Gość: Gość
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.11.06, 23:13
Czy kiedyś i teraz ktoś zastanawia się nad tym jakie to mogą być powołane
"komisje" sejmowe do spraw różnych, najwcześniej za za 3 lata?
Temat jest tak ciekawy, że chyba powstaną a wtedy będzie się działo! Oj będzie
działo...