open_air 28.07.07, 11:20 Słyszeliście to? Cudowny tekst na poprawę humoru - już dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jedzoslaw Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 13:56 Może zacytuj? Odpowiedz Link Zgłoś
open_air Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 20:25 Piotr Bukartyk najpierw zacytował zabawnego posta napisanego przez fankę pewnej "piosenkarki" (Dody) i zasugerował odgadnięcie, której ze śpiewających panienek może on dotyczyć. Poźniej stwierdził, że niczym Krzysztof Kolberger z przejęciem i wczuciem się zadeklamuje tekst jednej z piosenek Dody. Ten tekst był powalający :)))) A głęboki...:))) Gdyby to nie było tak śmieszne można by o tej "poezji" rzec jedno - żenada :))) Odpowiedz Link Zgłoś
astat5577 Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 14:17 Tekst wyśmienity a najbardziej podobał mi się końcowy komentarz, to się jakoś kończyło, że nic więcej mi nie potrzeba i pan Bukartyk podsumował, że jemu też już nie:)Powiem szczerze, że pomyślałam identycznie a potem zaczęłam sobie przypominać ten iloraz inteligencji Dody i czy aby czegoś nie pomyliłam. Albo może nie zrozumiałam;) Odpowiedz Link Zgłoś
azm2 Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 20:15 Jeżeli Doda naprawdę zarabia tyle, jak o niej piszą (200 tys. PLN miesięcznie - tyle gdzieś tam podawali), to znaczy, że odgadła gust wielkiej części społeczeństwa i potrafi drogo sprzedać byle g.... W sumie znaczy to, że jest inteligentna, a zatem ma wysoki IQ. Odpowiedz Link Zgłoś
pancwynar Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 21:00 dokładnie... słuchając tej panny czy owego textu, który zaprezentował nam dziś prowadzący człowiek z zażenowania chce się zapaść pod ziemię, ale fakt faktem jest, że sprzedaje się to wyśmienicie... a to czy wieczorem można popatrzeć bez wstydu w lustro? cóż... Odpowiedz Link Zgłoś
neandertalski dioda elektroda 30.07.07, 09:00 hm, nie słyszałem o czym mówicie ale próbuję sobie wyobrazić i... tak się zastanawiam, czy trochę podobnie nie jest np z partią braci PiSudskich? znaczy, podobnie w sensie, ze dobrze się sprzedaje? mnie się zdaje, że podobnie ale z tego wniosek dla mnie wypływa nie taki, ze to co się sprzedaje takie inteligentne tylko, że to co kupuje takie głupie... Odpowiedz Link Zgłoś
astat5577 Re: dioda elektroda 30.07.07, 11:12 Lepiej sobie nie wyobrażaj, tekst Dody dość wstrząsający był:) Politycznie przesadziłeś, chyba mechanizm jest prostszy - łatwiej kupuje się to, co nie wymaga wysiłku i bezproblemowo. Po co myśleć skąd i jak autorstrady, jeśli lepiej na Jasnej Górze modły zanieść do wyższych instancji. Po co czytać Dostojewskiego skoro można Chmielewską. Fenomenem zaś jest Lepper, naprawdę droga którą pokonał i jego brylowanie na salonach - uściski z prawymi i sprawiedliwymi - to naprawdę wszystkie dody i montypajtony wysiadają. Naprawdę jest fenomenem. I wcale nie żartuję. obnazył nas , nas jako społeczenstwo, bardziej niż komukolwiek sie udać mogło. Doda jest ładna chociaż i jakoś wierzę w sumie w jej IQ a że je wykorzystuje robiąc z ludzi skrajnych idiotów i zarabiając na tym krocie - to jej wybór życiowy. Lepper nie mając _żadnych_ atutów dotarł na szczyty i wypromował partię jaką wypromował. A dotarł nie przez speców od wizerunku, bo nie wiedzieć czemu ci nie potrafia nauczyc prezydenta jak sie kwiatki wręcza, ale dzięki temu, że wykorzystał proste schematy populistyczne nie mając o nich pojęcia. Popychany przez media. Inaczej: lansowany. Nieważne jak, kpiąco, poważnie, szyderczo czy z uznaniem - to media go dopchnęly tam gdzie jest. Dlatego tu o tym piszę, bo to media ponoszą odpowiedzialność i za Dodę i za Leppera. A pisudzkie? Robią za dobrego policjanta i naród to łyka. Ktoś tam pilnuje porządku, lepiej się samemu nie męczyć i nie zagłebiać w temat. Zabiorą bogatym, dadzą biednym a szpitale urosną w silę i żyć będą dostatniej. A my? Wyjechać na wakacje, posłuchać muzyki, pograć w piłkę, powzruszac emeryckimi koncertami a kraj i tak się jakoś potoczy. Popsioczymy przy wódce, winie czy piwie (obi przy mleku:)), ale co my możemy? My szlachetni, porządni i praworządni z daleka od tego brudu. A ze Doda sobie pośpiewa, Lepper wyślizgnie z procesu a Ziobro nie poniesie konsekwencji za dramatyczny spadek transplantacji śmiercią się kończący często, pewnie zdrowej żywności nie jedli, dyrektor 3 przypadkowo wpadając do radia udowodni nam, że przekupywanie Begerowej to prawo i sprawiedliwosć, pośmiejemy się w szkle kontaktowym jaki to wesoły kraj, w ostateczności jakiś dowcip o blondynkach rozbawi nas do łez - no coż, fajnie jest. Bezrobocie spada a Trójka podniosła poziom, KRRiTv serwuje misję i może kiedyś dostęp do internetu przebije kiedyś dostęp do Klanu. Odpowiedz Link Zgłoś
bardu Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 30.07.07, 16:02 > potrafi drogo sprzedać byle g.... W sumie znaczy to, że jest > inteligentna, a zatem ma wysoki IQ. Niekoniecznie. Był niedawno artykuł na ten temat - badaczom wyszło, że ci, którzy zrobili naprawdę duże pieniądze wysokim IQ pochwalić się nie mogą. A osoby z IQ powyżej przeciętnej milionerami na ogół nie zostają. A Bukartyka słyszałam i to było piękne! Trochę się przestraszyłam, że jeszcze puszczą jakiś jej kawałek, ale szybko mnie pan Bukartyk uspokoił. Odpowiedz Link Zgłoś
cimcirymcia Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 28.07.07, 21:22 to kto był u dody? bukartyk? juz nie majdan? Odpowiedz Link Zgłoś
qqiz Re: genialny tekst Dody u Bukartyka w Trójce :))) 31.07.07, 02:21 A ja pragne pochwalic Bukartyka za audycje. Jak na debiut, to wypadlo pysznie. W sam raz na te pore dnia i tygodnia. Bede go sluchal zreszta lubie go nie od dzis tylko ta jego piesn o klubie ludzi jakichs tam....niesczegolna, ale staram sie zapomniec ze to on Odpowiedz Link Zgłoś