17.05.05, 14:28
Witam wszystkich. Późno Was znalazłem bo pracę już napisałem i czekam na
termin obrony, ale miło wiedzieć, że jest nas tak mało>
Obserwuj wątek
    • rilian Re: witam 17.05.05, 15:33
      mało?
      • rufus24 Re: witam 17.05.05, 16:04
        Przepraszam pomyłka - oczywiście jest nas duzo . ma nadzieje, ze w doktoracie
        takich błędów nie będzie:)
        • r-kwadrat Re: witam 20.05.05, 17:30
          Nawet jak by sie bledy pojawily to korektorem je, korektorem :)
          Pozdrowionka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka