Dodaj do ulubionych

AIR BERLIN czy ktos lecial

IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.04, 22:47
Szukam kogas kto lecial ta linia na Majorke
Obserwuj wątek
    • Gość: Anka Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.user.ono.com 26.05.04, 01:30
      Witam,
      Ja latam co miesiac do Berlina z Majorki linia Air Berlin sa super
      polecam ,Mieszkam na Majorce anka@sungo.com
      • Gość: jarek Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.dip.t-dialin.net 26.05.04, 08:01
        To super ja mieszkam w Düsseldorfie-Co porabiasz na slonecznej Majorce.
        jarek
    • Gość: gosc1975 Re: AIR BERLIN czy ktos lecial IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.04, 16:49
      lecialam na majorke w kwietniu. bagaze zostaly na plycie lotniska. 2 dni na
      majorce bez ciuchow. personel mowi tylko po niemiecku. zagadniety w innych
      jezykach kiwa glowa potakujaco przez co masz wrazenie ze kuma. to na tyle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka