przemyślu?Całkiem możliwe...Przewodniczący Solidarności Szpitala namawia bardzo znanego Radnego Przemyśla ( zwanego też fotografem) Olesz.. czy Orzeszka czy jak mu tam... aby objął stołek dyrektora ( ponoć posiada do tego nie zbędną wiedzę oraz kwalifikacje ostatnio zakupił nowy aparat cyfrowy oraz najnowszą kamerę nowej generacji) .Ostatnio Związkowcy oraz Pan Radny spotkali się w przemyskim Niedźwiadku w którym związkowcy przekazali Panu Niedoszłemu Dyrektorowi plany restrukturyzacji szpitala przygotowane przez Hamryszczaka. Radny bardzo się przeją tą sprawą i ponoć w całą noc przeczytał całą literaturę o Ekonomii !! Również niezbędnik menagera oraz biznesmena ( proszę uwzględnić starania Radnego Platformy Obywatelskiej Pana Orzeszka ). Przeczytawszy owe książki pan Radny nie marnował czasu i odrazu złożył interpletacje do Naszego Króla Prezydenta Miasta wyrażając zaniepokojenie sytuacją ekonomiczną w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu( co jak co ale chłop na ekonomi i zarządzaniu się zna , studiował na UJ ( Uniwersytet Jarosławski).To nie koniec POseł Platformy zwany Szamanem Dominikańskim ( cierpiący od dziecka na chorobę dominikańska) również jest zaniepokojony działaniami Dyrekcji szpitala ( również posiada bogate doświadczenia oraz wiedzę w zakresie ekonomii , zarządzania służby zdrowia ) skończył przecież Przemyską Akademie Morską i to kierunek Zarządzanie i Marketing w pocie czoła kończył tą uczelnie .Kiedyś sprzedawał na bazarze - jednym słowem zna się chłop na biznesie ! Tak czy owak jedzie 13 grudnia razem ze związkami do Marszałka ! Panie Pośle brawo brawo ! Ponoć też ma przygotować plan ratunku szpitala ! Jednym słowem dwaj Panowie Radny Orzeszek (PO) i Pan p(Oseł) Dominikański są siebie warci ! Panu Radnemu Obiecali stołek Dyrektorski w Szpitalu i biedny nie może już wytrzymać ( ponoć dostał z tego wszystkiego owsików) .Chłopie gdzie ty się pchasz ?! Bierz aparat i kamerę i lataj na weselach , w Szpitalu to jedynie możesz pracować na RTG ! Tam na pewno się sprawdzisz posiadasz do tego niezbędne kwalifikację ! A co do POsła DOminkańskiego to chce za wszelką cenę pozbyć się Hamryszczaka bo jest zagrożeniem politcznym dla niego . Który w każdym względzie przewyższa owego POsła. Dziwne , że w czasach młodości byli jeszcze kolegami ... jedynie niektórzy nie posiadają , żadnych wartości ... Dziwne czasy , czyżby Sojusz PO , Dominkańskiego , Fotgorafa z Solidarnościa ? Bez komentarza przemyskie chłopaczki? A wiecie gdzie są chłopaki...?