Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Muzeum Wina

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 12:13
    Witam serdecznie. Wkrótce wybieram się do Paryża i zastanawiam się nad
    odwiedzeniem Muzeum Wina. Czy może ktoś z was tam był i ewentualnie poleca
    bądź odradza?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka