Dodaj do ulubionych

wynajem samochodu

03.03.11, 01:46
jade niedlugo do Polski i bede potzrebowala samochodu na dluzszy czas. czy znacie jakies rzetelne/sprawdzone wypozyczalnie samochodow?
Obserwuj wątek
    • syswia Re: wynajem samochodu 03.03.11, 03:43
      Wynajmij tylko z duzych miedzynarodowych firm typu Hertz. W Polsce wynajelam kiedys w domoroslej firmie, bo chcialam byc patriotyczna i same problemy z tego wynikly. Najpierw firma byla niesolidna i nie podstawila okreslonego samochodu, bo zgubili moje zamowienie. Potem zalatwiali nam samochod przez kilka godzin. Nie zapomnieli za to sciagnac kaucji z mojej karty, ktora to kaucje pozniej z ociaganiem i po straszliwych awanturach (tudziez wyzwiskach typu, ze jako, ze mieszkam w Kanadzie, to mi sie w d... z dobrobytu przewraca) zwrocili kaucje chyba po miesiacu i tylko dlatego, ze zainterweniowal moj ojciec i po prostu ich porzadnie postraszyl. Nawiasem mowiac nie bylo zadnego powodu, zeby kaucje przetrzymywac, bo samochod zostal zwrocony w terminie w takim samym stanie, w jakim zostal wypozyczony (co zostalo odnotowane w raporcie).
      Od tamtej pory wypozyczam samochody tylko i wylacznie w duzych, miedzynarodowych firmach o pewnych standardach i renomie.
      --
      Z buntem przez zycie...
      www.bakowska1.webpark.pl
    • inka650 Re: wynajem samochodu 19.07.11, 15:27
      Ja korzystam z Pol-Mot Auto start.polmotauto.pl/pl/index , wynajmuję u nich już trzeci samochód w przeciągu 5 lat. Ceny są moim zdaniem bardzo korzystne, dosyć długo przeglądałam ofertę i właśnie tę wybrałam i nadal korzystam. W cenę najmu wchodzi ubezpieczenie, koszty naprawy. Firma jest ogólnopolska, posiada wiele oddziałów w różnych miastach.
    • pukla Re: wynajem samochodu 18.09.19, 14:08
      Polecam wynajem aut Katowice mają duzy wybor, czyste samochody, atrakcyjne ceny. Opcja pozyacznia na krótki bądz długi termin. Za kazdym razem bez kaucji. polecam jeszcze raz
    • annx98hej Re: wynajem samochodu 20.03.20, 15:02
      Jak kiedyś chciałam wynajac auto w Warszawie to łapałam się za głowę ile może to kosztować, bo mam porównanie chociażby do autoexpert.pro z Zielonej Góry. Jak brat po raz kolejny wrócił do Polski z Irlandii to podstawiałam mu auto właśnie z tej wypożyczalni, bo na tyle ten zabieg był opłacalny big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka