agent.orange
20.01.09, 17:48
Cześć,
zanosi się na publikację z fragmentów pracy magisterskiej. W sumie nie chce mi
się opisywać od nowa czegoś, co już zrobiłem/napisałem do pracy magisterskiej
więc myślę czy nie pójść na łatwiznę, czy umieszczenie fragmentów pracy
magisterskiej w artykule to autoplagiat?