Gość: mirek
IP: *.lama.net.pl / 192.168.7.*
21.06.03, 11:23
Witam
planuje podroz do szkocji i po szkocji samochodem.
Czy ktos moze mi napisac jak sie zachowac na granicy tzn. co mam miec co
pokazac jak rozmawiac tak zeby nuie bylo problemow z wjazdem do Wielkiej
Brytanii.
Jestem studenetem i jade w 4 osoby autem pierwszy raz wszelkie wskazowki
mile widziane - Lacznie gdzie najlepiej przekraczac granice ,plynac promem
czy jechac tunelem i ile to kosztuje
Z gory dziekuje za wszelkie informacje
Pozdrawiam
Mirek