herbi984 20.02.06, 19:54 Poszukuje kontaktu z rodzicami dzieci majacych aniridie(bezteczowkowosc). Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
4pearl Re: aniridia 04.10.14, 15:05 Jestem przedstawicielką aniridii, choc już po czasie:) Odpowiedz Link
4pearl Re: aniridia 27.09.16, 18:30 Ja jeszcze przez 10dni mamą nie spodziewam sie zostać,ale 7października,to już pewne,gdyz mam mieć cc:-)liczę,ze pierwsze dziecko aniridii po mnie nie odziedziczy, a ja będzie się okaże.Pozdrawiam moniaamelia Odpowiedz Link