Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    www-data@emkei.cz

    28.01.11, 01:29
    O ile znasz adres:

    www-data@emkei.cz

    bądź tak uprzejmy i skontaktuj się ze mną, nawet anonimowo.

    W dniu wczorajszym (27/01/11) włamano się do naszej skrzynki email info@winowww.pl.
    Wczoraj również otrzymaliśmy list wraz z pedofilsko-pornograficznym załącznikiem
    Rzeczony list został wysłany z adresu www-data@emkei.cz.
    Treść listu:
    Hahaha! Mamy twój mail i czytamy twoją korespondencję!
    No to się doigrałeś, śmieciu.


    W tym samym czasie do naszych znajomych zostały rozesłane emaile podszywające się pod osobę Redaktora Naczelnego POD LATARNIĄ, Adama Stankiewicza. Mamy potwierdzone przynajmniej dwa takie przypadki, jednak domyślamy się, iż może być ich znacznie więcej. Jeden z nich został wysłany do redakcji Magazynu Wino.

    W tym samym czasie ktoś zamieścił na Facebook oszpecone zdjęcie Adama Stankiewicza wraz z fałszywym profilem i obraźliwym opisem.

    Podobne działania są ścigane z mocy prawa.


    W związku z tym zgłosiliśmy opisane fakty na policję i mamy potwierdzenie, iż śledztwo zostanie wdrożone w dniu 28/01/11.

    Pomóż wytropić przestępców internetowych i wyłuskać rodzimych pedofili.

    Skądinąd nawet w najśmielszych założeniach nie przypuszczaliśmy, iż nasza skromna akcja POD LATARNIĄ, spotka się z aż do tego stopnia ożywionym odzewem :)

    v.
    Obserwuj wątek
      • bzikowiec Re: www-data@emkei.cz 28.01.11, 03:05
        Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Znasz to powiedzenie? Sam nie umiesz, kradniesz treści intelektualne i bezczelnie spamujesz. Wcale się nie dziwię. Ataki na Ciebie pewnie będą częste. Sam na to ciężko pracowałeś przez parę (najmniej!) lat. Zgrywasz ważniaka, dostajesz kopniaka. Tu, na forum, starzy wyjadacze od lat piszą. Wymieniają się doświadczeniami i wiedzą. A Ty tu wchodzisz i demolujesz, swoim niechlujstwem, ignorancją, egocentryzmem, falenicko - otwocką (gdzie to jest? to Twoje centrum wszechświata???) - pseudofilozoficzną pustką. Fe! I a kysz!

        Witkiewicz Szymon
        • bzikowiec Re: www-data@emkei.cz 28.01.11, 03:15
          Że niby Adam Zasrankiewicz na fejsie? Ciesz się, że nie zostawiono Twojego, prawdziwego wizerunku. Z przyczyn humanitarnych coś tam zmodyfikowano. Wiele osób związanych z winem wie jak wyglądasz (ja też) i nie robi z tego afery. Jakoś to wszyscy znoszą. Z trudem i bez (PZDR jeep!) trudu. Cóż. Popularność, o której tak marzyłeś, ma swoją cenę. FY

          Witkiewicz Szymon
          • bzikowiec Re: www-data@emkei.cz 28.01.11, 03:21
            Zapomniałem Ci poradzić... Dzwoń na policję. Teraz!

            Witkiewicz Szymon
      • Gość: gp Ja znam ten adres! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 08:40
        To jest adres z jakiego atakowały zawsze czeskie służby specjalne za czasów Havla.

        Widać agorowi siepacze Adama Michnika dostali na Ciebie zlecenie i wezwali kolegów z południa na pomoc. Musiałeś nieźle im zaleźć za skórę, skoro użyli czeskich służb specjalnych.

        Uważaj na siebie, bo to tylko przygrywka. Następnym krokiem tych służb niestety jest użycie semtexu.

        Miej oczy dookoła głowy!
      • Gość: Nareszcie! Re: www-data@emkei.cz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 14:39
        Nareszcie!
      • Gość: El Ohido Suhiro Re: www-data@emkei.cz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:38
        Widzę że musiałeś podpaść siepaczom z Czerskiej. U nas takie rzeczy to chleb powszedni. Wojna z komuną i zamachowcami wkracza w decydujące starcie. Skoro zaatakowali Ciebie też, znaczy że powinieneś swoje blogi przenieść na Salon24. Pamiętaj że to jedyne bezpieczne miejsce. Nie nabijaj kasy michnikoidom i żydkom z google (blogspot). Mimo hakerskich ataków, na razie Salon24 trwa na barykadzie!

        Poczytaj sobie to:
        el.ohido.siluro.salon24.pl/279931,uwaga-haker
        administracja.salon24.pl/280752,atak-ddos-na-serwery-salon24-pl

        Precz z cenzurą i judajskimi pachołkami z Czerskiej!
        • vintrips Re: www-data@emkei.cz 24.02.11, 11:28
          Bardzo dziękuję za info. Niestety nie czytam salon24, w przeciwieństwie do Ciebie, więc nie byłem tego wszystkiego świadom.
          Jeszcze raz dziękuję.

          Rozumiem, iż przez swój post zamierzasz rozszerzerzyć listę już do wyrzygania oklepanych tematów takich jak złodziej, handlarz winami bez akcyzy, spamer, Winiarnia i Gospoda "Nad jeziorem", alkoholik, psychol, mały człowieczek, hamaki, montrachet, betonowe gó... do przechowywania wina itd. itd.
          Domyślam się więc, iż zamierzasz efektywnie rozszerzyć spektrum naszych coraz bardziej uroczych wymian poglądów, o to czy Kaczyński jest bardziej be od Tuska czy też na odwrót, czy to Ruskie rozpylili sztuczną mgłę pod Smoleńskiem, Żydokomuna o polscy patrioci, jakie konieczne są następne ekshumacje po gen. Sikorskim, siepacz Geremek współpracownikiem UB, wprowadzenie stanu wojennego było złamaniem konstytucji i dlatego gen. Jaruzelski winien stanąć przed Trybunałem Stanu. bunt przeciw Khadaffiemu itp.

          I ostanie, najważniejsze nurtujące nas wszystkich pytanie :
          W jaki sposób ten psychol Adam Stankiewicz to wszystko tak składnie zorganizował.
          Żyd ?

          v.


      • jeepwdyzlu zła energia 24.02.11, 10:54
        i brak życzliwości
        wracają do człowieka
        i walną go w łeb

        Można Adama nie kochać
        ale żeby mu źle życzyć?

        Te wpisy pokazują jakimi ludźmi jesteście
        jeep
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka