Maz ma grype

. Nie chce do lekarza. A jakby tego bylo malo mam zapalenie
nerwowo w zebie i mnie skreca z bolu. Nie pomaga antybiotyk

.
Nie wiem co w Norwegii moge kupic bez recepty co by pomoglo na bol.
Przepraszam, ze sie tak na forum wyplakuje ale juz mi dzis brak sil.