Gość: jarek podroznik IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.04, 22:47 Szukam kogas kto lecial ta linia na Majorke Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anka Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.user.ono.com 26.05.04, 01:30 Witam, Ja latam co miesiac do Berlina z Majorki linia Air Berlin sa super polecam ,Mieszkam na Majorce anka@sungo.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.dip.t-dialin.net 26.05.04, 08:01 To super ja mieszkam w Düsseldorfie-Co porabiasz na slonecznej Majorce. jarek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc1975 Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.04, 16:49 lecialam na majorke w kwietniu. bagaze zostaly na plycie lotniska. 2 dni na majorce bez ciuchow. personel mowi tylko po niemiecku. zagadniety w innych jezykach kiwa glowa potakujaco przez co masz wrazenie ze kuma. to na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś