IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 01:10
Witam, mam problem z padem od XBOXA, tam gdzie sie wkłada baterie odleciała ta mała blaszka, czy wie ktos czy to mozna naprawic i gdzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: rese Re: Pad XBOX IP: *.16.162.lan.e-wab.pl 20.03.10, 02:36
      zresetuj xboxa
    • Gość: Burza Re: Pad XBOX IP: *.chello.pl 20.03.10, 10:10
      mar-tom, ul kasztelańska
    • Gość: ds Re: Pad XBOX IP: *.walbrzych.vectranet.pl 20.03.10, 11:11
      weż lutownice i spróbuj przylutowac albo do microsoftu zadzwoń, przysyłają pady
      i nie chcą, żeby im wysyłać stare

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka