labant
25.12.03, 22:54
...a tych dupków ballestogermanów, przybłędów szwagrów-labandów, hansów co to
pisać nie umieją, a tylko obrazki z "fun" do wyobrażni im przemawiają, olów
przygłupów wyślij na księżyc, do starego germanskiego złocistego globu...jak te
ballestogermany nazywają księżyc?...jak?...ksiezytzowitz?...i co?...co
proszę?...kapkę głośniej...aaa lotnisko tam budują...New Air Allemania!!!