20.02.06, 19:54
Poszukuje kontaktu z rodzicami dzieci majacych aniridie(bezteczowkowosc).
Obserwuj wątek
    • 4pearl Re: aniridia 04.10.14, 15:05
      Jestem przedstawicielką aniridii, choc już po czasie:)
      • 4pearl Re: aniridia 27.09.16, 18:30
        Ja jeszcze przez 10dni mamą nie spodziewam sie zostać,ale 7października,to już pewne,gdyz mam mieć cc:-)liczę,ze pierwsze dziecko aniridii po mnie nie odziedziczy, a ja będzie się okaże.Pozdrawiam moniaamelia
    • moniaamelia Re: aniridia 26.09.16, 21:47
      Hej! Mam 7 letniego synka z aniridią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka