Dodaj do ulubionych

Do Ciupazka...

25.12.03, 22:54
...a tych dupków ballestogermanów, przybłędów szwagrów-labandów, hansów co to
pisać nie umieją, a tylko obrazki z "fun" do wyobrażni im przemawiają, olów
przygłupów wyślij na księżyc, do starego germanskiego złocistego globu...jak te
ballestogermany nazywają księżyc?...jak?...ksiezytzowitz?...i co?...co
proszę?...kapkę głośniej...aaa lotnisko tam budują...New Air Allemania!!!
Obserwuj wątek
    • ciupazka Re: Do Ciupazka... 25.12.03, 23:09
      A coz Ty mi bees ozkazowoł , co jo mom robić, he?
      Wlozleś do chałupy nasyj, to piyrse otrzyj se nogi, bo mos straśnie
      opaprane i co? Fces mnie jesce śnimi omarasić? Ani sie nie obejrzys kie Ty
      tam bees tyz, hehe, cy fces, cy nie fces. Tak mi sie widzi, abo mi sie
      ino zdaje, ze kie sie przynapiyłeś, to okropecnie sie odwozny zrobiyłeś.
      Przeńdzie Ci, kie wykrzyźwiyjys. Hej! Twoje zdrówko!. Moze Ci sie lepiyj
      zrobi i pódziys spać! Telo. Pozdrowiom świątecnie, a swoje uwagi sowoj se pod
      zogłówek!
      • hanys_hans Re: Do Ciupazka... 25.12.03, 23:42
        ciupazka napisała:

        > A coz Ty mi bees ozkazowoł , co jo mom robić, he?
        > Wlozleś do chałupy nasyj, to piyrse otrzyj se nogi, bo mos straśnie
        > opaprane i co? Fces mnie jesce śnimi omarasić? Ani sie nie obejrzys kie
        Ty
        >
        > tam bees tyz, hehe, cy fces, cy nie fces. Tak mi sie widzi, abo mi sie
        > ino zdaje, ze kie sie przynapiyłeś, to okropecnie sie odwozny zrobiyłeś.
        > Przeńdzie Ci, kie wykrzyźwiyjys. Hej! Twoje zdrówko!. Moze Ci sie lepiyj
        > zrobi i pódziys spać! Telo. Pozdrowiom świątecnie, a swoje uwagi sowoj se
        pod
        > zogłówek!

        "To byu osiouek ze glywickego forum"

        Momy sam tysz yjzla fest
        Kery oblou slonski test
        Som psztymuclym sie mianuje
        I po wszyskich w kouko pluje
        Dom mu pojesc fura siana
        I sie lachac niy przestana
        Niy przestana bo we szopie
        Yjzel durch na boki kopie
        Ryczy, kwiczy i wariuje
        Bo sie zle ze nami czuje
        Oston z nami sie sam prosza
        Juz marchewka Ci przinosza
        Cobys dobrze sie sam miou
        I zas ryczec guosno chciou
        Ioo,ioo,ioo!

        www.republika.pl/firea/foto/zwierze/osiol.jpg
        • laband Re: Do Ciupazka... 26.12.03, 08:47
          Wiycie co tyn nasz psychopata, kery tak sie lubi podymie podszywac, to w
          gruncie rzeczy moze byc niyzuym czuowiekym, jo mu wyboczom.
          • roomtsays Re: Do Ciupazka... 26.12.03, 15:31
            Swiń, świń labant, a obudzisz się w chlewie! Jesteś żałosny demonstrując w
            podobny sposób swoją totalną niemoc. Znasz to: "Nie czyń bliźniemu co tobie
            niemiłe"? To chociaż przy Swiętach przypomnij sobie! Przydała by sie i powtórka
            z polskiej i niemieckiej gramatyki...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka