Dodaj do ulubionych

Posłowie Podkarpacie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 10:35
www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/frontpage
Obserwuj wątek
    • Gość: op Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 14:37
      Szkoda, że Marek Rz. się nie załapał.
      • Gość: darek Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.ptvk.pl 23.10.07, 16:54
        ... fakt, szkoda.
    • Gość: waldek Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 17:29
      no tak Pan Rząsa był posłem tylko przez godzinę, panie Marku czyżby zaszkodził
      panu zbyt dobry wynik pana tomańskiego, szkoda mi pana, tyle razy z rzędu
      przegrać wcześniej prezydenta Przemyśla teraz posla, szkoda pan mógłby wiele
      dobrego zrobić a tak... no cóz głowa do góry i tepić pisiaków w radzie
      miejskiej, aaaa zapomniałem przecierz macie koalicję... nooooo to naprawde pana
      szkoda, powodzenia...
    • Gość: or Re: Posłowie Podkarpacie IP: 83.19.248.* 23.10.07, 17:53
      Platforma miała pecha :]

      Marek Rząsa nie zdobył mandatu, choć zdobył w wyborach więcej głosów
      od połowy nowych posłów PiS-u (więcej od Ćwierza, Babinetza i
      Burego :])

      Platforma zdobyła 3 mandaty, a PiS - 6. Ale gdyby PO zdobyła co
      najmniej 97 276 głosów (a nie 96 748), podział wyglądałby inaczej: 5
      PiS, 4 PO.

      Tak naprawdę, to wystarczyłoby, żeby ci ludzie którzy wyjechali z
      Podkarpacia a głosowali w Wlk. Brytanii, dostali listy z kandydatami
      ze swoich okręgów (a nie z Warszawy) i już byłby czwarty mandat dla
      PO = dla Marka Rząsy.

      Szkoda... Ale mimo wszystko gratulacje dla przemyskiej PO :)))

      Przemyśl i Białystok to jedyne miasta na całej ścianie wschodniej,
      gdzie PO tak wyraźnie wygrała z PiS-em!!! W pozostałych miastach
      (nawet znacznie większych, jak Lublin czy Rzeszów) przewaga PO była
      minimalna, albo wygrywał PiS.
      • Gość: przemyslanin2006 Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.mcon.pl 23.10.07, 19:16
        Orzeszku, czy wiesz ile glosow w Przemyslu zdobył ćpun?
        • Gość: or Re: Posłowie Podkarpacie IP: 83.19.248.* 23.10.07, 20:47
          Niecałe 6 tys.

          Dokladnie nie wiem, bo PKW nie spieszy sie z szybkim opublikowaniem
          dokladnych wynikow w necie :]
          • Gość: łucja Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 23:45
            Wyniki już są, tylko Marka szkoda!
            • Gość: ter Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 00:07
              Wynik Marka doskonały.Wygrał z Kuchcińskim w Przemyślu, a przecież jest tyyyylko
              radnym, a nasz Pan Poseł przew.Klubu parlamentarnego i gwiazdą telewizyjną.Poza
              tym Marek nie mógł liczyć na poparcie jakiego dostał Kuchciński czyli głosów kleru
              Marek !!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ wyniku
            • Gość: a Re: Posłowie Podkarpacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 00:11
              To którego Marka w końcu szkoda??
              • Gość: alec Rerere: Posłowie Podkarpacie fine IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 00:20
                Spokojnie. Do następnych wyborów. Pozdrawiam forumowiczów i żegnam.Obywatelski obowiązek spełniłam. Po wyborach niestety w drogę.
                Wyjeżdzam Pa.


                "...To już jest koniec nie ma już nic. Jesteśmy wolni nie ma ju z nic...."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka