Dodaj do ulubionych

Maria Schell nie żyje

IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 29.04.05, 19:30
Była to bardzo dobra, ładna i sympatyczna aktorka. Miała śliczny uśmiech.
Obserwuj wątek
    • Gość: kasiaprim Re: Maria Schell nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 22:49
      No, Gazeto- to jak sie nazywa francuski minister kultury? A jak niemiecki(a)?
      Bo ani jeden , ani drugi - nie nazywa sie Morak....
    • Gość: Alinde Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:02
      I prześliczne, nieprawdopodobnie niebieskie oczy.
    • Gość: * Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:06
      www.hz-online.de/index.php?mode=full&cat=15&minDate=&begin=0&id=119672
    • Gość: ** Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:12
      Tu jest też zdjęcie:

      www.rp-online.de/public/article/nachrichten/journal/gesellschaft/deutschland/87586

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka