sirius_et_paper
25.12.05, 17:10
zycze Wam by Janko muzykant mogl zawsze grac na
skrzypcach, by Neo pracowal w piekarni obok,
by Chlopcy z placu broni zaszczepili sie na grype,
by moja i Wasza interpunkcja byla podobnie szczesliwa,
by nasze linijki byly podobnie zgrane, jak dwie glowy
przytulone do poduszek nad ranem.
oby tak bylo, nie powiem amen bo nie pamietam czy
Janko gral na skrzypcach