Dodaj do ulubionych

Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego!

IP: *.centertel.pl 11.03.10, 16:31
um.walbrzych.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2010/03/023.php
Obserwuj wątek
    • radcom Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! 11.03.10, 18:14
      Sala w ratuszu to niegodna pana marszałka... Ciekawe czy pan
      marszałek widział coś więcej niż Książ. Może chociaż rynek, bo kawki
      na Mo-bruku pewnie nie pili...

      Pozdrawiam, radcom
      • Gość: janusz Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.03.10, 21:15
        Wpuścili go tylko do Zamku, a komorowski sobie pomyślał: "Jesli tak
        zajebiś...ie jest na przedmieściach, to jak super musi być w
        centrum!" :-)
        • slawek_desperski Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! 11.03.10, 21:47
          Tak z czystej ciekawosci... Nie wiecie może Szanowni Państwo, ile PO zapłaciła
          za wynajęcie sali? A może będący członkiem z ramienia Pan Prezes udostępnił salę
          bezpłatnie, biorąc pod uwagę np interes społeczny wynikający z mozliwości
          spotkania Oświeconych Działaczy?
          • Gość: żabka Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 22:00
            czy strona urzędu jest najlepsza na reklamę zebran
            partyjnych???????????????????????
            • Gość: skandal! Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.03.10, 06:16
              A jeszcze w tym samym dniu w TV dami Kruczkowski mówił: "Nie jestem
              politykiem, tylko samorządowcem". No właśnie widzimy! Partyjny spęd
              PO jest reklamowany na oficjalnej stronie urzędu miasta! Widać, jaki
              z Pana Prezydenta "samorządowiec"...
              • Gość: Bro Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.03.10, 07:41
                Trochę przesadzasz. Po prostu ktoś przyjechał co występuje często w mediach i
                się miasto chciało pochwalić. Normalka. Jak by przyjechał prezes PiS też by
                pokazali albo Doda. Chcą pokazać że ktoś jednak pamięta o tym mieście i tyle.
                Tak więc PiSowcy nie musicie popadać od razu w kompleksy. To po prostu normalna
                sprawa
                • Gość: Ala Do Bro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 08:24
                  Normalną sprawą byłoby gdyby Pan Marszałek Sejmu przywiózł do
                  Wałbrzycha dobrą wiadomość, że właśnie wniósł pod obrady Sejmu
                  ustawę przywracającą naszemu miastu grodzkość a to pozwoli nam
                  starać się o fundusze na remonty i budowę dróg,odbudowę zniszczonej
                  substancji mieszkaniowej a Pan Prezydent pochwalił się tym na
                  stronie miasta. A to co my oglądamy to jest zwykła kampania wyborcza
                  i to na koszt podatnika. Ciekawe tylko ilu mieszkańców tego miasta
                  da się na to nabrać.
    • Gość: PiS Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 07:18
      Ciekawe czy ci wszyscy zgromadzeni działacze byli tam w godzinach
      pracy w ramach urlopu? A co na to NIK?
    • Gość: Supermen Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.10, 09:05
      Ludzie ale wy się czepiacie a nasza przewodnicząca rady miejskiej
      taka ładna dziewczyna. W rankingu najładniejszych przewodniczących
      zdobyłaby na pewno tytuł miss.
    • Gość: Gość Re: Zebranie PO na stronie Urzędu Miejskiego! IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.10, 18:37
      Powiało wielkim światem w komnatach....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka