Gość: Lidador
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
04.02.04, 17:46
Szanowni Państwo,
Luis Pato, jeden z czołowych producentów win portugalskich będzie w Polsce w
najbliżsży weekend.
Dla miłośników win z Forum mam 4 zaproszenia na prezentację jego win, 2 na
sobotę w Warszawie i 2 na niedzielę w Krakowie.
Osoby zainteresowane prosze o zgłoszenia.
Pozdrawiam