viking73 21.08.04, 22:19 Własnie trwa w Polskiej Sekcji BBC. Rozgłośnie regionalne PR. Włączcie - nie pożałujecie:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viking73 Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa 23.08.04, 13:28 Druga część w najbliższą sobotę (28.08), kilka minut po 22:00. Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa 24.08.04, 15:22 Wczoraj udałem się do największego sklepu muzycznego w Krakowie czyli Empik Megastore przy Rynku Głównym celem zakupu płyty KZWW "Wiosna ludu". Przedarłem się przez regały z których wyzierały plakaty zachęcające mnie do zakupu płyty "Tylko Wielkie Przeboje" Radia Zet i różnej maści składanek Radia Eska no i dotarłem do działu "muzyka świata" (dalej był już tylko "jazz" i "muzyka klasyczna"). Szukam. W dziale z muzyka polską są płyty zespołu Śląsk czy Mazowsze, nawet jest zespół Gromnicki czy inne zespoły góralskie ale KZWW _nie ma_. Pytam przy kasie, pani kasjerka sprawdza w bazie i mówi "no jedna powinna być, ale jak ktoś przełożył na inny regał to trudno będzie znaleźć". Szukam mimo to, ale niestety bez rezultatu:-( Od razu mi się przypomniało powiedzenie Maszynisty: "Nie ma sensu grać w radiu muzyki, której nie można dostać w sklepach"... Dziś sprawdzałem w internecie. Płytę KZWW można dostać. W sklepie amerykańskim. Kosztuje 16 dolarów plus koszty przesyłki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa IP: 195.85.227.* 24.08.04, 15:40 Bo Wy tam w Krakowie Warszawy nie lubicie, taką niepolityczną nazwę mają :)) Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa 24.08.04, 15:52 Jak to nie lubimy? Pociągi do Warszawy w ciągu dnia co godzinę odchodzą. Czy dwa niekochające się miasta miałyby aż taką intensywność połączeń? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
weyland Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa 31.08.04, 16:15 viking73 napisał: > Jak to nie lubimy? Pociągi do Warszawy w ciągu dnia co godzinę odchodzą. Czy > dwa niekochające się miasta miałyby aż taką intensywność połączeń? ;-) No właśnie po przeprowadzce z Warszawy do Krakowa przekonałem się, że nie co godzinę :( Więc nie przeceniałbym tej wielkiej miłości :) ----------- Weyland Yutani Building better worlds Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Program o Kapeli Ze Wsi Warszawa 28.08.04, 11:08 viking73 napisał: > Wczoraj udałem się do największego sklepu muzycznego w Krakowie czyli Empik > Megastore przy Rynku Głównym celem zakupu płyty KZWW "Wiosna ludu". Przedarłem > się przez regały z których wyzierały plakaty zachęcające mnie do zakupu > płyty "Tylko Wielkie Przeboje" Radia Zet i różnej maści składanek Radia Eska no > > i dotarłem do działu "muzyka świata" (dalej był już tylko "jazz" i "muzyka > klasyczna"). Szukam. W dziale z muzyka polską są płyty zespołu Śląsk czy > Mazowsze, nawet jest zespół Gromnicki czy inne zespoły góralskie ale KZWW _nie > ma_. Pytam przy kasie, pani kasjerka sprawdza w bazie i mówi "no jedna powinna > być, ale jak ktoś przełożył na inny regał to trudno będzie znaleźć". Szukam > mimo to, ale niestety bez rezultatu:-( > Od razu mi się przypomniało powiedzenie Maszynisty: "Nie ma sensu grać w radiu > muzyki, której nie można dostać w sklepach"... > Dziś sprawdzałem w internecie. Płytę KZWW można dostać. W sklepie amerykańskim. > > Kosztuje 16 dolarów plus koszty przesyłki. Ja swoja plyte pt"Wiosna Ludow" kupilam na portalu www.terra.pl i bynajmniej nie kosztowala 16 dolarow:))) Kupcie naprawde warto!!! > Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Program już dziś! 28.08.04, 16:53 Pamiętajcie. Po 22:00 w rozgłośniach regionalnych PR:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chlorofil Re: Program już dziś! IP: *.net / 80.48.244.* 31.08.04, 14:51 ekstra zespół. mogę go słuchać non stop :) viking, tą płytę kupisz w sklepie terra.pl 37,90 kosztuje... sklep.terra.pl/opis.php?lang=&id=979 Odpowiedz Link Zgłoś