Gość: Kris
IP: *.centertel.pl
25.04.08, 11:19
Tylko w Polsce ceny nieruchomości będą rosły (kupujcie, kupujcie, bo
taniej już nie będzie).
Zarobki mamy najlepsze w Europie, stosunek ceny metra do pensji
będzie ciągle rósł (->∞). Po prostu mamy kraj szczęśliwych ludzi i
niskich podatków.
Już po roku pracy za średnią pensję możemy sobie na 1m2 mieszkania
odłożyć...