Gość: A.
IP: *.walbrzych.vectranet.pl
02.11.10, 01:05
Co niektórzy zaraz napiszą że było to już wałkowane, ale proszę o realne opinie na temat Szkoły Jazdy "SZTYMALA". Chcę mieć szybko prawko a z pierwszej piątki rankingu zdawalności jest najtańszy. Nie wiem tylko czy faktycznie tak dobry.