Gość: dzidek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.10.11, 18:04
Mam pytanie do was ktorzy tak zachwalaja wyjazd na wlasna reke.
Jestescie tak bogaci ze drozej organizuecie samemu bo sprawdzałem wiele mozliwosci i nie ma bata zeby było taniej niz z jakims Touroperatorem . Na lato 2012 wychodzi oranizacja 2 x drozej niz z biura.
I nie podawac hoteli bez wyzywienia .Mnie interesuje ALL i hotel minimum 4 *.