pierzchnia
17.10.09, 10:49
Wczoraj przeszukując różne strony na internecie natknąłem się na tekst,który,w
stu procentach jest zbieżny, z moim wcześniejszym wpisem.
"Jeżeli nie potrafisz tego zrobić to wznieś się wyżej."
Kiedyś napisałem,że patrzenie na świat pod wpływem... jest spoglądaniem przez
szybę-to zasłona.
Ale tych zasłon jest dużo więcej-"Ile ich jeszcze będę musiał zerwać żeby
ukazało się prawdziwe Ja?"
Ta Droga to nic nowego-ale stawia ona np.alkoholizm ,jako jedną z rzeczy do
przejścia ,obok innych zasłon.