Gość: truteń
IP: *.icpnet.pl
25.09.04, 13:38
Nareszcie ktoś napisał prawdę o tym chłamie, który atakuje z ekranu. Kalki,
brak pomysłów, odcinki jak z taśmy produkcyjnej, wszystko realizowane na
jedno kopyto i na siłe wydłużane przydługimi ujęciami. Jedyne pozycje, które
da się oglądać, to seriale na licencji np. "Kamera cafe".