onlymama
23.07.06, 18:44
Czesc wszystkim. Jestem tu nowa i od razu mam specyficzne pytanie. Zadalam je
juz na forum Z daleka od Polski ale tam chyba wiekszosc rodzicow ma male
dzieci wiec Ich to nie dotyczy. Moze tu sa mamy starszych dzieci, ktore
chcialyby sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat KUMON. Moze czyjes
dzieci sa zapisane sa na KUMON. Na matematyke albo na angielski, albo na oba
przedmioty. Jakie sa Wasze doswiadczenia?
Pozdrawiam.