beznickownik 06.07.09, 23:28 witam jade na dwa tygodnie na wakacje do NT. prose o informacje czy sa w NT jakies wieksze sklepy spozywcze, markety czy cos podobnego. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hoczus Re: wakacje 07.07.09, 10:26 jest Alma,Hala handlowa,rajski,steskal i biedronka.leclerc niestety zamknięty,a tam było najtaniej. Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka2 Re: wakacje 14.07.09, 13:31 Wybierz się na Lato Pienińskie - Dni Powiatu Nowotarskiego. www.watra.pl/rozne/nowytarg/lato_pieninskiee.html Na Małopolski Festyn Kultury - cykl wydarzeń kulturalnych, promujących historyczne dziedzictwo Małopolski pod nazwą „Pierścień św. Kingi”. W Krościenku nad Dunajcem impreza odbędzie się już 19 lipca. Tegoroczna, piąta edycja „Pierścienia” odbędzie się w Bochni (12.07), Krościenku n. Dunajcem (19.07) oraz Dębnie (26.07). Tematem przewodnim poszczególnych etapów wędrówki będą: życie w średniowiecznym miasteczku (Bochnia), funkcjonowanie wioski na szlaku handlowym (Krościenko n. Dunajcem) oraz życie dworskie (Dębno). Wstęp wolny! Więcej informacji: www.pierscienkingi.pl www.watra.pl/rozne/kroscienko/kinga09.html Odpowiedz Link Zgłoś