Gość: jagas IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 29.04.05, 19:30 Była to bardzo dobra, ładna i sympatyczna aktorka. Miała śliczny uśmiech. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasiaprim Re: Maria Schell nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 22:49 No, Gazeto- to jak sie nazywa francuski minister kultury? A jak niemiecki(a)? Bo ani jeden , ani drugi - nie nazywa sie Morak.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alinde Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:02 I prześliczne, nieprawdopodobnie niebieskie oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:06 www.hz-online.de/index.php?mode=full&cat=15&minDate=&begin=0&id=119672 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ** Re: Maria Schell nie żyje IP: *.chello.pl 03.05.05, 09:12 Tu jest też zdjęcie: www.rp-online.de/public/article/nachrichten/journal/gesellschaft/deutschland/87586 Odpowiedz Link Zgłoś