Gość: A. IP: *.76.classcom.pl 04.02.06, 17:22 zauważyliście co się działo w radiostacjach o 17:15?? Trójce można wiele zarzucić, ale od dzisiaj kocgham ją jeszcze bardziej... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: doncabesa Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 17:34 To było piękne, przerwano program aby wspomnieć ofiary katowickich targów a później Moja i Twoja nadzieja" Hey, Sojka a teraz Niemen. Popieram twoje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
szakal35 Re: 17:15 04.02.06, 18:03 Chwała Trójce.A jak uczczono tę chwilę w innych radiostacjach?Słuchaliście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doncebesa Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 18:15 W Zetce muzyka-Brodka a w RMF też jaksś muzyka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ducat Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 18:22 W RMF FM o 17:15 Robert Konatowicz wspomniał wydarzenia w Katowicach. Muzyka: Celine Dion - All by my self Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej* Re: 17:15 IP: *.dnet.local / 217.153.194.* 04.02.06, 20:24 Tak to co zrobił PR3 bylo piekne, bardzo piekne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: astat Re: 17:15 IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 04.02.06, 20:54 Wzruszmy się... Pfff... Nie miałam okazji słuchać, to teraz się wzruszam zdalaczynnie. Jak również nad setkami osób ginącymi na polskich drogach i mających ten niefart, że nie zginęły w jednym miejscu i równocześnie. Hipokryzji stanowcze nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Unimil Re: 17:15 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.02.06, 22:45 niefart, że nie zginęły w jednym miejscu i równocześnie. No proszę proszę. Będzie jakieś nieszczeście (Wojna albo jakiś niezdrowy pokój...), bo zgadzam się z Astat. Ech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: astat ptaki pytaki IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 04.02.06, 23:42 Jak nic wojna:) Ledwie kaczory dorwały się do władzy a tu zima stulecia, katastrofa i jeszcze pewnie terroryści po drodze się ulęgną. Jakby koalicjantów nie dosyć:) A serio no to wiadomo, że smutno. Każdemu normalnemu. I niekoniecznie chciałabym osierocić dzieci biorąc udział w tej wystawie. A innym się tak trafiło. Ukarać winnych i koniec. Nie, jeszcze zapobiec innym nieszczęściom. Tam, gdzie można. PS. A gołębi mi szkoda też i nic na to nie poradzę. Ptak też człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: 17:15 05.02.06, 14:42 świeczki. syreny. lamenty. ja cieszę się życiem bo nie znam dnia ani godziny. have fun Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: 17:15 IP: *.76.classcom.pl 04.02.06, 22:36 radio kraków i jego transmisja z jakiegoś meczu to porażka ponad wszystko!! brrrr. jazz radio nie przestało grać tego co zawsze, gdzieś leciała c.dion i piosenka z titanica a na vox fm czas nas uczy pogody. a poza tym po prostu chala`!! brrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuckas Re: 17:15 IP: *.crowley.pl 05.02.06, 09:55 W Radiu Katowice syreny alarmowe które brzmiały wtedy w całym województwie, krótka relacja ze "strefy zero" a potem piosenka Golden Life 24.11.94 z tekstem "Zycie choć piekne tak kruche jest wystarzcy jedna chwila by zgasić je / życie choć piekne tak kruche jest, zrozumiał ten, co otarł się o smierć..." Odpowiedz Link Zgłoś