Gość: Erka IP: *.centertel.pl 11.03.10, 16:31 um.walbrzych.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2010/03/023.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radcom Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! 11.03.10, 18:14 Sala w ratuszu to niegodna pana marszałka... Ciekawe czy pan marszałek widział coś więcej niż Książ. Może chociaż rynek, bo kawki na Mo-bruku pewnie nie pili... Pozdrawiam, radcom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.03.10, 21:15 Wpuścili go tylko do Zamku, a komorowski sobie pomyślał: "Jesli tak zajebiś...ie jest na przedmieściach, to jak super musi być w centrum!" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
slawek_desperski Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! 11.03.10, 21:47 Tak z czystej ciekawosci... Nie wiecie może Szanowni Państwo, ile PO zapłaciła za wynajęcie sali? A może będący członkiem z ramienia Pan Prezes udostępnił salę bezpłatnie, biorąc pod uwagę np interes społeczny wynikający z mozliwości spotkania Oświeconych Działaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żabka Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 22:00 czy strona urzędu jest najlepsza na reklamę zebran partyjnych??????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skandal! Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.03.10, 06:16 A jeszcze w tym samym dniu w TV dami Kruczkowski mówił: "Nie jestem politykiem, tylko samorządowcem". No właśnie widzimy! Partyjny spęd PO jest reklamowany na oficjalnej stronie urzędu miasta! Widać, jaki z Pana Prezydenta "samorządowiec"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bro Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.03.10, 07:41 Trochę przesadzasz. Po prostu ktoś przyjechał co występuje często w mediach i się miasto chciało pochwalić. Normalka. Jak by przyjechał prezes PiS też by pokazali albo Doda. Chcą pokazać że ktoś jednak pamięta o tym mieście i tyle. Tak więc PiSowcy nie musicie popadać od razu w kompleksy. To po prostu normalna sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Do Bro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 08:24 Normalną sprawą byłoby gdyby Pan Marszałek Sejmu przywiózł do Wałbrzycha dobrą wiadomość, że właśnie wniósł pod obrady Sejmu ustawę przywracającą naszemu miastu grodzkość a to pozwoli nam starać się o fundusze na remonty i budowę dróg,odbudowę zniszczonej substancji mieszkaniowej a Pan Prezydent pochwalił się tym na stronie miasta. A to co my oglądamy to jest zwykła kampania wyborcza i to na koszt podatnika. Ciekawe tylko ilu mieszkańców tego miasta da się na to nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiS Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 07:18 Ciekawe czy ci wszyscy zgromadzeni działacze byli tam w godzinach pracy w ramach urlopu? A co na to NIK? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Supermen Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 09:05 Ludzie ale wy się czepiacie a nasza przewodnicząca rady miejskiej taka ładna dziewczyna. W rankingu najładniejszych przewodniczących zdobyłaby na pewno tytuł miss. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.10, 18:37 Powiało wielkim światem w komnatach.... Odpowiedz Link Zgłoś