aniamaja1
14.06.06, 13:09
Witam!
Mam prośbę o radę: za niecaly rok będę szczęsliwym dr nauk ekonomicznych.
Niespełnioną jednak pasją jest psychologia kierowania, psychologia
menedżerska ( z naciskiem na psychologię:)). Co lepsze - z punktu przede
wszystkim zawodowego i autorytetu - zaczynać studia psychologiczne, czy
postarać się o napisanie drugiej dysertacji?
Jakby dobrze poszło,zaraz po trzydziestce byłabym podwójnym dr:).
Ma to sens?
Pozdrawiam
Anna