Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    korki po winie

    27.05.12, 12:28
    Witam wszystkich miłośników wina
    Poszukuję korków po wypitych winach (sam zresztą pochłaniając spore ilości tego trunku). Skupię korki po kontakcie na adres mailowy linwesttech[at]gmail[dot]com. Wyżywam się artystycznie w recyklingu :)

    Pozdrawiam
    Wojtek
    Obserwuj wątek
      • Gość: cava Re: korki po winie IP: *.open.pl 28.05.12, 09:17
        a jakie ilosci wchodzą w grę,? bo ja mam ok.100-150szt, ile ok. za to można dostać?
        • lisekw Re: korki po winie 28.05.12, 09:47
          Witaj
          W zeszłym tygodniu kupowałem zestaw 170szt. za 20zł + 15zł przesyłka. przesyłka pobraniowa czyl koszt 35zł

          Pozdrawiam
          lisek
          • vintrips1 Re: korki po winie 28.05.12, 10:06
            Nowe korki (lite, kora dębowa) kosztują 28.- PLN / 100 szt.
            To gdzie tu byznes ?
            • lisekw Re: korki po winie 05.10.12, 13:19
              chodzi o wartość dodaną do korka - wypite wino, oznaczenia producentów
      • Gość: Michał Re: korki po winie IP: *.vlan106.corcoran.lubman.net.pl 04.10.12, 19:47
        Witam,

        Także poszukuje korków po "wypitym" winie?
        Wojtku czy udało Ci się kupić takie i jeśli możesz podpowiedzieć gdzie?

        Będę wdzięczny za pomoc.
        Pozdrawiam,
        Michał
        • lisekw Re: korki po winie 05.10.12, 13:15
          po wskazanym wcześniej zakupie noego nie udało mi się zrobić... szukam po całym necie, mam umówionych znajomych, popijam sam, allegro i insze serwisy obserwuje, mam też zamiar zrobić akcję przy koszach recyklingowych - butelka wina w kolorze zielonym i korek dla mnie oddaj a zrobię użytek.

          pozdrawiam
      • 42andzia Re: korki po winie 03.11.12, 14:47
        a ja zawsze wyżucałam, a co dokładnie z tych korków robisz?
        • Gość: Januszek Re: korki po winie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.09.13, 06:01
          a ja myslałem, że ma dużo, bo ze 30 się uzbierało :))))


          --
          torby na wino
      • Gość: MariaP Re: korki po winie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 08:28
        Znalazłam informację o skupie korków po winie.
        Trochę mi się ich uzbierało po kilku latach.
        Czy informacja jest aktualna.
        Proszę o odpowiedź na adres E-mailowy: mpragacz@wp.pl .
        Maria
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka