Dodaj do ulubionych

Chodniczek

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 16:46
Wyjeżdżałam z Przemyśla w kierunku Pikulic i uderzyła mnie w oczy
niesamowita rzecz. Za bramą forteczną w kierunku tychże Pikulic
zobaczyłam nowo wybudowany chodnik, odgrodzony od jezdni szpalerem
wymalowanych słupków i łańcuchów. Bardzo ładnie wszystko wygląda i
od razu przyszła mi do głowy myśl: która z szacownych postaci tego
szacownego grodu na końcu tegoż chodniczka żyje, że miasto
zafundowało mu kilkusetmetrowy chodnik, kiedy w Przemyślu można
sobie nogi połamać w miejscach o wiele liczniej uczęszczanych ? Może
ktoś wie, jak się załatwia takie rzeczy w Przemyślu ?
Obserwuj wątek
    • jozef47 Re: Chodniczek 28.08.07, 19:26
      Tę naiwną Asię zawsze wykiwać da się.
      • Gość: Urban Re: Chodniczek IP: *.mcon.pl 28.08.07, 23:39
        Asiu pójdziesz ze mną na kawę?
        • Gość: Joanna Re: Chodniczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 13:40
          W jaki sposób mogę zostać wykiwana =))?
          • trocqi Re: Chodniczek 29.08.07, 17:45
            ? papież tam chyba mieszka
            • Gość: Paul Re: Chodniczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 18:27
              To jest chodnik do centrum handlowego Cegielnia.
              Chodnik będzie sukcesywnie przedłużany, aż w końcu dotrze do CH
              Cegielnia i wtedy pan Ryszard L. wyjdzie na przepustkę i dokona
              uroczystego przecięcia wstęgi ( albo tylko poda nożyczki ).
              I odtąd będziemy żyli długo i szczęśliwie.
              • Gość: dornik pisowski Re: Chodniczek IP: *.eranet.pl 29.08.07, 23:50
                a i taki ładny dywaniczek asflatowy pociągnęli ze Słowackiego na
                cmentarz wojenny Ukraińców... ale co tam, przecież miasto nie ma
                innych potrzebi gdzie idziej drogi równiutkie jak stół. Czepiacie się
                • Gość: Imac Re: Chodniczek IP: *.chello.pl 30.08.07, 13:51
                  Moim zdaniem czepiacie się tym razem. Tam było bardzo niebezpiecznie, ludzie
                  chodzili poboczem, a na tym prostym odcinku kierowcy samochodów mają skłonność
                  do nadmiernej prędkości. Kilka razu musiałem tamtędy przejść i nie było mi do
                  śmiechu. Wydaje mi się, że nie zauważyliście, że miasto po prostu obudowało
                  chodnikiem wszystkie zaniedbywane dotąd wylotówki - zaczęło się od Sanockiej,
                  potem Węgierska, teraz przyszedł czas na Słowackiego. Najwyższa pora.
                  • Gość: Wiga Re: Chodniczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 14:17
                    dzieki Imac -teraz juz wiemy dla kto załatwił ten chodniczek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka