Dodaj do ulubionych

Trio R E L I K T

07.12.06, 22:01
W związku z tym,ze ostatnio się pojawili "rusofili", piszące wątki o tematach,
nie pasujących do tego Forum , proponuję wszystkim p o w r ó t smile do
rosyjskiej muzy smile

Polecam posłuchac piosenki w wykonaniu rosyjskiego tria "Relikt".

Слушайте и наслаждайтесь ! smile

www.triorelikt.ru/repertory/all_songs/
Obserwuj wątek
    • lusiazet Re: Trio R E L I K T 08.12.06, 13:00
      Chociaż nie zgadzałam się z mpieczarą, co do głoszonych przez niego poglądów,
      nie podoba mi się, jak go dyskredytujesz. Sądzę, że to miejsce jest równie dobre
      do omawiania wszelkich tematów dotyczących rzeczywistości rosyjskiej, a nie
      tylko muzyki, filmu i książki. Sama kultura w oderwaniu od codzienności (w tym
      także spraw społecznych i polityki) jest często dużo mniej zrozumiała. Nawet
      'Zbrodnię i karę' można czytać jako kryminał, jeśli nie wie się niczego o Rosji
      i do czego Dostojewski się odwoływał.

A muzyki chętnie posłucham smile
      • metelica Re: Trio R E L I K T 08.12.06, 13:09
        Coz...kazdy czyta to,co chce przeczytac. Gdzie Ty widzisz,ze ja zwracam sie do
        Mpieczary? Pisalam,majac na mysli nie tylko jego.

Chcialam trochę rozluznic atmosferę i dac wam mozliwosc posluchac cos pieknego.
        Ale zostałam zle zrozumiana.. Mogę wogole tutaj nie wypowadac się więcej.
        Chcialam jak najlepiej. Chcialam ,zeby jak najlepiej poznaliscie kulturę mojego
        kraju. Tym bardziej jako osobie,zwiazanej z muzyką, milo mi jest,ze czasem ktoś
        coś szuka rosyjskiego do posluchania. Ale jak wolicie inne tematy i dyskusji,to
        ja moge poszukac sobie inne miejsce z necie. A tak sie cieszylam,kiedy znalazlam
        ten Forum !!!
        • hajota NO NIE! 08.12.06, 18:10
          Metelico, nie zrobisz nam tego!
          Forum jest elastyczne, jedni wolą takie tematy, inni - inne. Nie ma tak, że
          wszyscy "wolicie".
          A piosenki piękne, dziękuję za link. W rewanżu przesyłam to, chyba jeszcze nie było:
          ngavan.msk.ru/gan/a06/b00/c0000/d0000/ind.shtml
        • sedona Re: Trio R E L I K T 08.12.06, 19:45
          Ja rez mam nadzieje, ze Metelica tego nie zrobi, jest wszakze aniolem strozem i dobra dusza tego forum
          - tutaj podlaczam sie do wypowiedzi qubraqasmile
          pozdrawiam serdecznie
      • qubraq Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 17:21
        lusiazet napisała:

> Chociaż nie zgadzałam się z mpieczarą, co do głoszonych przez niego poglądów,
        > nie podoba mi się, jak go dyskredytujesz. Sądzę, że to miejsce jest równie
        > dobre do omawiania wszelkich tematów dotyczących rzeczywistości rosyjskiej, a
        > nie tylko muzyki, filmu i książki.

...chciałbym niesmiało zuważyc że prawie 3 lata temu niemal codziennie wybuchały
        na łamach tego Forum naprawdę wściekłe awantury między niektorymi co bardziej
        krewkimi uczestnikami i właścicielka a zarazem adminka tego forum Mała-Muu
        musiała usuwać całe wątki ze wzgledu na obrzydliwe insynuacje, wzajemne
        obrzucanie sie błotem, wyzwiska, obelgi, bluzganie przekleństwami itd.
        Wówczas własnie spokojniejsza część uczestników forum poprosiła Małą-Muu zeby
        grzecznie wyprosiła nazbyt pieklących sie dyskutantów na inne fora związane ze
        stosunkami polsko-rosyjskimi a temu Forum przypisała krotko mówiąc wlasnie
        etykietę spokoju, osobistej kultury dyskusji, wzajemnego poszanowania i unikania
        sytuacji generujacych kłótnie; uznalismy ze co innego normalna różnica poglądów
        i spokojna wymiana przeciwstawnych opinii a coś zupelnie innego wymyślanie
        sobie od "takich-owakich synów i qrvóv".
        Udaje się nam z malymi przerwami ten porządek zachować i tylko czasem wpada
        ktoś do naszej izby i probuje nas rozruszać na swój, niestety, bardzo swoisty
        sposób.
        Twoja dość bezpośrednia opinia o dyskredytowaniu czyichś wypowiedzi wynika po
        prostu z niewiedzy o założeniach i pewnej juz tradycji tego Forum. Może komuś -
        jak np. Mpieczarze - wydaje sie ono zbyt ramolowatym - ale to sprawa jego
        osobowości i kultury obcowania z ludźmi o innych poglądach. Nie chce sie na ten
        temat wypowiadać z oczywistych powodow chociaż zarzut ramolowatości pod adresem
        naszego forum, czyli pośrednio i moim, mocno mnie zabolał, mimo moich 70 prawie
        lat. Mój dowódca mawiał: "nie pij nigdy wódy z nieznajomym!" ... cos w tym chyba
        jest.

> A muzyki chętnie posłucham smile

... i slusznie bo jest cudowna, prawda? szczerze zapraszam
        Andrzej
        • demka Re: Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 19:31
          Drogi Andrzeju,
          Pozwolę sobie skomentować kilka Twoich stwierdzeń, bo tak się złożyło że nie ze
          wszystkimi się zgadzam,jednakowoż.A z niektórymi a i owszem..

1.Faktem jest, że swego czasu odbywały się tu naprawdę ostre draki i potyczki
          słowne.Z jednej strony to dobrze,że się zakończyły,bo walka z oszołomstwem (a o
          takich przypadkach piszę)była już momentami nie do zniesienia.Co mamy teraz?Nie
          oszukujmy się - nic!!Raz na jakiś czas kilka wątków wciąż tego samego
          typu,które zazwyczaj kończą się po maksymalnie 5 wpisach.A to podobno forum
          dyskusyjne.No nuda + towarzystwo wzajemnej adoracji, do którego jakby nie było
          ja też należę.Towarzystwo jest fajne, przemiłe i przesympatyczne - to
          fakt.Niemniej jednak tak już hermetyczne (mam nadzieję że chwilowo) ,że
          zgroza.Dowodem na to niech będą cykliczne spotkania, na których bywały kiedyś
          tłumy ludzi!! Gdzie są teraz ci ludzie? Obawiam się, że wiem.Są w miejscach i
          na spotkaniach gdzie COŚ SIĘ DZIEJE!!!No niestety...taka jest prawda.Jaka jest
          szansa,że na takie spotkanie "starych wyjadaczy" przyjdzie ktoś nowy?Nikła!! I
          tu brawa za odwagę dla ani.koss!!!

2.Co to znaczy NASZA IZBA? Póki co jest to forum otwarte i KAŻDY ma prawo tu
          zajrzeć.KAŻDY ma swój własny,swoisty sposób wyrażania swoich myśli.Tak jak Ty
          masz prawo zaprotestować,ale pod warunkiem,że otwarcie i wprost.Na tym polega
          konwencja każdego forum i nikt nikogo nie zabije za różnicę poglądów.To nie
          partia!Tu nie musimy być jednomyślni!Nie ma też przymusu uczestnictwa we
          wszystkich wątkach!

3.Wiek uczestników forum NIE MA ZNACZENIA!!!!Andrzeju,z całym szacunkiem,ale na
          forach wszyscy są sobie równi.No chyba,że adminka wprowadzi u nas reformę i
          przy każdym nicku będziemy dopisywali wieksmile))Nie zachowuj się więc jak 1000-
          letnia pszczoła,bo znam Cię i wiem,że wcale taki nie jesteś i do prawdziwego
          ramola to Ci jednak jeszcze daleko!No chyba,że masz nieodpartą chęć uchodzić za
          takiego osobnika - w co, zabij mnie, ale nie uwierzę!

Podsumowując:
          Jak widać nikt nie umarł od tego chwilowego zamieszania.Dyskutujący pospierali
          się,ale ostatecznie jednak zakopali topory i świetnie sobie dali ze sobą
          radę.Kto chciał w sporze uczestniczył.Kto nie-wypiął się i cześć.
          Myślę,że więcej dystansu i spuszczenia powietrza wielu nam się przydasmile)

Pozdrawiam
          Demka - Weredyk
          • hajota Re: Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 20:48
            Ja myślę, że wzloty i upadki aktywności to nieuchronny los wszystkich forów.
            Może z wyjątkiem tych czysto towarzyskich (przeważnie zamkniętych), gdzie
            porusza się wszystkie dowolne tematy, aż do bardzo osobistych wynurzeń.
            Obserwuję z pewnym rozbawieniem fora, gdzie np. admin dyskutuje sam ze sobą na
            temat, który w końcu powinien budzić spore emocje (dyskryminacja rasowa). Albo
            takie, gdzie nabija się liczbę postów sumiennym przeglądem prasy (nie jest to
            dyskusja, tylko podawanie linków do artykułów na dany temat). To już wolę
            tutejszy zastój od tamtejszego.
            Nadzieja w dopływie świeżej krwi, kiedy forum znów pojawi się na pierwszej stronie.
            A Polska-Rosja kona chyba śmiercią naturalną, bo ile można się kopsać na tematy
            oczywiste dla jednej bądź oczywiste inaczej dla drugiej strony.
            Takich znowu tłumów na spotkaniach to nie było, z wyjątkiem pamiętnej
            "wieczerinki", która miała urok nowości.
            Co do wieku - po wymianie zdań z kol. mpieczarą, który pierwszy nawiązał do
            geriatryczności i ramolowatości, doprecyzowaliśmy stanowiska i intencje, a ja
            postanowiłam dołączyć sobie sygnaturkę zapożyczoną z piosenki Brassensa, która
            traktuje o tym, że wiek nie ma znaczenia, bo jak ktoś jest palant (eufemizm), to
            jest i już.
            • demka Re: Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 21:06
              Wieczierinki to ja nawet nie biorę pod uwagęsmile)bo to było coś w rodzaju jednej
              jaskółki,która jak wiadomo wiosny nie czynismile)
              Ale były czasy,kiedy bywało nas więcej na spotkaniach i bywała możliwość rozmów
              w podgrupach.A teraz?Czy nic się nie da zrobić w ramach reanimacji?
              No nie może tak być,że albo sobie kadzimy,albo się śmiertelnie obrażamy o byle
              co.I co to za pomysły,żeby tak personalnie odbierać jakieś wyrwane z kontekstu
              zdania?Gadajmy i dajmy innym pogadać!O!
              Nie dajmy się zwariować!!Ja nie chce zramoleć!!smile))Protestuję!!smile))
          • metelica Re: Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 20:54
            Czegos nadal nie rozumiem... Co komu przeszkadza ten moj watek? Czy ja komus
            zabronilam pisac na Forum? Czemu nagle moj watek, ktory jak najbardziej pasuje
            do tematu Forum nie spodobal sie Lusizet? Kochani, czy znaczki typu smile albo
            wink juz dla was niczego nie znaczą? Czy ja mam pod kazdym postem pisac : "to
            bylo na serio", a pod innym: "to byl zart"?

Po drugie, ze wzgledu na to,ze Forum jest miedzynarodowe smile ,to może troche
            pomyslic nad tematami i zapytac siebie: "czy to,co ja napisze, njikogo nie
            uraza'?" Mi to Forum podobalo sie ze wzgledu na to,ze moglam troche komus
            pomoc, moglam troche przyblizic kulture i zwyczaje swojego kraju i za to,ze
            nikt nie powiedzial mi zlego slowa tylko za to,ze jestem Rosjanka [jak to sie
            robi na innych polskich Forach w stosunku do Rosjan]. A teraz pojawaija sie
            watki, od ktorych robi sie niedobrze.Szczegolny niesmak wzbudzil temat "Czy
            Rosjanie potrafia sie zachowywac?" Teraz nie rozumiem watkow Mpieczary. Nie
            rozumiem jego intencij. On chce rozgrzac atmosfere? A ja probowalam
            zalagodzic.Dziwnie,ze to ja zostalam winowajcą sad

Do czego prawadzą te dyskusji? Tylko zeby sie klocic? Czy to naprawdę wam
            odpowiada? A ja postanowilam sie nie odzywac na prowokujace tematy [dla kogos to
            moze oznaczac,ze ja sie wypinam - to juz wasza sprawa]. Staram sie nie odzywac,
            chociaz krew zalewa,jak czytam post Lusizet o tym,ze Yigor nie zna historii i
            zarzuty wszystkim Rosjanom pod tym wzgledem. Ale nie bede dyskutowac,skorzystam
            z okazji siedziec cicho smile,chociaz mam sporo w tym temacie do powiedzenia.

Jezeli komus na Forum nudno - no to prosze bardzo, piszcie wątki o ciekawych
            tematach. Sedona czemus potrafi znalezc ciekawe tematy,dotyczace Rosji. A ilosc
            wpisow wcale nie oznacza,ze to interesujacy wątek. Czesto to poprostu oznacza,ze
            u wielu uczestnikow puscili nerwy wink)) [Patrzcie wątek "Co wyróżnia pozytywnie
            Rosje, Moskwę? "]

Pozdrawiam wszystkich smile

• qubraq Re: Wracajac jeszcze na chwilę do postu Lusi... 11.12.06, 20:59
            demka napisała:

> I tu brawa za odwagę dla ani.koss!!!

tak jest!!! Wielkie brawa dla Ani Koss!!!

> Co to znaczy NASZA IZBA? Póki co jest to forum otwarte i KAŻDY ma prawo tu
            > zajrzeć.

Zajrzeć - tak! jak najbardziej! ale nie musi od razu przewracać stołkow...
            dlaczego Ty, Stynka, Fanta Hania czy Goska i wiele innych potraficie często
            mimo zmeczenia, po "roboczodniówce", gdy sie spotykamy, utrzymac swoje wysokie
            loty? Czyżbyscie byly z lepszej gliny ulepione? Nie - po prostu MACIE KLASĘ! I
            to sie czuje - to sie widzi, TO SIE SZANUJE!!!swoja klasą przyciagacie ludzi!
            I za to Wam, jak rowniez wszystkim, ktorzy - tylko piszą na forum - ALE TEŻ Z
            KLASĄ - wielkie dzieki!!!!

> KAŻDY ma swój własny,swoisty sposób wyrażania swoich myśli.

Oj! ma, ma! To prawda!

Demko, mnie jest wszystko jedno - osmielilem się tylko przypomnieć pewne
            ustalenia, ktore na tym prywatnym forum wprowadziła Adminka. Nic poza tym ...
            ale rzeczywiście chyba niepotrzebnie się wciąłem w kompetencje Małej-Muu;
            dziękuje za złapanie mnie za rękę!

> 3.Wiek uczestników forum NIE MA ZNACZENIA!!!!
            > znam Cię i wiem,że wcale taki nie jesteś i do prawdziwego
            > ramola to Ci jednak jeszcze daleko!

Przecież juz napisalem że pewna swietna dziewczyna wcale mnie nie traktuje jak
            ramola, choć pewnie czasem na to zasługuję, nie?... smile)

> ... zabij mnie, ale nie uwierzę!

Słodki Jeżu! Demka! po co Cie zabijac???? czy nie lepiej Cie po prostu kochać?!!

> Pozdrawiam
            > Demka - Weredyk

aleś mi klina zabiła... zgadniesz czym?
    • qubraq Re: Trio R E L I K T 08.12.06, 13:27
      Mietielico miłaja - dziekuje za kolejna porcje muzyki! jesteś cudowna! wiem, że
      zawsze mogę na Ciebie liczyć! - miałem racje że jesteś naszym Aniołem ... smile))
      A.
        • qubraq Re: Ożesz Ty!!:)) 08.12.06, 18:12
          Mpieczara napisał:

> Qubrak, ostry jesteśsmile).....Aż do tego stopnia?smile

No, staram sie jak mogę ale juz prawie nic nie mogę... smile) Czasem nawet spotykam
          sie z "pewną kapitalną dziewczyną" co i dla mnie też jest "bezcenne"...masz
          dobry gust... ona naprawde jest bardzo fajna! I tak bardzo jestem jej wdzięczny
          że nie traktuje mnie jak starca jak ramola tylko jak zwyklego znajomego, po
          prostu jak kolegę mimo ze jestem prawie 40 lat od niej starszy... Ale czy to
          jest "ostrość" ...? A Mietielica jest naprawdę bardzo fajna! zawsze pomaga
          ludziom w potrzebie często jak sądzę kosztem własnego czasu i do tego ma dużą
          wiedzę szczególnie muzyczną; i wiesz...zdarza sie, że mimo tego ludzie mają jej
          czasem coś za złe; Myślę że to jest bardzo wartościowy człowiek... smile)
    • metelica Re: Trio R E L I K T 12.12.06, 15:18
      Hajota, Sedona, Grazka, Qubraq! Dziekuje wam wszystkim za cieple slowa.
      Ale.....pogloski o mojej boskosci i anielskosci są mocno przesadzone smile

www.youtube.com/watch?v=qO5mzmcGbdA
      • sedona Re: Trio R E L I K T 12.12.06, 17:42
        No, najwyrazniej Metelico sie krygujesz, bo zaprzeczasz swojej anielskosci i dajesz TAKI klipsmile A mnie sie
        tak bardzo chce wlasnie takiego sniegu, a nie 20 stopni za oknem i slonca napraljot. Dzieki
        PS Czy ktokolwiek ma jakies namiary do Pugaczowej, bo cos czuje, ze ona wie, jak odwrocic czas albo
        posiadla tajemnice eliksiru mlodosci. Tez bym chciala sprobowacsmile
        • metelica Re: Trio R E L I K T 12.12.06, 21:14
          Jak juz tak przypominamy Ałłę, to mi się podoba ta piosenka :

Позови Меня С Собой

www.youtube.com/watch?v=6lMT_Qdf5KE

Ten klip jest zadedukowan Tatianie Snieżinej,autorce tekstu i muzyki tej
          piosenki. Ona zgineła w wypadku samochodowym w wieku 25 [albo 26?]lat.A piosenka
          stala popularna ,jezeli ja się nie mylę, dopiero po śmierci Tatiany.

A tutaj jest tekst tej piosenki:

www.karaoke.ru/song/1215.htm
          • kacap_z_moskwy Re: I ese 12.12.06, 18:36
            A moja rodzina wybrala takie z piosenek staruszki (бабушка - tak ja zowia u
            nas) -
            www.youtube.com/watch?v=pi8oy1E8YGo
            www.youtube.com/watch?v=0mohYG6yI54&mode=related&search=
            www.youtube.com/watch?v=t-rFu8pkOLQ&mode=related&search=

Ta to przebuj wszystkich kobet - www.youtube.com/watch?v=lYVGY69pAbo
            • sedona Re: I ese 12.12.06, 19:10
              Weszlam na stronke Wysockiego, u mnie sloneczny ranek, a on pasuje bardziej do mrocznego wieczoru, i
              z butla dobrej wodeczki pod reka, ale nie moglam sobie odmowic. Tube ma fajne kawalki - Wysocki w
              saniach, z Hamleta, no i mnostwo innych.
              Linka nie podam, bo nie umiem, ale polecam
        • mpieczara Ożesz Wy!!:)) 12.12.06, 18:27
          Ja jednak Was podziwiam. Pamiętam jak w latach siedemdziesiątych Pugaczowa
          bywała w Sopocie. Wydawała mi się rudą wstrętną ropuchą. A jej piosenki były
          nijakie. Głos jak dzwon jeszcze zapamiętałem. Pamiętam też plotkę która
          rozniosła się po Polsce że bez wzajemności zakochała się w Krawczykusmile).... Nie
          rozumiałem też sukcesu jaki odniosła w Spocie, brawa były nikłe a
          wygrała....Jachtsmile..Dzisiaj to by się nazywała łódka z żaglem , trietij
          sortsmile....Miała wygrać i wygrała.Leontiew też był dobrysmile)...Żywa reklama
          L`oreal i Philipsa (lampy do solarium robią. Też)
          Charakteryzował się też fajnymi skajowymi spodniamismile))
          Dzisiaj wzorem Trzech Tenorów mamy trzy Divy Komunistyczne. Pugaczową,
          Vondraczkową, Rodowicz.To są Prawdziwe Spice Girlssmile) Kasę robią, życ będą ze
          sto lat a wyglądają (z siedemdziesięciu metrów)na 30stkismile)... Jednak Ałła
          zaszła najdalej . Na You Tube widziałem kiedys jak rapowala z blockersami, to
          dopiero. No i wygląda kompletnie inaczej niż w Sopocie. Poszła Dżeksonizm.

Zapewnijcie mnie że Wy z tą Pugaczową serio...!! Wtedy uwierzę że i festiwal
          piosenki radzieckiej miał swoją szczerą publicznośc.
          No i podpowiedzcie mi kto spiewal Wernisaż. Na rejsach po Dnieprze tłuczono ten
          kawałek 18 razy na dobę.przełom 80te/90te.
          • sedona Re: Ożesz Wy!!:)) 12.12.06, 19:04
            A ja naprawde lubie Krola i Arlekino. Bylam dzieckiem, ale pamietam jak szokowala gdy wybiegla boso, w
            tej dziwnej sukni, z grzywa, byla taka swieza. No i ten GLOS. Krol powalil mnie na kolana - bylam wiec
            chyba jej szczera kilkuletnia publicznosciasmile. Leontijewa nie pamietam, pamietam za to Vondrackova z
            piosenka Malowany Dzban. Teraz Pugaczowa jest przeslodzona, ale Krol i Arlekino...mniam
            • mpieczara :)) 12.12.06, 19:19
              No taksmile. Pugaczowa robiła za Świteziankę( dla młodszych, wyglądała jak Horpyna
              z "Ogniem i mieczem"), Vondraczkova spiewala o malowanym dzbanku w morawskim
              stroju ludowym a Rodowicz wpadła z jakąś instalacją a`la bazar na plecach. Z
              ptaszkami kogutami , parasolem.....Generalnie moda byla na ludowo......
              .... ale wszystkich pobiła w kategorii "łzy ze śmiechu", piosenkarka wietnamska
              odziana w szlafrok spiewająca piosenkę E.Gepert "Ach, życie"..... Tam dzie
              Gepert spiewała "....otwarcie i skrycie, ach kocham cię kocham życie, nad
              życie...." owa wietnamska gejsza (jak dziś pamiętam fonetyczniesmile) )"...haj
              dzidzi łosiu, aj dzidzi aj dzidzi chaj łosiu"...A cały Sopot płakał ze śmiechu.....!
              Jasna sprawa że to nie działo się w jednym roku.... Ale to ten okres gdy i
              Pugaczowa bywała. Był jescze taki zespół "aftograf"... który bisował ze trzy
              razy, na siłę zmuszany przez młodziutkiego Sierockiego....Braw nie byłosmile))
              • sedona Re: :)) 12.12.06, 20:25
                A Roussos, ktory przybyl i ponoc zazyczyl sobie samochod z klimatyzacja. Wszyscy plotkujacy byli w
                szoku, no bo jakzesz to, samochod z klimatyzacja?! Wietnamki nie pomniu, ale to chyba bylo pozniej,
                kiedy Sopot juz na mnie nie dzialalsmile
          • metelica Re: Ożesz Wy!!:)) 12.12.06, 21:53
            mpieczara napisał:

> Ja jednak Was podziwiam. Pamiętam jak w latach siedemdziesiątych Pugaczowa
            > bywała w Sopocie. Wydawała mi się rudą wstrętną ropuchą. A jej piosenki były
            > nijakie.

Cos Ty!!! Na początku kariery u Pugaczowej bylo sporo wartosciowych piosenek. To
            teraz u niej takaja popsa!!!! Szkoda slow. Przykro,ze taka piosenkarka,taki
            talent spiewa: "будь моим мальчиком, маленьким зайчиком.."....

> Zapewnijcie mnie że Wy z tą Pugaczową serio...!!

Tak,serio. Naprawdę!!! Mnie wiele starych piosenek u niej sie podoba. Z nowych
            juz bardzo malo co podoba. Uwielbiam piosenki "Ты на свете есть" i "Желаю
            счастья в личной жизни". To chyba najbardziej dla mnie ulubione piosenki Ałły.

> No i podpowiedzcie mi kto spiewal Wernisaż. Na rejsach po Dnieprze tłuczono ten
            > kawałek 18 razy na dobę.przełom 80te/90te.

To spewali Lajma Wajkule i Walerij Leontiew. I sama Wajkule [bez Leontiewa]tez
            spiewala.
        • metelica Re: I ese 12.12.06, 22:30
          Спасибо за "Песню на бис". Звучит у меня уже с полчаса. Всё-таки когда Пугачёва
          работала с Паулсом,то было что послушать !!!

Завтра,когда буду одна дома, включу эту песню на полную громкость smile
      • qubraq Re: Trio R E L I K T 12.12.06, 18:39
        metelica napisała:

> .....pogloski o mojej boskosci i anielskosci są mocno przesadzone smile

nawet jesli "mocno przesadzone smile" to może warto trochę poprzesadzać w tym
        wypadku... jak myslisz? wg mnie warto... smile

Pugaczowa... uwielbiam ją..."Zyć nie wazmozna biez liubwi...!"
        • pioter34 Re: Trio R E L I K T 18.12.06, 12:37
          Pugaczową też pierwszy raz zobaczyłem w Sopocie. Zapamiętałem przede wszystkim
          jej diabelski, rozpustny śmiech, kiedy śpiewała Wsio mogut koroli. Żadna polska
          piosenkarka nie mogła tak się zaśmiać wtedy i teraz chyba też nie.
          A obecnie 57 letnia Pugaczowa ma się coraz lepiej, ma coraz krótsze sukienki (2
          dłonie nad kolanami) i młodszych mężów (partnerów).
          Nie tak dawno w rosyjskiej telewizji pokazywano cykliczny program satyryczny z
          kukłami podobnymi do Pugaczowej, Kirkorowa, Gałkina i Wierki Serdiuczki. Taka
          Pugaczowa podoba mi sie.
          A Wenisaż Lajmy też sparadiowali bardzo przyjemnie w Comedy Club na TNT. Szło
          to mniej więcej tak: Ach, gej-parad, ach-gej-parad". A w ogóle to Lajma to
          przystojna kobieta i ma ładny głos, szkoda że po Wernisażu nic ciekawego dla
          niej nie napisali, no i te jej kostiumy estradowe...fuj.
          • yigor Re: Trio R E L I K T 18.12.06, 13:00
            Pugaczowa zeczywisie trzyma sie niezle.
            Niecaly miesiac temu widzialem ja na dworcu w Odessie. Wyszla z sasiedniego
            wagonu (wlasnego) i wsiadala do czarnego mersa, ktory zostal podany na peron.
            Calkiem ladnie i mlodo wygladala nawet po nocy w pociagu. A bilety w Odessie
            byli do 300$!
            A sala byla pelna!!!!!!!!
            Co innego, ze najlepsze piosenki to chyba miala dobrych kilkanascie lat temu.
            • mpieczara Re: Trio R E L I K T 18.12.06, 13:18
              Na M. Jacksona też walą tłumy. Czekają co i kiedy pierwsze mu odpadniesmile... U
              bukmacherów w STSie najsłabiej płacą za nos. Kurs 1,29.

Nasza Rodowicz też się do tej kategorii zalicza. Kiedyś widziałem sesje
              fotograficzną (chyba w Vivie)z udziałem Maryli przy okazji ukończenia budowy
              domu.
              Dom piękny a Maryla go miała zaprezentowac. W efekcie na giga fotach, Rodowicz
              w sukni z szyfonu leżała z kielichem na sofie głową w dół, noga na obrazie.
              Jakieś to wyuzdane było, 60 lat na karku, na focie 30.Czysta nekrofilia.
              Kołakowski kiedyś napisał taki swój dekalog.
              Jedna z rad to życ w zgodzie z metryką i akceptowac upływ czasu.
              W STS na Pugaczowej można zarobic. Kurs 3,75.
              • pioter34 Re: Trio R E L I K T 15.01.07, 13:30
                Będąc ostatnio w Polsce miałem okazję zobaczyć dzisiejszą Rodowicz i
                Vondraczkową. I najlepiej trzyma się Vondraczkowa. Zawsze zreszta byla
                zgrabniejsza i ładniejsza niż jej otyłe polska i rosyjska koleżanki.
                Dodam, że wczoraj po raz pierwszy usłyszałem rosyjskie wykonanie Kolorowych
                jarmarków. Słowa rosyjskie, tematyka zbliżona, śpiewał jakiś nieokreślony pan.
                Ciekawe czy maja tu rosyjski Malowany dzbanek.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka