Gość: Gracz IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 01:10 Witam, mam problem z padem od XBOXA, tam gdzie sie wkłada baterie odleciała ta mała blaszka, czy wie ktos czy to mozna naprawic i gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rese Re: Pad XBOX IP: *.16.162.lan.e-wab.pl 20.03.10, 02:36 zresetuj xboxa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Burza Re: Pad XBOX IP: *.chello.pl 20.03.10, 10:10 mar-tom, ul kasztelańska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds Re: Pad XBOX IP: *.walbrzych.vectranet.pl 20.03.10, 11:11 weż lutownice i spróbuj przylutowac albo do microsoftu zadzwoń, przysyłają pady i nie chcą, żeby im wysyłać stare Odpowiedz Link Zgłoś