rufus24 17.05.05, 14:28 Witam wszystkich. Późno Was znalazłem bo pracę już napisałem i czekam na termin obrony, ale miło wiedzieć, że jest nas tak mało> Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rufus24 Re: witam 17.05.05, 16:04 Przepraszam pomyłka - oczywiście jest nas duzo . ma nadzieje, ze w doktoracie takich błędów nie będzie:) Odpowiedz Link
r-kwadrat Re: witam 20.05.05, 17:30 Nawet jak by sie bledy pojawily to korektorem je, korektorem :) Pozdrowionka Odpowiedz Link