margala 11.05.05, 11:42 skąd się wzięły te dzieciaki? opowiadają niesamowite rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyszu Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 11:45 Słucham już dośc długo. W swoich poglądach dzieciory są bardziej wyzwolone niż ja, jak miałem 18 lat. szok!!! Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: "Dzieci wiedza˛ lepiej" w Trójce 11.05.05, 12:47 mi sie wydaje ze ciagle te same dzieci z jednego przedszkola..... te same glosy Odpowiedz Link Zgłoś
kret07 Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 14:28 Dobre pytanie! Słyszałam te dziaciaki i są rewelacyjne, ale swoją drogą też robię audycje (inna niż w Trójce) gdzie pytam o zdanie dzieci dokłanie 6 - latków i one takie cwane to nie są. Jesli dzieci wiedza co maja powiedzieć to nie ma tym spontaniczności, która jest bardzo wazna. Jak to jest w Trójce? Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 14:49 krecie, też wydaje mi się, że te dzieci z Trójki są jakieś nietypowe. Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 14:59 Ale bardzo zabawne. Dzisiejszej rozmowy o rozumie słuchałem i pokładałem się ze śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 20:58 W "Pressie" był ostatnio (tzn. nie wiem kiedy) cały artykuł o tej audycji, nawet ciekawy:) A dzieci są rewelacyjne! Odpowiedz Link Zgłoś
kurnafelek Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 11.05.05, 21:10 ..no cóż, jaki pytający takie dzieci... niestety:( Odpowiedz Link Zgłoś
un1 Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 13.05.05, 09:17 A tak w ogóle to ta audycja miała początek daaaawno, kiedy Katarzyna Stoparczyk może leżała jeszcze w beciku. Nazywała się "Świat w oczach dziecka" i była robiona przez Teresę Kłys. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 16.05.05, 15:53 nie zdziwiłbym sie gdyby to były dzieci kogoś z redakcji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chicken Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.05.05, 18:51 Proszę, powiedzcie że Wy się tylko wygłupiacie. Rozumiem, że Trójka Wam się nie podoba, ale żeby dzieciaków się czepiać i jeszcze sugerować, że są to "dzieci kogoś z redakcji". Czekam aż ktoś napisze, że domniemani rodzice-radiowcy maluchów pchają do prywatnych przedszkoli za pieniądze podatników, z abonamentu. Od oparów absurdu czasami aż duszno tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 18.05.05, 11:34 Gość portalu: chicken napisał(a): > Proszę, powiedzcie że Wy się tylko wygłupiacie. Rozumiem, że Trójka Wam się nie > podoba, ale żeby dzieciaków się czepiać i jeszcze sugerować, że są to "dzieci > kogoś z redakcji". Czekam aż ktoś napisze, że domniemani rodzice-radiowcy > maluchów pchają do prywatnych przedszkoli za pieniądze podatników, z abonamentu > . > Od oparów absurdu czasami aż duszno tutaj. zaraz, zaraz, to ty myslisz, że te dzieciaki dostają kasę za te wypowiedzi? szok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chicken Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.05.05, 12:07 Z pewnością dostają scenariusz nagrania przed rejestracją nagrania, który muszą wykuć na pamięć. A co do pieniędzy, wydaje mi się, że chyba jednak nie. Jeżeli już to dostają służbowy samochód i komórkę. Może czasem jeszcze pani Kasia da maluchom po cukierku. I karnet do zoo. Oraz obowiązkowo - raz w miesiącu - talon na balon. Oczywiście wszystko z naszego abonamentu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalka Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.05.05, 22:21 Nooo to Balon nie popuści:))) Odpowiedz Link Zgłoś
traszor Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 18.05.05, 22:48 Gość portalu: chicken napisał(a): > Z pewnością dostają scenariusz nagrania przed rejestracją nagrania, który muszą > wykuć na pamięć. rozum ci chyba wywiało.. to sie nagrywa długie rozmowy z dzieciarnia a potem wycina co najlepsze. zreszta w przypadku dzieci to meandry toku ich myślenia sa tak nieprzewidywalne, ze idac nagrywac gadki na temat szkoły mozna nagrac na przykład rewelacyjny materiał o komunikacji miejskiej.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chicken Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.05.05, 23:05 traszor napisał: > Gość portalu: chicken napisał(a): > > > Z pewnością dostają scenariusz nagrania przed rejestracją nagrania, który > > muszą > > wykuć na pamięć. > > rozum ci chyba wywiało.. No cóż, przykro mi traszor, że tak piszesz, bo to oznacza, że dowcip mi się nie udał, skoro teraz musiałbym Ci go tłumaczyć. Chociaż z drugiej strony mogę się pocieszać, że to Ty po prostu nie potrafisz dostrzec ironii i być może to by było bliższe prawdy, a może po prostu jesteś zmęczony po dwudziestej drugiej. Tak czy inaczej serdecznie pozdrawiam i, ze względu na to że pora już późna, spokojnych snów Tobie życzę. Dobrej nocy :) Odpowiedz Link Zgłoś
traszor Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 19.05.05, 00:18 wiesz, ludzie tu takie skandalicznie niedorzeczne rzeczy wypisują, ze ironię trudno tu wyczuć Odpowiedz Link Zgłoś
kurnafelek Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 19.05.05, 13:17 Drogi(a) chicken. W tym forum można spotkać takie głosy, które można porównac do działalności komisji sejmowych, czyli, że oni (np. z trójki) to wszyscy źli, wszystko jest podejrzane,i należy zawsze we wszystkim szukać podstępu. Nie mówię, że wszyscy tu piszący są właśnie tacy, ale jest tu ich paru:) pozdarawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
kret07 Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 19.05.05, 19:50 uuuuuuu zaczynamy schodzic drodzy forumowicze z tematu. Może warto sie zastanowić jaki wpływ trzeba miec na dzieci aby zaczęły opowiadac tak pasjonujące, a zarazem smieszne historie. Jakie pytanie trzeba im zadać aby zrozumiały o co nam chodzi. To jest pytanie ważne pytanie, a nie czyje to są dzieci albo co dostaja za mówienie do mikrofonu! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
margala wpływ 20.05.05, 10:19 krecie07, zgadzam się. rzeczywiście warto się zastanowić jaki wpływ trzeba miec na dzieci aby zaczęły opowiadac tak pasjonujące, a zarazem smieszne historie. Odpowiedz Link Zgłoś
kret07 Re: wpływ 20.05.05, 11:32 Skoro sie zgadzasz to może podasz jakis sesowny przykład? Moim zdaniem bardzo wazne jest poznanie dziecka, wtedy zna sie ich mozliwości i najważniejsze czyli wyobraźnie! Rozmowa z dzieckiem po raz pierwszy jest nieowocna, jest ono zamknięte. Przy np. 5 rozmowie na pytanie: Czy za pieniądze mozna sobie kupic przyjaciela? odpowiada. Pani chyba oszalała! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darecki Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 23:42 A ja bym powiedzial, jak zwyklo sie mówic w TV, ze "formula tego programu jest juz lekko zuzyta". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molekula Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.aster.pl 21.05.05, 00:36 A ja bym powiedziała, że jeszcze nie zużyta, choć nie nowa. Uwielbiam te dziecaki. Moim zdaniem dzieci dzisiejszych czasów są całkiem inne niż te sprzed lat, żyją w innej rzeczywistości, wychowują je rodzice innego pokolenia, mają inne zabawki, inaczej spędzają czas wolny, inaczej przebiega ich intelektualny i emocjonalny rozwój. Nawet sobie nie wyobrażacie jakimi znakomitymi są obserwatorami! I dlatego wciąż nas zaskakują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nexuss Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.05, 08:29 Przed paru laty około 8 rano była bardzo podobna audycja w RMF-ie, pod nazwą "Przedszkole FM" Czy ktoś jeszcze to pamięta? Według moich odczuć bardzo podobna :) Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: "Dzieci wiedzą lepiej" w Trójce 23.05.05, 12:10 i w TVP był program gdzie dzieci opisywały jakies zjawiska, przedmioty a dorośli musieli zgadywać o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś