06.07.09, 23:28
witam
jade na dwa tygodnie na wakacje do NT. prose o informacje czy sa w
NT jakies wieksze sklepy spozywcze, markety czy cos podobnego.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • hoczus Re: wakacje 07.07.09, 10:26
      jest Alma,Hala handlowa,rajski,steskal i biedronka.leclerc niestety zamknięty,a tam było najtaniej.
      • ciupazka2 Re: wakacje 14.07.09, 13:31

        Wybierz się na Lato Pienińskie - Dni Powiatu Nowotarskiego.


        www.watra.pl/rozne/nowytarg/lato_pieninskiee.html
        Na Małopolski Festyn Kultury - cykl wydarzeń kulturalnych,
        promujących historyczne dziedzictwo Małopolski pod nazwą „Pierścień
        św. Kingi”. W Krościenku nad Dunajcem impreza odbędzie się już 19
        lipca.
        Tegoroczna, piąta edycja „Pierścienia” odbędzie się w Bochni
        (12.07), Krościenku n. Dunajcem (19.07) oraz Dębnie (26.07). Tematem
        przewodnim poszczególnych etapów wędrówki będą: życie w
        średniowiecznym miasteczku (Bochnia), funkcjonowanie wioski na
        szlaku handlowym (Krościenko n. Dunajcem) oraz życie dworskie
        (Dębno).
        Wstęp wolny! Więcej informacji:
        www.pierscienkingi.pl


        www.watra.pl/rozne/kroscienko/kinga09.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka