Gość: niedzielny turysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 12:13 Witam serdecznie. Wkrótce wybieram się do Paryża i zastanawiam się nad odwiedzeniem Muzeum Wina. Czy może ktoś z was tam był i ewentualnie poleca bądź odradza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj