Dodaj do ulubionych

Choma straci stanwisko...

IP: *.eranet.pl 09.01.09, 21:52
jeżeli się okaże, że w oświadczeniu podał nieprawdę. Robert Choma,
prezydent Przemyśla staną przed sądem pod zarzutem kłamstwa
lustracyjnego - pisze dzisiejsza Rzeczpospolita w podpisie pod fot.

No i prosze, Choma doczekał się wreszcie dużego zdjęcia na str. 5
Rzepy. To zdjęcie do tekstu "Samorządowcy w rejestrach SB". Ciekawe,
dlaczego obszerny o agentach opatrzono akurat zdjeciem Chomy.

Cóż za promocja dla Przemyśla!!! Gdyby jeszcze napisali, że w
Przemyślu jest całoroczny tor saneczkowy... Agenci SB, mnają trzy
zjazdy gratis
Obserwuj wątek
    • Gość: Asesor ty tumanie Choma straci stanowisko... IP: *.eranet.pl 09.01.09, 22:02
      O cholera, z tych emocji, to mi się literki pogubiły, nawet w
      tytule. Ale co robić, jak na jedynce Rzepy jest prezydent Obama, a
      na piątce, w tym samym miejscu kolumny prezydent Choma. Ale zdjęcie
      tego drugiego jest większe!

      Tak powinno być:

      "Choma straci stanowisko...
      ..jeżeli się okaże, że w oświadczeniu podał nieprawdę. Robert Choma,
      prezydent Przemyśla stanął przed sądem pod zarzutem kłamstwa
      lustracyjnego - pisze dzisiejsza Rzeczpospolita w podpisie pod fot.
      No i proszę, Choma doczekał się wreszcie dużego zdjęcia na str. 5
      Rzepy. To zdjęcie do tekstu "Samorządowcy w rejestrach SB". Ciekawe,
      dlaczego obszerny artykuł o agentach opatrzono akurat zdjęciem
      Chomy. Cóż za promocja dla Przemyśla!!! Gdyby jeszcze napisali, że w
      Przemyślu jest całoroczny tor saneczkowy... A agenci SB, mają trzy
      zjazdy gratis

      • Gość: Łysy Re: Choma straci stanowisko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.09, 22:23
        Ja straciłem włosy a on tylko stanowisko.
        • Gość: Jerzy Re: Choma straci stanowisko... IP: *.toya.net.pl 10.01.09, 08:59
          Były vicek-skazany.
          Obecny prezio najprawdopodobniej straci stanowisko.
          Tak się zastanawiam,kogo do jasnej cholery wybraliśmy sobie i kto
          nami rządzi?
          Aha i za jakie grzechy?
          • Gość: emeryt Re: Choma straci stanowisko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 09:35
            Panie Jerzy!
            Wiekowy pan jesteś tak jak ja i nie wiesz pan ,że w Przemyślu kler wybiera.
            Dlatego Marek RZ. nie ma szans na prezydenta.
            • Gość: a Re: Choma straci stanowisko... IP: *.mcon.pl 10.01.09, 11:02
              Zobaczymy
              • Gość: przemyślak Re: Choma straci stanowisko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 11:20
                cytat z artykułu Rzeczypospolitej - www.rp.pl/artykul/245737.html ,
                "Napisanie nieprawdy w oświadczeniu lustracyjnym grozi utratą stanowiska",
                ciekawe co teraz wymyśli nasz Prezio aby utrzymać się na stanowisku?
                • Gość: niedzwiadek Re: Choma straci stanowisko... IP: *.mcon.pl 10.01.09, 12:40
                  ludzie............nie piszcie że na prezydenta Marek Rz.!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: koala Re: Choma straci stanowisko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.09, 12:57
                    Boisz się, że stracisz cieplutki stołeczek w magistracie? Masz rację,powinieneś
                    zacząć się bać! Przyjdzie czas na nieudaczników, pociotki, krewnych i kolegów z
                    parafii, którymi dotychczasowy P.Prezydent nie rządził, ale za to tak pięknie im
                    służył.
                    • Gość: stara wiara Re: Choma straci stanowisko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 15:13
                      Dlatego głosujmy na Marka RZ,wszystko mu można zarzucić tylko nie to ,ze jest
                      kościelny.Jest obrotny dojrzał ma inne priorytety niż kiedyś,i będzie chciał
                      zablysnąć.
                      Zaryzykujcie co tracicie nic gorszego niż poprzednie władze nie może nas spotkać.
                      • Gość: Bara Staw Re: Choma straci stanowisko... IP: *.mcon.pl 10.01.09, 15:20
                        Już nikt mnie nie nabierze na stwierdzenie że nowe wybory nowy człowiek nowa
                        partia i będzie lepiej.W tym kraju i mieście jesteśmy skazani na wegetację i
                        marazm. To ogłupiające przepisy prawne wytworzone przez głupkowaty sejm , tworzą
                        takie ograniczenia dla wszystkich ,że lepiej z tego kraju i miasta znikać.
                      • Gość: stań na rzęsach Re: Choma straci stanowisko... IP: 82.160.231.* 11.01.09, 18:53
                        Rząsda już rządzi razem z Zapaotockim i SLD takiego chcecie .... dlamnie to
                        typowy skok na koryto do tego radni z PO to jakies dziwne towarzystwo wraz z
                        przedstawicielami mniejszosci.... Marek Rz to sobie może rządzić .... jeszcze
                        tylko 1,5 roku i go home...
    • Gość: czytelnik Re: Choma straci stanwisko... IP: *.ptvk.pl 11.01.09, 19:51
      Może ściągniemy Ferenca do Przemyśla na 10lat?
      • Gość: advocat Re: Choma straci stanwisko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 21:05
        R.Ch. nie straci stanowiska to po pierwsze , po drugie M.Rz. pofrunie do Sejmu a
        po trzecie , przewodniczącym Rady zostanie E.Strzałkowski . Zobaczycie za pół
        roku. Będzie to wyjęcie dawnego członka z nowego ramienia.
        • Gość: cpt. Nemota Re: Choma straci stanwisko... IP: 82.160.231.* 11.01.09, 22:26
          Otwórzcie wreszcie oczy!! To miasto jest odgórnie skazane na
          zapomnienie. Rozwijać ma się pięknie Rzeszów. Przemyśl- czyli
          nigdzie.
          Aż dziw, że ten stok zrobili!!! Ale zysków nie przynosi to upadnie.
          Teraz UM nawet organizacji rekonstrukcji odmówił.....
          Promocja miasta.... Kpina i tyle....
          Promuje się nas nie jako dumną twierdzę tylko zadupie z zadymami jak
          nie narodowościowymi to wszelkimi innymi. Ciągle z Przemyśla robi
          sie w mediach ciemnogród i powód do smiechu. A teraz jeszcze ub ecki
          prezydent..... Sił brak...
          • Gość: darek Re: Choma straci stanwisko... IP: *.ptvk.pl 11.01.09, 23:04
            A ty czego chcesz od PiSowskiej ciemnoty?
            • Gość: xyz Re: Choma straci stanwisko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 23:26
              a gdzie podziewa się jego wysokość Marek K. czyżby był na odwyku lub zamknięty w
              jakimś zakładzie, taka jakaś cisza z powodu jego nieobecności w rodzinnym
              mieście a tyle ciekawych rzeczy się ostatnio dzieje, a tu brak wytycznych a
              pozostała ciemnota pisowska nie wie co dalej robić, jak wyjść z tego marazmu, co
              jeszcze powiedzieć mieszkańcom aby ich otumanić ? a jego przemówienia bardzo
              treściwe EEEEEEEEE, ooooooooo, uuuuuuuu, aaaaaaaa, były bardzo przekonywujące i
              wiarygodne.
              • Gość: angol Re: Choma straci stanwisko... IP: *.cable.ubr06.smal.blueyonder.co.uk 26.01.09, 14:17
                Gdzie Członek? Cóż, siedzi chłop cicho jak mysz pod miotłą. Jarek nie chce
                słyszeć o starcie MK do europarlamentu (Bielan, Kowal i Kęsicka mają większą
                siłę przebicia),a przygoda Chomy (któremu Draus nie powiedział, ze poza
                wyczyszczonymi teczkami uchowały się jeszcze mikrofilmy)działa jak lodowaty
                prysznic.Bo kto następny po Krzyśku do obróbki jak nie MK?
                • Gość: wyborca Re: Choma straci stanwisko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:56
                  Ot i klasa polyczna tego miasta. prezio, członek, doktorek, mecenas, wójt itd,
                  itp. same orły!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka