IP: *.76.classcom.pl 04.02.06, 17:22
zauważyliście co się działo w radiostacjach o 17:15?? Trójce można wiele
zarzucić, ale od dzisiaj kocgham ją jeszcze bardziej...
Obserwuj wątek
    • Gość: doncabesa Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 17:34
      To było piękne, przerwano program aby wspomnieć ofiary katowickich targów a
      później Moja i Twoja nadzieja" Hey, Sojka a teraz Niemen. Popieram twoje
      zdanie.
      • szakal35 Re: 17:15 04.02.06, 18:03
        Chwała Trójce.A jak uczczono tę chwilę w innych radiostacjach?Słuchaliście?
        • Gość: doncebesa Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 18:15
          W Zetce muzyka-Brodka a w RMF też jaksś muzyka!!!
          • Gość: ducat Re: 17:15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 18:22
            W RMF FM o 17:15 Robert Konatowicz wspomniał wydarzenia w Katowicach. Muzyka:
            Celine Dion - All by my self
            • Gość: Andrzej* Re: 17:15 IP: *.dnet.local / 217.153.194.* 04.02.06, 20:24
              Tak to co zrobił PR3 bylo piekne, bardzo piekne...
              • Gość: astat Re: 17:15 IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 04.02.06, 20:54
                Wzruszmy się... Pfff...
                Nie miałam okazji słuchać, to teraz się wzruszam zdalaczynnie. Jak również nad
                setkami osób ginącymi na polskich drogach i mających ten niefart, że nie
                zginęły w jednym miejscu i równocześnie.
                Hipokryzji stanowcze nie.
                • Gość: Unimil Re: 17:15 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.02.06, 22:45
                  niefart, że nie zginęły w jednym miejscu i równocześnie.


                  No proszę proszę. Będzie jakieś nieszczeście (Wojna albo jakiś niezdrowy
                  pokój...), bo zgadzam się z Astat.


                  Ech...
                  • Gość: astat ptaki pytaki IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 04.02.06, 23:42
                    Jak nic wojna:) Ledwie kaczory dorwały się do władzy a tu zima stulecia,
                    katastrofa i jeszcze pewnie terroryści po drodze się ulęgną. Jakby koalicjantów
                    nie dosyć:)

                    A serio no to wiadomo, że smutno. Każdemu normalnemu. I niekoniecznie
                    chciałabym osierocić dzieci biorąc udział w tej wystawie. A innym się tak
                    trafiło.
                    Ukarać winnych i koniec.
                    Nie, jeszcze zapobiec innym nieszczęściom. Tam, gdzie można.

                    PS. A gołębi mi szkoda też i nic na to nie poradzę. Ptak też człowiek.
                • theagata Re: 17:15 05.02.06, 14:42
                  świeczki.
                  syreny.
                  lamenty.

                  ja cieszę się życiem bo nie znam dnia ani godziny.

                  have fun
    • Gość: A. Re: 17:15 IP: *.76.classcom.pl 04.02.06, 22:36
      radio kraków i jego transmisja z jakiegoś meczu to porażka ponad wszystko!!
      brrrr. jazz radio nie przestało grać tego co zawsze, gdzieś leciała c.dion i
      piosenka z titanica a na vox fm czas nas uczy pogody. a poza tym po prostu
      chala`!! brrr
    • Gość: zuckas Re: 17:15 IP: *.crowley.pl 05.02.06, 09:55
      W Radiu Katowice syreny alarmowe które brzmiały wtedy w całym województwie,
      krótka relacja ze "strefy zero" a potem piosenka Golden Life 24.11.94
      z tekstem "Zycie choć piekne tak kruche jest wystarzcy jedna chwila by zgasić
      je / życie choć piekne tak kruche jest, zrozumiał ten, co otarł się o
      smierć..."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka