tie-rra 13.03.12, 14:53 Braliście kiedyś udział w jakimś flash mobie? Czytałam artykuł o takich akcjach na lotniskach www.tanie-loty.com.pl/blogi/wpis/456-flash-mob-na-lotniskach.html i uważam, że to świetna forma zabawy jak i promocji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hohoho Re: Flash mob IP: *.protonet.pl 24.12.13, 12:28 To racja, flash moby są świetnymi akcjami. Ludzie się zbierają, świetnie się bawią a przy tym mają jakiś konkretny cel. Osobiście polecam świąteczny flash mob z Rybnika. :) www.youtube.com/watch?v=IMJaLlmpyFg Odpowiedz Link Zgłoś