13.03.12, 14:53
Braliście kiedyś udział w jakimś flash mobie? Czytałam artykuł o takich akcjach na lotniskach www.tanie-loty.com.pl/blogi/wpis/456-flash-mob-na-lotniskach.html i uważam, że to świetna forma zabawy jak i promocji
Obserwuj wątek
    • Gość: hohoho Re: Flash mob IP: *.protonet.pl 24.12.13, 12:28
      To racja, flash moby są świetnymi akcjami. Ludzie się zbierają, świetnie się bawią a przy tym mają jakiś konkretny cel.
      Osobiście polecam świąteczny flash mob z Rybnika. :)
      www.youtube.com/watch?v=IMJaLlmpyFg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka