Dodaj do ulubionych

Wesolych Swiat

25.12.05, 17:10
zycze Wam by Janko muzykant mogl zawsze grac na
skrzypcach, by Neo pracowal w piekarni obok,
by Chlopcy z placu broni zaszczepili sie na grype,
by moja i Wasza interpunkcja byla podobnie szczesliwa,
by nasze linijki byly podobnie zgrane, jak dwie glowy
przytulone do poduszek nad ranem.
oby tak bylo, nie powiem amen bo nie pamietam czy
Janko gral na skrzypcach
Obserwuj wątek
    • szumuszu Wesolych Swiat 25.12.05, 23:54
      ja zycze by sie kolebalo wszystko w rytmie pozadanym..
      a to porzadnym, a to pozadliwym w zaleznosci
      i procz tego zycze
      by zawilosc swiata nie wplywala ujemnie
      na to co zerknie glowa czy uczyni reka

      dobro
      ciejos

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka